İçeriğe git

Resim
- - - - -

Reklam gormek istemeyenler

• Please log in to reply
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

#1 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 09:49 ÖS

Sitemizde malum reklam var, giderleri karsilamak icin.

E simdi uye olarak "ben cok takiliyorum burada ve reklam istemiyorum" derseniz haklisiniz, surekli ayni reklami gormek istemiyorum ben biliyorum zaten bunu diyebilirsiniz.

Bundan dolayi premium uyelik cikariyoruz. Bagis yapana reklam yok!

Diyecem ama saka tabi ki bu :D

Reklam gormek istemeyenler su linke tiklayabilir, 14 gun boyunca reklam gormeyeceklerdir, sadece o anki kullandiginiz bilgisayar icin gecerlidir. 14 gun sonra yine tiklayabilirsiniz linke :)

http://www.wow-turk....tNoAdCookie.php

#2 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 10:19 ÖS

Güzel olmuş bu, ama reklam verenlerinizden tepki alabilirsiniz. Şahsen bu sitede çok takılıyorum ve reklamlar arada dandik bilgisayarımın kasmasına sebep oluyor. İyi oldu sevindim. Teşekkür ederim şahsım adına. ^^
  • 0

#3 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 10:43 ÖS

Peki Ezekeelin iğrenç ötesi hatta cana kıyma sebebi sayılan esprimsi cümleleri içinde bir link var mı :P

Şaka bir yana hazır elin değmişken şu ticaret bölümünün mesajlarını bir yok etsen nasıl hayra geçer biliyor musun!?

Dedim ama şimdi gördüm filtre olayını. Hoş olmuş. Ama ilk cümlem için bir şey göremedim orada :mrgreen:

Konu hanua tarafından 10 Nisan 2012 - 10:47 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#4 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 11:03 ÖS

Güzel olmuş bu, ama reklam verenlerinizden tepki alabilirsiniz. Şahsen bu sitede çok takılıyorum ve reklamlar arada dandik bilgisayarımın kasmasına sebep oluyor. İyi oldu sevindim. Teşekkür ederim şahsım adına. ^^

Zaten farkli bilgisayarlardan giren goruyor reklami, sitede bu konuya gelip gorecek kadar takilan da cok takiliyodur reklamlari fiyatlari herseyini biliyodur :) yakinda konu zaten asagilara iner sadece bilenlere kalir :D Sorun olursa baska care dusunuruz tabi

Ilk cumlene care yok yapcak bise yok :D

#5 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 11:33 ÖS

Profilden engelleme kısmına bir bak abi. İletiler ve kişisel görüşmeler diye iki ayrı şey var, iletileri engelleyince acaba olur mu ki? O.o Bir dene onu.

#6 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 11:36 ÖS

adam kendini engellemeniz icin yol gosteriyor! :D

ben saka diye demistim onu yaw :D seni engellenirsen okucak yazi kalmaz forumda :D

#7 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 11:41 ÖS

Yok canım. :) İstemeyen engellesin abicim. :P Hem ben de merak ettim birisi öyle engellenebiliyor mu, admin olsa bile diye. :) Bir ara hesap yaratıp denerim.

#8 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 06:20 ÖÖ

Yok canım. :) İstemeyen engellesin abicim. :P Hem ben de merak ettim birisi öyle engellenebiliyor mu, admin olsa bile diye. :) Bir ara hesap yaratıp denerim.

Maalesef olmuyormuş Ozancım, denedim ben :)
  • 0

#9 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 06:29 ÖÖ

evet evet yoneticiler engellenemiyor :D

#10 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 08:16 ÖÖ

evet evet yoneticiler engellenemiyor :D

Ama haksızlık bu yani :) elite bir tabaka oluşturmuşsunuz kendinize, ayrımcılık var, kast var! Yaşasın halkların kardeşliği! Kahrolsun fa....! aaaa.... fazla gaza gelmişim :)

Buradan tüm wowturk üyelerine sesleniyorum, ezekeeli engelleme hakkımız elimizden alınamaz!!

:D
  • 0

#11 ConneX

ConneX

First Sergeant

• Members
  • 201 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 09:12 ÖÖ

Bu güzelim sitede çok büyük masraf lar olduğunu sanmıyorum , olay biraz forum biraz çeviri, ancak abuk subuk , gözlerimizi şaşı yapan bu reklamlar burayı iğrençleştiriyor fakat yapacak bişey yok buraya elimiz mahkum.
  • 0

#12 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 09:47 ÖÖ

Bu güzelim sitede çok büyük masraf lar olduğunu sanmıyorum , olay biraz forum biraz çeviri, ancak abuk subuk , gözlerimizi şaşı yapan bu reklamlar burayı iğrençleştiriyor fakat yapacak bişey yok buraya elimiz mahkum.

Naapsak... Reklam gormek istemeyenler icin kucuk bir sistem mi yapsak sitenin devamli uyeleri icin?..

#13 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 09:52 ÖÖ

Naapsak... Reklam gormek istemeyenler icin kucuk bir sistem mi yapsak sitenin devamli uyeleri icin?..

Yapsan bir deeert yapmasan bir dert. Türkçemizde çok güzel sözler var bu durumu ifade eden de, neyse.. :)
  • 0

#14 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 10:29 ÖÖ

Olm yaptim ya zaten? Tepedeki ney? Boyle bise yapmisim reklam gormek istemeyenler icin, bu simdi "reklamlar siteyi berbat gosteriyor" denecek konu mu la? Ole yapmasim diye actim bu konuyu zaten ne yapsak yaranamiyoz...

#15 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 04:19 ÖS

Daha önce dediğim gibi reklamlar bence bir sitenin olmazsa olmazı. Her sayfayı açışta pop-up tarzında bir şey çıkmıyorsa güzel bir hava katıyor bence. Diğer türlü birkaç işsiz adam toplanmışız tartışıyoruz da kimse bizi takmıyor gibi oluyor. :P

#16 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 08:19 ÖS

Ehem...

Şimcik amacım bu geç ergen kardeşimizi tamamen silmek değilki adam bunun önüne geçmek için admin olarak kalmış gibime geliyor ya neyse o ayrı konu. Benim amacım sadece bu ernenusun "espri" diye bize yaptığı zulmü, eziyeti, faşi... ııııı neyse işte onu durdurmak. Hani tamam teknolojik olaraktan (en azından Dammit tarafındank, bana inandırıcı gelmedi yani) bir şey yapılamadığını öğrendik. En azından ne bileyim bir iki reklam daha alalım, bir doktora gönderelim ya da bir komedyenin yanına çırak olarak verelim, hiçbiri olmadı hatun ayarlayalım (hani diyorum hatun olursa hedef çoğalır hem hatun kısmı sevmezse düzel(t)ir belki) ama bir şeyler yapalım bence. Burada gececiler olraktana "marul" olayını birkeş daha hatırlatmayı kendime vazife bilerekten ve göççüklerin gözlerini, böyüklerin ellerini, sith olanın eteğini öperekten yazıma bir son veriyor, "acaba ne saçmaladım" diye düşünerekten yazıma noktayı koyuyorum.

Selametle...

Selanik'te... (- Eze)
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#17 ConneX

ConneX

First Sergeant

• Members
  • 201 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 10:12 ÖS

Reklam görmek mevzu değil sevgili Adminim, mevzu kısaca şu: Bizler gözlerimizin önünde yanıp sönen abzurt reklamlar istemiyoruz sadece, şöyle tek düze solda sadece durgun bir reklam olsun yeter bize. ayrıca çok teşekkür ediyoruz bize bu konuda danıştığınız için.
  • 0

#18 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 10:17 ÖS

...Bizler gözlerimizin önünde yanıp sönen abzurt reklamlar istemiyoruz sadece...

E ondan bu konuyu actim, yukardaki kucuk sistemi yaptim zaten

#19 ConneX

ConneX

First Sergeant

• Members
  • 201 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 10:32 ÖS

Eline koluna Sağlık Admin
  • 0

#20 onurdmn

onurdmn

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 12 Nisan 2012 - 08:34 ÖS

Admin kardiş, el atmışken forumu eski haline de döndürsene. O eski aktifliğine... Shaman'ı ve diğer birçok üyeyide getir. Çok mu şey istiyorum? Resmi ekleyen
  • 0

Psn onurdmn
EU - Twisting Nether Drumgol

Resmi ekleyen

Blizzard plz nerf rock. Paper is fine.
-Scissors

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı