İçeriğe git

Resim
- - - - -

MoP öncesi son bir raid (mi)?!

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

Anket: MoP öncesi son bir raid (mi)?! (38 kullanıcı oy kullandı)

Sizce MoP öncesi son bir raid gelir mi?

1. Gelir (21 oy [55.26%])

Oyların yüzdesi: 55.26%

2. Gelmez (17 oy [44.74%])

Oyların yüzdesi: 44.74%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 08 Nisan 2012 - 07:37 ÖS

İnternette dolaşanlara göre kısa bir süreliğine bir blue post yayınlanıp sonrasında hemen kaldırılmış. Söylenene göre bu blue postta MoP öncesinde bir filler raid olacağı ve bu raidde Alliance-Horde çatışmasının kullanılacağı, hatta o sırada Pandaren ırkıyla karşılaşacağımız ve böylece hikayenin MoP pakedine bağlanacağı söylenmiş. Sizce böyle bir şey olabilir mi? DS ile nereye kadar?

#2 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 08 Nisan 2012 - 08:46 ÖS

Bence olmaz adamlar Blizzconda yeni raidiniz Diablo3 dedi resmen.
  • 0

#3 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 08 Nisan 2012 - 09:13 ÖS

Bence gelir. Daha önce gelmedi mi?? Hem daha mop'a çok var.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 08 Nisan 2012 - 09:43 ÖS

DS daha kaç ay gidecek ki, yazın hemen çıkacağını düşünmüyor çünkü millet? Gelmeyecek diye açıklama yapmışlar aslında ama TBC'de de aynısını yapıp sonradan Sunwell'i çıkarmışlar. Bilmiyorum. :rolleyes:

#5 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 08 Nisan 2012 - 09:54 ÖS

MoP yine 16 Kasım'da çıkar. 1 ay kala event tarzı bi raid getirebilirler öyle progress falan gerektirmeyen tarzda bişeyler. Onun dışında diablonun mevcut potansiyelinin %80i zaten wow oyuncusu. Wow'a raid getirip Diablo'nun önünü kesmek istemezler. Zaten bu soru Blizzconda da soruldu ve kendileri de açık açık söyledi yeni raid yok Diablo3'ü yeni raidiniz olarak görebilirsiniz diye. Anual yapana beleşe verdiler zaten diabloyu.
  • 0

#6 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 08 Nisan 2012 - 11:20 ÖS

DS daha kaç ay gidecek ki, yazın hemen çıkacağını düşünmüyor çünkü millet? Gelmeyecek diye açıklama yapmışlar aslında ama TBC'de de aynısını yapıp sonradan Sunwell'i çıkarmışlar. Bilmiyorum. :rolleyes:

Tbc'de d3 gelmiyodu ama. D3 çıktığı gün wow u bilgisayarından silecek 10larca insan tanıyorum.
  • 0

Resmi ekleyen

#7 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 12:46 ÖÖ

MoP yine 16 Kasım'da çıkar. 1 ay kala event tarzı bi raid getirebilirler öyle progress falan gerektirmeyen tarzda bişeyler. Onun dışında diablonun mevcut potansiyelinin %80i zaten wow oyuncusu. Wow'a raid getirip Diablo'nun önünü kesmek istemezler. Zaten bu soru Blizzconda da soruldu ve kendileri de açık açık söyledi yeni raid yok Diablo3'ü yeni raidiniz olarak görebilirsiniz diye. Anual yapana beleşe verdiler zaten diabloyu.

event getirmeleri daha yüksek ihtimal bende bu olasılığa katılıyorum
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#8 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 03:17 ÖÖ

Event tarzı birşey gelmese bile RS tarzı ufak çaplı birşey kesinlikle gelecek bence.
  • 0

Resmi ekleyen

#9 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 08:59 ÖÖ

Mop'a daha çok var yahu. Bence gelir, az zaman kalsa da gelir.:)
Öncekiler gibi..
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#10 ConneX

ConneX

First Sergeant

• Members
  • 201 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 09:22 ÖÖ

Üstad bu Panda muhabbeti ortaya çıkınca bende bunu nasıl bağlayacaklar bu konu üzerine düşünüyordum, hani bizle nasıl alakalandıracaklar , diyelim yardım istediler hani horde mu Alliance mi gidecek bu durumda ortalık karışacak görünüyordu. demek ki bir raid olayı ile bu işi bağlayacaklar.
Açık konuşacağım MoP çıkış tarihi eylül gibi.
  • 0

#11 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 09:32 ÖÖ

Bence de pgorress gerektirmeyen RS tarzı bir raid kesin gelir. DS raidini Pala healer ve hunterla yapmıştım ancak hiç tad vermediği için şimdi sadece Mage ile PVP yapıyorum. şöyle güzel bir raid verseler fena olmaz hani
  • 0

#12 guen

guen

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 11:32 ÖÖ

Tbc'de d3 gelmiyodu ama. D3 çıktığı gün wow u bilgisayarından silecek 10larca insan tanıyorum.

kesinlikle haklısın D3 cıkar cıkmaz 100/50 azalma olacaktır wow da. şimdi birileri çıkıp yeni oyuncular geliyor hergun diyebilir. evet geliyorlar." aga bot nasıl kurarım vs vs vs vs" diyen tipler doluyor oyuna. bu gerzeklerle aynı ortamda olmayacak 100 lerce adam D^e zıplayacak. Blizzard onları banlar diyenleri duyar gibiyim. yok banlamadı banlamaz banlamayacak. her patchde olduğu gibi önüne gelen cheat kullanacak banlanmayacak :) yeni raid olacağını sanmıyorum çünki oyunun heyecanı kalmadı hc progress i 1 ay önce bitirmiş biri olarak diyorumki şu saatten sonra millet yeni raid yapacağına MOP ta beta progress yapar bu yüzden blizz tutup yeni bir event raid tarzı bişi için zaman harcamaz. tabi bu benim fikrim. kolay gelsin
  • 0

#13 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 07:14 ÖS

gelmez o tarz bişey olsa bile raid olmaz event vb olur uzun süreli zaten garrosh p........ i ölüyor ya mopun tek iyi yanı o zaten koyacaklar yine bir arena wsg kırması bg :/
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#14 walking4dead

walking4dead

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2012 - 12:48 ÖS

Bence de progress gerektirmeyen RS tarzı bir raid kesin gelir.

+1

tabi inşallah daha kapsamlı bir raid olur ama zor gibi..

Konu walking4dead tarafından 03 Mayıs 2012 - 12:49 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#15 vomgnar

vomgnar

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2012 - 04:43 ÖS

bence mutlaka getirirler bunu nedeni mopun çıkmasına daha çok olması eğer blizz bu hamleyi yapmassa zaten diabloyla kaybediceği oyuncu sayısına yenisini eklerler mop gelene kadar oyalanılıcak bişey gerekicek ya bir event pandaları nasıl bulduk gibilerinden yada bunun raid tarzında yapıcaklar bi yerden bağlamaları gerekicek hikayeyi
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı