İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Alliance Roleplay Projesi Fikirleriniz

• Please log in to reply
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

#21 Dendrien

Dendrien

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 11:31 ÖÖ

The Zara'she

Çoktan kaybolmuş bir dilde, Zara'she en basit çevirisiyle "çekiç" anlamına gelir. Fakat bu isim sadece duyanın kalbine korku salmak için verilmemiştir. Çünkü kesen, biçen, kıran, yırtan diğer silahların aksine, çekicin iki işlevi vardır. Kırmak olduğu kadar, "bir araya getirmek". Soğuk çeliğe vurulan çekiç onu paramparça eder. Fakat akkor halindeki demiri çekiçle döverseniz, soğuduğunda elinize geçen, bir sanat eseri, bir ucunda hayatı, bir ucunda ölümü tutan silahtır.

Ben de kendi fikrimi destekliyorum.
  • 0

#22 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 11:33 ÖÖ

Golden Torch language

Konu DooMBolt61 tarafından 05 Mayıs 2012 - 11:35 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#23 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 11:38 ÖÖ

Örnek İsim: The Robed Ones

Ben bunu destekliyorum.
  • 0

#24 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 11:48 ÖÖ

Argent Dawn a açık bir guild olucaksa The Robed Ones az kişi ile tadı çıkmaz gibi 3 farklı tarafın tek çatı altında kapışması ne kadar çok kişi o kadar güzel :D
ama yok kendi aramızda olucaksa
Golden Torch League sadece türkler olunca az kişi olma durumu var böle bir hikaye uygun gibi :D
ancak The Robed Ones konusu wow a uyarlanabilir hatta geliştirebilir güzel bir konu
@Dendrien senin konunda çok güzel hatta wow için fazla bile :D elder scrolls a uyan güzel bir konu keşke onun online ı olsa :D
  • 0

#25 Galadrael

Galadrael

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 12:21 ÖS

The Robed Ones diğer sunulanlardan daha eğlenceli olucak gibi az kişi olayı şöyle çözülür mor cübbeli oyuncu değildir dışardan bilgi gönderir yada warriorlardan biri habercisi olur vs liderler de aynı şekilde guildde bulunanlardan değildir onlarında Paladinler habercileri olurlar vs gibi az kişiye indirgenebilir.
  • 1

#26 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 12:46 ÖS

Saat 20.00'ye kadar tercihlerimizi belli edelim arkadaşlar, ardından seçilen fikrin hikayesi ve alım şartları vesaireler yayımlansın. :)
  • 0

Resmi ekleyen

#27 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 06:44 ÖS

Arkadaslar The Robed Ones secilmistir, bir buçuk saate hikaye ve nasıl rp yapacağımızı içeren bir konu açacağım.
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı