İçeriğe git

Resim
- - - - -

wow a tekrar baslamak

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 nazzmi091

nazzmi091

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2012 - 10:09 ÖS

selam arkadaşlar. eski bir wow oyuncusuyum yaklasık 3 yıldır oynamıyorum fakat tekrar donmek ıstıyorum. oncekı oyunumda hesabıma gıremıyordum maıl adresımle hata verıyordu sıfrem. şimdi tekrar baslamak ıstıyorum ıyı ıngılızcem olmadıgı ıcın detaylı bılgı de alamıyorum. butun cd lerı tekrar almak zorundamıyım ya da baska bı cozumu varmı en son lıch kıng oynamıstım. bana yardımcı olabılecek arkadaşlar olursa cok sevınırım pc den sılmıtım oyunu tekrar en bastan yukledıkten sonra nasıl kuracagımı bılmıyorum. bana bu numaradan yardımcı olabılceek arkadasları beklıyorum 0533 358 99 10. bi mesaj cekın yeter ben ararım. yardımcı olabılecek arkadaslara sımdıden tesekkur ederım
  • 0

#2 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2012 - 07:07 ÖS

forumda bir res davetiyesi sayfası var ordan bir arkadaşa rica et sana davetiye yollasın ordan bedava cata yükle bve instant 80 karakterin olsun bizde o kutuyu ..... öhm neyse oyun bize bu imkanı tanıyor gidipo doğrudan yükseltebilirsin accni
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#3 nazzmi091

nazzmi091

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2012 - 11:58 ÖS

nası yukletebılrım pek anlamadım res davetıyesını nerden bulucam? catacalızm cd sını almama gerek yok o zaman ölemi? wow u sılmıstım ben pc den en bastan yuklemem gerek sanırım orjınal cd almam gerekıyomu*
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı