İçeriğe git

Resim
- - - - -

Arena Titleları

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 omer-oner

omer-oner

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 01:41 ÖÖ

İyi gunler, Stormscale horde serverinda yeni bir pvp oyuncusuyum(rogue). Sezon bitiminde en azindan bir challenger title'ı istiyorum, sormak istedigim soru şu; simdi ben statisticse baktigimda highest 2v2 ratingim 1500 olarak gozukuyor. Etraftan duydugum kadarıyla 1850 civarı yeterli oluyormuş challenger title'ı için. Benim statisticste highest 2man ratingim bu sezon için 1850 olsa yeterlimi yoksa illa bir arena takımında bulunmalı ve o takımdaki ratingimmi 1850 olmalı? Ona gore belki birinden boost alıcam, eger takımdaki ratingimin 1850 olması gerekiyorsa ona gore sezon sonuna dogru boost alayım, aksi taktirde 1850 den sonraki maçlara rahat çıkamam ratingim düşecek diye. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.
  • 0

#2 kaisersoze1985

kaisersoze1985

Knight Lieutenant

• Members
  • 885 İleti
  • Locationankara

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 03:05 ÖÖ

öncelikle şunu söyleyeyim, 2v2 den title alamıyosun. yani istersen 3000 rating yap 2v2 üzerinden, her hangi bir title alamazsın, o title ratingine ulaşsan bile. title almak istiyorsan 3v3 ve ya 5v5 yapman lazım. Senin soruna gelince, sezon biterken bulunduğun takım ve senin personal ratingin yani takım içerisindeki sana ait olan rating o title ın gerektirdiği seviyede olması lazım. mesela 2650 istatistik ekranında görünen o güne kadar aldığın en yüksek 3v3 ratingi olsun, sezon biterkende bulunduğun takım ratingide 1850 olsun. alacağın title challengerdır(ki bu title ratingleride bg den bgye değişir). eğer sadece istatistik ekranındaki ratinge bakılsaydı, 3000 rating yapan adamlar war o adamlar hiç bişey yapmadan her sezon r1 olurlardı:D. umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.
  • 1

#3 omer-oner

omer-oner

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 03:18 ÖÖ

Çok teşekkür ederim 2v2 de title alınmadıgını bilmiyordum, az kalsın boşuna boost alıcakmışım :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı