İçeriğe git

Resim
* * * * - 4 Oy Kullanılmış

The Robed Ones (İnaktif - Türkçe RP Guildi - Argent Dawn (EU))

• Please log in to reply
Bu konuya 238 yanıt gönderildi

#201 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 30 Temmuz 2012 - 11:46 ÖS

MoP yolcu gençler.
  • 0

Resmi ekleyen

#202 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2012 - 12:26 ÖS

Tatilci gençlere bodrumdan umayla sevgilerle

BESAME MUCHOOOOOOOOOOOOOOO

Not: azıcık denizden çıkıp rp mi yapsak napsak
  • 0

Resmi ekleyen

#203 Varadien

Varadien

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 28 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2012 - 12:55 ÖS

İşin sonunda deniz olunca önce güldüm, sonra bastım eksiyi.
  • -1

#204 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2012 - 01:28 ÖS

İşin sonunda deniz olunca önce güldüm, sonra bastım eksiyi.

Sıcak mı sıcak egemin denizi
  • 0

Resmi ekleyen

#205 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2012 - 06:36 ÖS

Sıcak mı sıcak egemin denizi

Terokkar'ın gölleri de iyidir yılın bu zamanı. Hatta Karazhan'daki nehirlerin bile bu lanetli havada rağbet gördüğünü okumuştum argent postasında. Di mi Oğuzhan?

Konu dogabeey tarafından 31 Temmuz 2012 - 08:23 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Dark Lion Onslaught.

#206 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2012 - 06:35 ÖS

seni bilmem de doğa rebellion kokusu geliyor burnuma sanada geldimi ?
  • -2

#207 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2012 - 06:54 ÖS

var mı bodruma uğrayacak olan burada da bir TRO toplantısı yapalım istanbuldan sonra
  • -2

Resmi ekleyen

#208 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2012 - 11:03 ÖS

var mı bodruma uğrayacak olan burada da bir TRO toplantısı yapalım istanbuldan sonra

Resmi ekleyen
  • 1

Dark Lion Onslaught.

#209 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2012 - 12:02 ÖÖ

*Kutuları üst üste koyup onun üstüne çıktıktan sonra önündeki kalabalığa megafonla bağırır.*

Ne istiyoruz?

- ROLE PLAY İSTİYORUZ.

Ne zaman isityoruz?

- HER AKŞAM İSTİYORUZ.

• 0

#210 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 06 Ağustos 2012 - 10:03 ÖÖ

O halde yeni hikaye yaklaşıyor.
  • 0

Resmi ekleyen

#211 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 06 Ağustos 2012 - 09:46 ÖS

Artık deathwing heroic kestiğime göre roleplay'e geri dönebilirim!
  • 0

#212 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 06 Ağustos 2012 - 10:23 ÖS

Artık deathwing heroic kestiğime göre roleplay'e geri dönebilirim!

U SIRIUS?
  • 0

Resmi ekleyen

#213 sinan263

sinan263

Corporal

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 02:13 ÖÖ

Facebook sayfası açalım :D bu iişi bu kadar ilerletelim..Ordan daha kolay takip edebiliriz özetleri..üyelerden foruma bakan fazla olmuyor... :P Sadece bir öneri ;) ....(Tırtıklı Kedi)
  • 0

#214 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 05:58 ÖÖ

Facebook sayfası açalım :D bu iişi bu kadar ilerletelim..Ordan daha kolay takip edebiliriz özetleri..üyelerden foruma bakan fazla olmuyor... :P Sadece bir öneri ;) ....(Tırtıklı Kedi)

Gayet mantıklı, hatta birazdan yapıyorum.
  • 0

Resmi ekleyen

#215 Vastiel

Vastiel

Sergeant

• Banned
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 10:33 ÖÖ

Hi there sugartits.Uzun zamandır giremiyordum pc'ye sınav senesi olmasından dolayı.Veda edemedim doğru dürüst.Buradan yazayım dedim.Öncelikle hepinizi özleyeceğim birlikte güzel zamanlar geçirdik.Her ne kadar auram olmasada ( Doğa'ya bir bakış atar.) . Onur üstteki mesajı okudum gz bro but get some life you know. Deniz seninle tanısalı çok olmadı ama kesinlikle içinde bir troll var sadece onu dışarı çıkarmalısın bilirsin.Şaka bir yana güzel eğlendik senle.Yapıcak iş olmadığı için sabah aksam gece trollükler ve saçma achievler luv u.Meriç tam bir noobsun ama Gregor Clegane senle gurur duyardı.Oğuzhan Rage-Quit 'inden sonra sana iki kat ısındım adamsın.Emre japon balıklarıma Shonn adını verdim bilmek istersin diye düşündüm.Sinan senle de çok takılamadık ama olsun iyisin.Ali gay karakter oynaman harikaydı keep it up.Ege Beatrise için üzgünüm. (Samimi bir gülüş atar.). Umay tek yapman gereken sey frostbolt 'a basmaktı ne kadar zor olabilir ki..? ve Mahir ...

Evet benden bu kadar.. (Miğferini alır.Kalkanını koluna takar ve kılıcını kuşanır.) Bana şans dileyin sınavlardan sonra yine görüsürüz seneye. (Atına yavaşça biner ve karizmatik bir şekilde güler.) Role playciler için iki yüzlü derler ama aklınıza gelen şekilde değil.Rol yaparken taktığınız maskeyi bazen gerçekte de yüzünüzden düşürmek istemezsiniz.Zamanla maske katılaşır ve yüzünüzle bir olmaya başlar ve farkındalığınız ortadan kalkar.Bu işte istemeden o kadar iyi olursunuz ki dolabınızda her gün ve kişi için bir yüz bulunur. ( Havalı sözler söylediğini düşünür , atını öne doğru yürütmeye başlar.Geçerken bir gül koparır ve kendisi izlemekte olan seksi kızlardan birine doğru uzatır.Kız neredeyse bayılacak şekilde sevinir.Güneş batmaya yakın yola düşer. Uzun bir yol..) Cya.
  • 1

#216 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 10:54 ÖÖ

Hi there sugartits.Uzun zamandır giremiyordum pc'ye sınav senesi olmasından dolayı.Veda edemedim doğru dürüst.Buradan yazayım dedim.Öncelikle hepinizi özleyeceğim birlikte güzel zamanlar geçirdik.Her ne kadar auram olmasada ( Doğa'ya bir bakış atar.) . Onur üstteki mesajı okudum gz bro but get some life you know. Deniz seninle tanısalı çok olmadı ama kesinlikle içinde bir troll var sadece onu dışarı çıkarmalısın bilirsin.Şaka bir yana güzel eğlendik senle.Yapıcak iş olmadığı için sabah aksam gece trollükler ve saçma achievler luv u.Meriç tam bir noobsun ama Gregor Clegane senle gurur duyardı.Oğuzhan Rage-Quit 'inden sonra sana iki kat ısındım adamsın.Emre japon balıklarıma Shonn adını verdim bilmek istersin diye düşündüm.Sinan senle de çok takılamadık ama olsun iyisin.Ali gay karakter oynaman harikaydı keep it up.Ege Beatrise için üzgünüm. (Samimi bir gülüş atar.). Umay tek yapman gereken sey frostbolt 'a basmaktı ne kadar zor olabilir ki..? ve Mahir ...

Evet benden bu kadar.. (Miğferini alır.Kalkanını koluna takar ve kılıcını kuşanır.) Bana şans dileyin sınavlardan sonra yine görüsürüz seneye. (Atına yavaşça biner ve karizmatik bir şekilde güler.) Role playciler için iki yüzlü derler ama aklınıza gelen şekilde değil.Rol yaparken taktığınız maskeyi bazen gerçekte de yüzünüzden düşürmek istemezsiniz.Zamanla maske katılaşır ve yüzünüzle bir olmaya başlar ve farkındalığınız ortadan kalkar.Bu işte istemeden o kadar iyi olursunuz ki dolabınızda her gün ve kişi için bir yüz bulunur. ( Havalı sözler söylediğini düşünür , atını öne doğru yürütmeye başlar.Geçerken bir gül koparır ve kendisi izlemekte olan seksi kızlardan birine doğru uzatır.Kız neredeyse bayılacak şekilde sevinir.Güneş batmaya yakın yola düşer. Uzun bir yol..) Cya.

Tercih 1: ODTÜ KKK Psikoloji %100 burslu
Tercih 2: ODTÜ KKK Psikoloji %50 burslu
Tercih 3: ODTÜ KKK Psikoloji burssuz

Luv u bro. I know u'll make it. Sende daha çok boğaziçi falan potansiyeli görsemde..

Arada telefonunu açta mesaj falan at yoksa kafanı...

Umayda kafanı...

Bu arada atımı bırakır mısın? (Vastiel'i tekmeler ve atına biner. "GO GET SOME GOLD TO BUY A STEED MOFO")
  • 0

Resmi ekleyen

#217 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 03:47 ÖS

2.sezon mu geliyor acaba :D yeni konular yeni konuklar :D
  • 0

#218 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 07:16 ÖS

Evet..Özgürün mesajını okurken gözümden yaşlar süzüldü.. *Suratını elleriyle kapar ve gözüne toz kaçmış numarası yapar.* Arada sırada biraz uğrarsın , yarı-yıl tatilinde falan , bazen de buraya mesaj bırak yada skypedan yaz. Oyunda ki en iyi arkadaşımsın! (No offence mahir , Biliyorsun ki umayla çıkmaya başladığında beri aramız eskisi gibi değildi , artık beni sevmiyorsun..) Sınavına iyi hazırlan , eminim ki zaman hızlı geçicek ve gelecek sene senle bu zamanlarda beraber kung-fu panda king heroic kesicez.
  • 0

#219 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 07:57 ÖS

Hazır legendary daggerları almama iki hafta kalmışken , yeni bir proje mi düşünsek ne yapsak? Sonuçta kızılların sayısı iyice azaldı ve şu proje şu anda olduğundan daha fazla üye gerektiriyor.
  • 0

#220 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 08:17 ÖS

Hazır legendary daggerları almama iki hafta kalmışken , yeni bir proje mi düşünsek ne yapsak? Sonuçta kızılların sayısı iyice azaldı ve şu proje şu anda olduğundan daha fazla üye gerektiriyor.

Tek bir cübbe çatısına doğru yavaş yavaş kaykılalım gençler.
  • 1

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı