İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yardım Plz... :/

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 irfangulumser

irfangulumser

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 07:04 ÖÖ

Slm arkdaslar Oncelıkle ilgilenen Arkdaslara sımdıden Cok Tşk Ederim Benim Sormak istedigim Soru Meslekle Ilgıli Su an 85 lwl retri palam Var PvE ve PvP...Ben Blacksmith ve Mining Kastım Ama bi yarrarını Goremedim Acıkcası +50 Str Gem Alıyorm 1.5 k oynadıgım serverda Yane Cok Pahalı Para Yetıstıremıyorm Gelıyım Sormak ıstedıgım Soruyaaa Bs'yi İptal Edip Enchanting ve Jw Almak ne kadar Mantıklı Olur Veya Meslek Olarak Hangisi Mantıklı Olur ??? Şimdiden Cok Tşk Ederim tekrardan Ilgılenen Arkadaslara..
  • 0

#2 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 07:51 ÖÖ

Şöyle söliym BS silip baska bir meslek almak çok mantıksız olur hatta. JC almaya kalkarsan (no offence) çok aptalca olur. 50 yerine 40 koysan bile yine aynı kapıyo çıkıyor ench ile.
  • 0

Resmi ekleyen

#3 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 11:40 ÖÖ

bs eldivene ve wriste soket açıyor 50 str takcaksın diye bisey yok 40 da takabilirsin . mining sta veriyo onu değiştir istersen
  • 0

#4 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 11:57 ÖÖ

Acilen ikinci bir karakter kas ve minigi ona devret, paladan minigi sil jw kas.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#5 irfangulumser

irfangulumser

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 12:20 ÖS

Tşk ederim Arkdaslarda Bs Ve Jw aynı Anda Kasabılırmıyım ?
  • 0

#6 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 01:24 ÖS

Tşk ederim Arkdaslarda Bs Ve Jw aynı Anda Kasabılırmıyım ?

Kasabilrsin tabiki hemde harika olur. :)
  • 0

#7 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 01:48 ÖS

jw'ye başlamadan önce gereli madenleri ve daha fazlasını depolamayı unutma.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#8 irfangulumser

irfangulumser

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 02:34 ÖS

jw'ye başlamadan önce gereli madenleri ve daha fazlasını depolamayı unutma.

Tmm unutmam da Sımdı Bs'den para Kazanamıorm Acıkcası Item Yapmak Olsun Ona Benzer Seyler Ve Kendime wrist yaptım soket actım o kadar su an meslegın bana katkısı kalmadıgını dusunuorm jw benım retri paladin içinde yararlı olur die dusundugum ıcın onuda kasmya karar verdım ama sizinde bu konudakı dusuncelerınızı merak edıorm
  • 0

#9 wolcan0

wolcan0

Scout

• Members
  • 124 İleti
  • Locationİzmir,Karşıyaka,Balçova

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 03:16 ÖS

bs den para kazanamıyosan yaşama sadece rodlardan deli para kırıyosun son patch öncesi silah yapıp çok iyi kar sağlayarak satış yapabilyoduk ama son patch sağolsn 5k lık karı sıfıra indirdi
  • 0

#10 irfangulumser

irfangulumser

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2012 - 03:20 ÖS

Evet oynadıgım Server Dolayısıylaa Olsa Gerek Oyle Dusunuyorm Item Yapıp Satmak Bana Kar Yerıne Zarar Yapıyor..
  • 0

#11 wolcan0

wolcan0

Scout

• Members
  • 124 İleti
  • Locationİzmir,Karşıyaka,Balçova

Yazma tarihi: 23 Nisan 2012 - 06:00 ÖS

dediğim gibi silah yapıp satmak bitti artık patchten önce aldığım truegoldlar patladı elimde satsam alan yok lfr ds de düşüyo elbet daha iyisi para yapmanın en kolay yolu enchanter lar için rod yapıp satmak tabi serverine ve yoğunluğa göre değişiyo silver rod bile 100 g satıldığı zamanlar oluyo sonra bi bakıyosun 1 gold
  • 0

#12 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 23 Nisan 2012 - 06:44 ÖS

Forum kurallarını okudun mu? Dur ben soyliyeyim. Hayır okumadın! Bir konu açarken önce forumda araştırma yap. Hala aradığını bulamadıysan konu aç. Konu açarken konu başlığına sorununu yaz. "yardım plz" gibi konu başlıkları kullanmak YASAKTIR! Konu içeriğinde ise Türkçe dilbilgisi kurallarını ihlal etmeden(noktalı harfleri kullan. Kelimeleri tam ve doğru yaz.) sorununu ya da anlatmak istediğini düzgünce anlat. Aksi halde konun kilitlenir ya da silinir. Bu hareketlerini devam ettirirsen banlanmaya kadar giden cezalar alırsın.
  • 1

Resmi ekleyen

#13 irfangulumser

irfangulumser

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2012 - 12:22 ÖÖ

Forum kurallarını okudun mu? Dur ben soyliyeyim. Hayır okumadın! Bir konu açarken önce forumda araştırma yap. Hala aradığını bulamadıysan konu aç. Konu açarken konu başlığına sorununu yaz. "yardım plz" gibi konu başlıkları kullanmak YASAKTIR! Konu içeriğinde ise Türkçe dilbilgisi kurallarını ihlal etmeden(noktalı harfleri kullan. Kelimeleri tam ve doğru yaz.) sorununu ya da anlatmak istediğini düzgünce anlat. Aksi halde konun kilitlenir ya da silinir. Bu hareketlerini devam ettirirsen banlanmaya kadar giden cezalar alırsın.

Bu kadar tepki göstereceginize ve burdan dile getirmek yerine özelden msj atarak da söyleyebilirdiniz!!.Evet okumadım doğru tahmin ettiniz herkesin yaptıgı gibi madem bu kadar sinir etti sizi ve buradan beni böyle UYARMA şekli seçtiniz.Şimdi ister konuyu silin ister banlayin sayin
Gleominas Adminlik Böyle Olmuyor Ne Yazikki...Neyse Teşekkür Ederim Yinede Kolay Gelsin.
  • -1

#14 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 25 Nisan 2012 - 09:08 ÖS

Pardon ama yıllardır bu işi yapıyorum. Senin gibilerle çok karşılaştım ve sen bana işimi öğretecek kapasitede biri değilsin. Kurallarımız bu. Kabul etmiyorsan sağ yukarıda çıkış butonu mevcut.
Saygılarımla.
  • 1

Resmi ekleyen

#15 irfangulumser

irfangulumser

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2012 - 10:28 ÖÖ

.

Konu irfangulumser tarafından 26 Nisan 2012 - 10:34 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı