İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yazilim Guncelleme

• Please log in to reply
Bu konuya 52 yanıt gönderildi

#41 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 05:11 ÖS

Evet, dediğin gibi de yazılabilir o. :rolleyes: Yine de zaten öyle bir şey pek olacağını sanmıyorum. Post kasma sevdalıları çıkıyor arada, birkaç günden sonra sıkılıp bırakıyorlar; ilk beşe yakın olanlar da öyle şeyler yapmaz zaten bence.

#42 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 05:51 ÖS

7. olmuşum. Acilen post kasmam lazım :mrgreen:
  • 0

Resmi ekleyen

#43 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 06:10 ÖS

Öncelikle yeni forum güncellemesi herkese hayırlı uğurlu olsun.

Ancak bir şey kafama takıldı; forumun sağ üste yakın tarafında "Forumun İyileri" diye bir şey gördüm. Burada sizi (genellemedir yanlış anlaşılmasın ^^) forumun iyisi yapan forumdaki mesaj sayınız dimi? Yanlış anlamadıysam öyle. Bu durum forumda mesaj seviyesi ilk 5e yakın olanların mesaj yazma kompleksine girmesini sağlar mı diye merak etmeden kendimi alamadım. :D Ya da şöyle diyim; forumda çok gereksiz yazılar görmemize sebep olabilir mi? Millet mesaj kasacam diye coşarsa şayet...

Benim şahsi fikrim; "Forumun En İlgilileri" gibi bi' başlığın konulması. Ya da ne bileyim; "En çok yazanları" gibi :D

Gerçi biraz düşündüm de öyle bir sıralamanın yapılması forumun trollenmesi riskini yükseltiyor gibi geliyor bana. :D Gerçi ilk sıralamalara yakın en fazla 10 kişi vardır :P

Birsey olmaz ya :) Siz de millet mesaj atmasin atmasin diye diye siteyi kapattircaniz bana :D

Evet, dediğin gibi de yazılabilir o. :rolleyes: Yine de zaten öyle bir şey pek olacağını sanmıyorum. Post kasma sevdalıları çıkıyor arada, birkaç günden sonra sıkılıp bırakıyorlar; ilk beşe yakın olanlar da öyle şeyler yapmaz zaten bence.

7.3K postla yarisamicaklarini 2 gun icinde anliyorlar diyorsun, peki :D

#44 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 07:19 ÖS

Vuu... İletimden alıntı yapıldığına dair bildiri geliyor. Bu demek oluyor ki konu katılımcısını ayık tutup konular altındaki bilgi akışını daha interaktif olarak gerçekleştirebilecek millet. Bakın mesela bana cevap geldiğini söylemiş bildiri. Başka bi gün de şayet alıntı yapıp laf atan dalga geçen olursa konuya yazdığımı hatırlatması sayesinde anında karşılık verip konu içi kavga çıkmasını hızlandırabilirim. :D:D

Son söylediğimi şaka amaçlı söyledim yanlış anlaşılmasın. Ama olmaz olmaz demeyin, belli olmaz. ^^

P.s: Ahaha biraz düşündüm de ben ne negatif bir üye olup çıkmışım böyle ya. :D:D Çalışmalarınızı ve emeklerinizi takdir ediyorum yanlış anlamayın kesinlikle söylediklerimi. Bunu da kaçıncıya söylüyorum ha. :D

Konu Nem. tarafından 09 Nisan 2012 - 07:23 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#45 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 07:45 ÖS

O önceden de vardı yahu? :) Bu arada istemediğiniz kadar bildirim geliyor olabilir e-posta adreslerinize, bildirimler kısmına bir bakın.

#46 Zodiack

Zodiack

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 03 Ekim 2012 - 12:07 ÖÖ

Adminler bi sorum var oyunla iligili.
ben oyunu kurdum yani battle chesti herseyi yptim ama hata verior bndeki imac oldugu icn mi yoksa surumle alakali bi durum mu onu anlamadim ve hic play demeyior.
hatada soyle yazior

As of the Mists of Pandaria pre-patch, we will no longer support Mac OS X 10.5. Players will no longer be able to launch the game using Mac OS X 10.5 or previous versions of the Mac OS. A date for this has not been announced, but we recommend Mac users upgrade their systems to Mac OS X 10.7.4 (or newer) as soon as possible. Technical support will still be available for Mac OS X 10.8 and Mac OS X 10.7 per the policy noted here. Visit the support site for more Mac-related information and help.

bu konuda yardimci olursanniz cokk sevinirm simdidn tessekurler.
  • 0

#47 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 03 Ekim 2012 - 04:27 ÖÖ

Adminler bi sorum var oyunla iligili.
ben oyunu kurdum yani battle chesti herseyi yptim ama hata verior bndeki imac oldugu icn mi yoksa surumle alakali bi durum mu onu anlamadim ve hic play demeyior.
hatada soyle yazior

As of the Mists of Pandaria pre-patch, we will no longer support Mac OS X 10.5. Players will no longer be able to launch the game using Mac OS X 10.5 or previous versions of the Mac OS. A date for this has not been announced, but we recommend Mac users upgrade their systems to Mac OS X 10.7.4 (or newer) as soon as possible. Technical support will still be available for Mac OS X 10.8 and Mac OS X 10.7 per the policy noted here. Visit the support site for more Mac-related information and help.

bu konuda yardimci olursanniz cokk sevinirm simdidn tessekurler.

• konunun yeri burasi degil
  • ingilizcen yok galiba, kirmizi yazida diyorki MoP OSx 10.5'i desteklemiyor, en dusuk 10.7.4 olmasi lazim diyor.
  • OSX'i update et, sonra oynarsin oyunu

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#48 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 11:28 ÖÖ

Deneme

Hayırlı olsun, Dammit tekrar WoWHead tooltip şeysini yükledi.

#49 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 11:51 ÖÖ

aferin
  • 0

#50 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 23 Ekim 2012 - 12:00 ÖÖ

Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu :mrgreen:
  • 0

Resmi ekleyen

#51 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2012 - 04:21 ÖS

Hayırlı olsun :)
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#52 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2012 - 01:54 ÖÖ

evet ayni seyi yine yaptim bugun :)
hadi bakam hayirli olsun, eksikleri zamanla koyarim, bu sekilde bir sure idare edelim lutfen :)

#53 fromshadows

fromshadows

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2012 - 06:16 ÖÖ

forum kapalıyken bir gireyim dedim id password sordu yandaki açıklamada "fuck" yazıyordu.hadi hayırlısı :lol:
  • 2

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı