İçeriğe git

Resim
* * * * - 4 Oy Kullanılmış

The Robed Ones (İnaktif - Türkçe RP Guildi - Argent Dawn (EU))

• Please log in to reply
Bu konuya 238 yanıt gönderildi

#41 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 12:12 ÖÖ

Bu günkü eventin ardından sizlerle bir şey paylaşıcam. Bu gün o evente katılanlar , sadece evente katılmadılar. Umarım gerçek Rp ruhunu yakalamışlardır. Aramıza yeni katılanlar oldu ve başlangıç olarak çok güzel bir performans sergilediler. Fakat buradanda dile getirmek isterim ki ; Galadrael ve Mahir abi olmasa bu kadar güzel bir şeyler çıkartamazdık. Yeni gelenlere kapımız her zaman açıktır, buyursunlar gelsinler. Önümüzdeki eventlerde her şey dahada kızışacak, aşk ve savaş tek bir kefende toplanıyor olacağa benziyor. Bana sorucak olursanız bu olayları kaçırmayın ve ailemize bir an önce katılın !
  • 0

#42 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 12:25 ÖÖ

Luthox neden yerde yatıyordu? Uzaktan cüppelileri izleyen mavi cüppeli kim? Herşeyi geçtim, ışık saçan ve Ruhdöveni arasında yatan kırmızı cüppeli kim? Orada neler oldu öyle açıklasın biri O.o
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#43 Galadrael

Galadrael

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 12:55 ÖÖ

Açıklama geldiğinde beynin akabilir Doğa yarına hazırlıklı ol :D

Konu Galadrael tarafından 09 Mayıs 2012 - 12:55 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#44 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 01:03 ÖÖ

Açıklama geldiğinde beynin akabilir Doğa yarına hazırlıklı ol :D

Aklımda bir hikaye tahmini oluşturdum. Ama hiç de hoş yerlere kaymıyor :/
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#45 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 01:05 ÖÖ

Aklımda bir hikaye tahmini oluşturdum. Ama hiç de hoş yerlere kaymıyor :/

Ölüm-kalım yok, sadece entrika vesaire var.
  • 0

Resmi ekleyen

#46 Galadrael

Galadrael

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 01:07 ÖÖ

Emre'nin duelde bir anda cıbıl bi vaziyette kalması gerçekten hoş yerlere gitmedi :D ama fazlasıyla eğlendik keşke sende olsaydın
  • 2

#47 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 01:54 ÖS

Cüppelileri izleyen uzaktaki mavili Riddler the Observer löl. Ekran görüntüsünde geçen konuşmaya bak. :)

#48 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 02:01 ÖS

Ama şimdi konuşmalar niye gösteriliyor :P... Kimliğim açığa çıktı!!11!1!11!!

İzlerken eğlendim, güzel bir RP'di. Daha sonra bende katılmayı düşünüyorum :P.
  • 0

#49 Dendrien

Dendrien

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 07:24 ÖS

Hikayeyi yazıyorum ben ufaktan bekleyin biraz
  • 0

#50 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 08:44 ÖS

Yazı Emre Günsal(Dendrien/Taemyr) tarafndan yazılmıştır. Bir event'imizin bir Kara Cübbeli ağzından hikayeleştirilişidir.
Antlaşmalar bozuluyor...

Eski dostlar düşman oluyor...
Kaçınılmaz bir yıkım hüküm sürüyor...

"Peh.." diye söze girdi yaşlı adam. Loş odada ondan başka kimse olmasa da, hikayesini dinlemek için can atan birilerini sustururcasına elini salladı. "Tabi ki ilk taşı Karalar attı. Ruhdöveni, Işık Saçan'a kara gül gönderdi. Yol açacağı felaketlerden elbet haberi vardı, ama onun gibi adamlar her zaman hareket etmeden önce üç hamle sonrasını düşünür. Amacı ne miydi?". Adam kendi kendine kıkırdadı. "Hiç bir fikrim yok. Fakat buna rağmen onun takip ettim. Eh, ben yaşlı bir adamım, ve şu hayatta zevk alabildiğim pek bir şey yok. Azeroth'dan göçüp gitmeden herkesin Taemyr Grolbar'ın adını hatırlamasını sağlayacak bir şey yapabilirsem ne mutlu bana." Adam bir süre sustu, sırıtmayı bıraktı ve derin bir ifadeyle gözlerini önündeki masaya dikti. "Eh..." dedi. "Yakında neden bahsettiğimi anlayacaksınız.".

Düşünceli halinden kurtuldu ve tekrar aynı esprili ifadeyi takınarak hikayesine devam etti. "Işık Saçan tabi ki öfkeden kudurdu. Kuleye döndüğümde Ruhdöveni bir mihrabın başında büyülü sözler okuyor, bir musibet peydahlıyordu. Kara bulutlar gökyüzünde ışıldayan Lunaria'ya bir kıyamet alameti misali gölge düşürdü. Ruhdöveni lanetinin başarılı olduğunu görünce bize peşinden gelmemizi işaret ederek şehrin meydanına doğru yürümeye başladı. Orada Işık Saçan ve etrafındaki Ak ve Kızıl Cübbeli çeşitli büyücüler bizi bekliyordu. Ruhdöveni asasını kaldırırken bize saldırmamızı işaret etti ve biz de öyle yaptık."

İhtiyar nefes almak için durduğunda sağ elinin parmakları sol kolunda gezindi. Avucunun içinde, ön kolunda ve pazısında kısa süre önce açılmış kesikler olduğunu gösteren ince beyaz çizgiler vardı. "Eh... Kara Büyü kullanmanın da bir bedeli var tabi... Kan bedeli. Ben avantajı kazanana kadar kolumu neredeyse paramparça etmem gerekti. Fakat sonrasında her şey kolaylaştı. Rakiplerimizin kanını akıttıkça, kendi sağlığımızdan taviz vermeden onları tahrip edebildik. Ve Işık Saçan'ın hizmetkarları saf dışı kalınca, Ruhdöveni'ne yol açtık. Hata ettik. Lunaria kıyamet bulutlarının arasından parladı ve Işık Saçan'ı kutsadı ve ona güç verdi. Ruhdöveni çok güçlüydü, fakat zamanlaması yanlıştı. Nuitari çıkana kadar, ya da en azından Lunaria batana kadar beklemeliydik. Işık Saçan güneş gibi parladı, ve sonunda kör olmadan onlara bakabildiğimizde, ne Ruhdöveni, ne Işık Saçan oradaydı. Kuleye döndüğümde onu gölgelerden örülmüş bir koza içinde buldum. Bana ne yapacağımı bildiğimi, ve işime devam etmemi söyledi. Gündönümü çok yakındı, ve 21 Haziran gecesi olacak ay tutulmasında kimse büyü kullanamayacaktı. Ve benim Kara Cübbelilerin gücünü korumak için bir yol bulmam gerekiyordu. Gündönümü, bizim zamanımız olacaktı."

Yaşlı adam çarpık dişleriyle sırıttı. Masada bir kuzgun yatıyordu. Bu kuzgunla, Ak Cübbeliler, Mor Cübbeli'ye haber uçurmaya çalışmıştı, fakat Taemyr aptal değildi, ve Ruhdöveni'nin emirleri üzerine önlemini almıştı. Mektuba, Mor Cübbeli'nin mor mürekkebini taklit ederek yardım çağrılarını bertaraf eden bir cevap yazdı, sırıttı, ve başka bir kuzgunla -bu seferki canlı- yolladı.
  • 0

Resmi ekleyen

#51 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 11:44 ÖS

Günlük RP özeti ve Katılanlar listesi(08.05.2012 - Salı)

Felvinn

Lamordia (Işık Saçan) - Yaratıcı emotelar ve mantıklı müdaheleri ile Umay bu RP'de çoğu insana rehberlik edip örnek oldu. Guild üyelerini RP'ye güzel bir şekilde adapte edip onlara yardımcı oldu. Kendi keyfinden taviz verdiğini gördük ve fedakarlığından ötürü teşekkür ediyoruz/ediyorum. Işık Saçan çok yaşa! Ama Taemyr etraflardaysa popoyu kolla! Aman çıplak fırlar, Antonio Banderas kılığına falan girer.. Şarap ikram eder falan.. Aman..

Luthox - Roleplay'den keyif aldığını bize hissettirdi ve event bitene dek oyundan çıkmadı. Pasif duruma düştüğü yerlerde bile küçük ve işe yarar emote'ları ile bize pas attı, gol yaptırdı. Mesut Özil gibisin, ellerine , ayağına , kafana sağlık. "Decent" bir roleplayer! Cübbedaş'ım! Cumaya pilavlı kurukafa var..

Trooga - Heyecanlanıp ben katılmadım atlamasına giriş diye yazdım. Nerdesin Ooolum sen?

Arthars - Yükselen grafiği gözümüze giriyor. Daha uygun, daha gerçekçi hareketler ve emote'lar. Luthox başta daha arayı açmış gözüküyordu fakat Arthars'ın aşağı kalır bir yanı yok. Summon Stone'larına gurban olduğum..

Erodion - Kendini göstereceğini umduğum duello'da oyundan düştü. Hatununu yalnız bıraktı. (Erkekliğe sığar mı!?!?!? Çok rererö bir insansın!!) Duello'dan öte Erodion'un sevdiğim bir özelliği karakterine çok uygun bir cübbe seçmiş olması. Kızılı çok iyi oynuyor. Adeta ; Efenim? Amaan koy dot'una bana ordan bir dispell bir de şarap.. havası var. Daha aktif olmasını istiyoruz. Birde Paladin'ine tank gearı toplamasını istiyoruz. Çok mu?

Beatrise - Ege gerçekten çıtayı yükseltti.. DEMİŞTİM Kİ! Kara kule'nin önünden yukarda lanetler okuyan kara büyüler yapan adamlara "Nabıyonuz orda? İnin len aşağı bak kara bulut felan toplamışlar.." yaptı. Şu heyecanını bir yensen iyi olacak. Mis gibi giderken akıllarda bir tek bu kaldı. Halbuki duello emotelarını beğenmiştim, buraya bu olay yerine onları yazardım.

Calans - Bi inişli bi çıkılı bir grafik. Fena bir yerde oyundan düşüp Ak cübbelileri zor durumda bıraktın. Ama Seazz'ı oynadığından daha iyi rol oynuyorsun Calans'ta. Düşme gurban olduğum Muhafızı, TTnet'e küfürler pahasına..

Arzhul - Çok iyi ayak uydurdu. Emotelar muhteşem, buradan Işık Saçan'ımıza selamlar yolluyor yanaklarından öpüyorum. Beraber güzel fikirler üretip yazdınız, başlangıç için beklenenin çok üzerinde bir performans.

Taemyr - 110 IQ ortalaması olan bir ortama 160 IQ'n ile girmiş gibisin. Çık git len şurdan emotelarımız sönük kalıyor yanında! Şaka maka, eline sağlık. Roleplay'de üstat diyebileceğim tek insansın. Ama Işık Saçan'a çıplak fırlamalar hoplamalar zıplamalar.. alırım ruhunu.. Hep katıl, hep çıtayı yükselt. Birde hikaye yaz. Daha çok. Daha fazla.. Just can't get enough!

Nuitotile - Burayı Umay'a havale ediyorum. Çok karşılaşamadık.

Not: Pechvarry'nin sınavını RP'nin hemen ertesi gününe koyan hocaya selamlar. Fransızca bilsem ağır küfür ederdim. Ama burdan bir tek jömepel tarzı laflara kalkışabilirim..

Not 2: Yale Üniversites Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Wisemoore'un araştırmalarına göre roleplay yapmak sağlığa çok yararlıymış!?!?! Roleplay yapan çiftler çok daha mutlu yaşıyorlarmış!?!? Gelin Roleplay yapalım.

Not 3: O maviyi bulursam fena dövücem.. Hoş geldin Efe.

Özet

Sene 40, ikinci çeyrek, ikinci ay'ın sekizinci günü. Akşam üstü, 19:30 civarı. Allerian Günlükleri, Gözcü Felon.

Eğer bu yazdıklarımı okuyor iseniz, ya ben ölmüşümdür ve kişisel eşyalarım inceleniyordur veya Allerian'dan kaçmayı başarmış, anılarımı bir kitap haline getirmişimdir. Öğle vakitlerinde Ak cübbeli binasında bir hareketlenme yaşandı. Bağırma sesleri duydum, Işık Saçan sanırım Ruhdöveni'ni aşağılıyordu. Ruhdöveni adamlarını binanın önüne yığmış, içeri girmeye çalışıyordu. Muhafız ekibi, aralarından bir tek Calans'ı tanıdığım ekip, kapının önüne bir etten duvar kurdu. Ardından Işık Saçan ekibi aşıp Kara cübbelileri tekrar aşağıladı ve kara cübbeliler mekanı terk etti. Calans arkalarından gelmişti ki, Arthars ve Luthox onu engellemeye çalıştı. Pek işe yaradığı söylenemez, adama boşuna demir yumruk denmiyor sanırım. Arthars'a attığı yumruğun sesini yaklaşık iki yüz metre öteden duydum. Dövüş pek uzun sürmedi, kara cübbeliler hemen kuleye çekildi. Çok geçmeden yine şehir merkezinde toplananlar oldu. Kara Kule'nin üzerinde lanetli bulutlar dolaştığı söylenmişti fakat ben göremeden Işık Saçan bulutları dağıttı. Kulenin üzerinden cübbeliler lanetler okudular, pek geçmeden içeriden -nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde- bayan Rice -güzeller güzeli şehrin doktoru- elinde bir şarap şişesiyle çıkıverdi. Sanırım Calans'ı bir yere götürdü çünkü günün geri kalanında onu görmedim. Ardından Kara cübbelilerin Ak cübbeli binası etrafında neden toplandıklarını öğrendim, Ruhdöveni ona bir karagül yollatmış. Akbaba gibi uzaktan olayları izlemesi demek bu yüzdendi. Ardından öyle bir şey oldu ki gözlerime inanamadım, tüm cübbeliler şehir merkezinde toplandı. Yaklaşık kırk kişi, ak cübbeliler ve kızıllar aynı safta, karşılarında kara cübbeliler. Ruhdöveni'nin yere bir karagül bırakmasıyla olaylar başladı. Lanetler, ateş büyüleri ve ak mızraklar havalarda uçuşuyordu. Muhafız kaptanı ve ekibi, şehir gardları dahil, yönetim binasına çekildiler. Birkaç saat sonra çıktığımızda yerde insanlar, çürümüş ve erimiş cesetler, yorgunluktan yere yığılmış insanlar vardı. Rivayete göre Işık Saçan, Ruhdöveni'ni bir gölge formuna haps---.. *Yazının geri kalanını bir mürekkep izi kaplar ve okunamaz haldedir. Sayfa arasına bir ayraç gibi bir dal karagül bırakılmıştır.*

Eğer bu yazıyı okuduysan veya okuyorsan, hatta bu günlüğü bulduysan bile gözcü Felon ile aynı kaderi paylaşacaksın. Tarih doğruları değil kazananları yazar. - Taemyr

Konu Falven tarafından 12 Mayıs 2012 - 04:49 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

Resmi ekleyen

#52 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 11:53 ÖS

Posted Image

Hoşbulduk. Hikaye bitince form da geliyor :P.
  • 1

#53 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 11:06 ÖÖ

Muhafız lazım gençler.Bırakın bu büyü işlerini.Muhafız olarak kalabalık olunursa daha etkin bir güvenlik sistemi olacaktır.
  • 0

#54 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 12:26 ÖS

Özet

Yarın editlenecektir. Pireler çağırıyor.

Sonunda özeti göreceğim, bitecek bu çile derken yine başka bahara kaldı :(

Neyse, artık bugün bir RP ayarlarsında IC olarak öğreniriz olayı... di mi?
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#55 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 06:10 ÖS

Arkadaslar kota ile ilgili bir problemimden ötürü şuan oyuna giremiyorum. Halledince gireceğim. Uzun sürmez.
  • 0

Resmi ekleyen

#56 Galadrael

Galadrael

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 06:23 ÖS

RP Özeti Olarak;

Felvinn:Event'a güzel atraksiyonlar katmasıyla RP gerçekten çok canlı ve heycanlandırıcı bir hale geldi.Tüm oyuncuları bağlamak adına herkese yetişmeye çalışarak liderliğini bir kez daha kanıtlamış oldu,Fel.Aynen devam
Luthox:Emotelar ile ve güzel noktalarda yaptığı iğnelemelerle gün geçtikçe daha bir Kara Cübbeli olma yolunda.Bu eventta gayet başarılı gördüm tabi birde karşı tarafın yazdığının devamının gelicek olmasını anlayıp ordan oraya koşmak zorunda kalmazsa tam cuk olucak :D
Arthars:Luthoxla aynı seviyeye sahip bir oyuncu güzel bir ikili oldular.Birbirlerine pas vermeleri ve arkada diğer liderlere karşı kıkırdaşan 2 Kara Cübbeli haylaz rolunde gayet başarılılar.Aynen devaaam.
Erodion:Gizemli bir aşk mı oluşuyoor? sorusuyla gündeme bomba gibi düşen Erodion bu sefer duelde Mahir'in de dediği gibi oyundan düşmeseydi beklentilerimiz büyük ve ona yaraşacak şekildeydi.Liderleri ortada olmasa da bir kızıl olarak iyi idare ediyor ama önce de dediğim gibi..Biraz daha emote kullanımı ve biraz daha konu başlatan cümleler..Yükselerek devaam.
Beatrise:Ege bir kez daha guildi kahkalara boğmasıyla RP'nin epik ismi olarak adını yazdırmış bulunuyor.Kara Cübbelilere annelik yaparak 'İnin len aşşa bak neler yapıolar orda dıt' tarzı bi cümleyle bağırması, ben tamda ciddi bi konuşma yapıyorken bir anda oyundan kopup gülmeye başlamama ve 'Durun millet biraz ara vericem dondurduk,pause' moduna girmeme sebep oldu :D iyisin ege iyisin arada komiklikler şakalar lazım..Biraz daha dikkat ederek devaaam.
Calans:Aynen kritik bir noktada oyundan düşmesi toparlaması zor bir duruma sebep oldu.Yapılan durumlara karşı biraz daha çabuk algılayıp emotelarını ona göre yazması yada çabuk tepkiler vermesi temennim.Yükselerek devaaam.
Arzhul:Ak Cübbeli kardeşim ilk RPsine göre oldukça başarılıydı.Emotelarla okuyanları ekran başına kitleyen Ak Cübbe hizmetkarı kardeşimin aynen bu şekilde devam etmesi ve emotelarla karakterini biraz daha öne çıkarmasını diliyoruz.Aynen devaaam.
Taemyr:Emotelar ve yaratıcılıkta muhteşeme yakın bir performansdı.Özellikle cıbıldak kaldığı an herkesin 'OMG,kapat lan gözünü kapat aboov o ne öle?!?' moduna geçmesi akıllarda kalıcı hoş bir anı olacak.Aynen devaaam.
Nuitotile:En güzel zamanda çıkması gerekse de RPde büyük bir başarıyla ilerlediğni görüyorum.Özellikle yaptığımız ayinde 'Mass Dispel' atarak güzel bir efekt oluşturmayı düşünmesi beni etkiledi.Ne sert ne çok sevimli tam bir Ak Cübbeli.Yükselerek devaam..

Konu Galadrael tarafından 10 Mayıs 2012 - 06:23 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

#57 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 11:45 ÖS

Bugün epey duellolarla geçen bir gündü. Pek fazla katılımcı göremesek de ben epey eğlendim dövüşürken.

Bir de bu duellolar sırasında ufak bir sıkıntı gözüme çarptı. Her ne kadar ilerleyen zamanlarda roll-emote sistemini kullanacak olsak bile, şans faktörü çok fazla olduğundan çok garip durumlar yaşanabiliyor. Mesela çok tecrübesiz bir büyücü, oldukça tecrübeli birini rahatça alt edebiliyor. Benzer şekilde, büyünün kuvveti veya zorluğu ne olursa olsun her büyü aynı etkiyi ediyor. Rakibe kıvılcım fırlatmakla, onun bütün enerjisini çekip yarı-ölü hale getirmenin aynı hasara neden olması biraz garip geliyor bana.

Bu konuda ufak bir çözüm önerim var: Yapılan ve yaplabilecek büyüleri tıpkı iksirler ve yazıtlarda olduğu gibi sabitleyip belli bir çerçeveye oturtmak ve hepsine belli özellikler katmak. Örn; bir büyü rakibe 2 hasar vericek ama başarısz olursa kişi bir tur dövüşemeyecek ve savunamayacak, ya da başka bir büyü rakip belli bir roll'ün üstünde atmadığı sürece 3 tur sonra rakibi direk öldürecek gibi... Bildiğimiz pokemon oyunlarındaki mantık :) Tabi her cüppenin farklı büyüleri olacak. Ak cüppeliler iyileştirme ağırlıklıyken, kızıl cüppeliler hasar ve kara cüppeliler lanet ağırlıklı olacak. Başlarda biraz karışık görünebilir, ama iyi guildler her zaman kendilerine özgü savaş ve duello kurallarına sahiptir inceleyecek olursanız(Mesela Ironforge Mountaineers'te A Mountaineer's battle compendium diye birşey var, evlere şenlik).

Sizin çözüm önerileriniz nedir bu konuda? Sizce nasıl bir yol izlemeliyiz?

Konu dogabeey tarafından 10 Mayıs 2012 - 11:47 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Dark Lion Onslaught.

#58 Galadrael

Galadrael

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2012 - 03:56 ÖS

Sizin çözüm önerileriniz nedir bu konuda? Sizce nasıl bir yol izlemeliyiz?

Buna bi çözümümüz vardı aslında.Duello yapanlara hakemlik yapan tecrübeli bir arkadaş oluyor ve emote üzerinden +30 puan veriyor.Roll 1-70 arası atılıyor hakemde hasar olayına yönelik 30 puanı veriyor.Senin dediğin gibi yaparsak RP'ler 1saat sürceğne 20dkda biter çünkü dediğin kadar ayrıntı eklemek biraz kafa yorucu gibi.Hakemler sen,ben,Mahir yada Emre olcağından 4ümüz bisüre sonra fazla yoruluruz gibime geliyor.Bu durum da çabuk bırakma isteği oluşturur..En azından bende..

Konu Galadrael tarafından 11 Mayıs 2012 - 04:11 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#59 Flippe

Flippe

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2012 - 04:05 ÖS

Karakter ismi:Flippe (Flippe Thrandill StoneSword)
Sınıf:Death Knight
Irk:Human
Doğum Yeri:Andorhal
Fiziksel tabir: Kaslı,Mavi gözlü,Zayıf,Sarı Saçlı,
Ekipman: Kırmızı renk ağırlıklı bir cloth giyiyor
Karakteristik özellikleri: Çabuk sinirleniyor ve ağır içki içiyor savaşları ciddiye alabilir ama içki içtiği zaman önünde artistlik yapan babası bile olsa onu öldürebilir.
Varsa hayvanı: Hayvanlardan nefret eder.
Arkadaşları / Düşmanları: Erodion ve Arthars arkadaşları. Hiç bir düşmanı hayatta değil.
Hobileri ve Profesyonel olduğu konular: Hobisi gezmek ve içki içmek profesyonel olduğu konu ise madencilik
Onu tanımlayan bir söz: Ben bir kızıl cübbeliyim ve bu benim kaderim.

Karakter Hikayesi:
Lordearon topraklarında dünyaya geldi ve kaderi küçükkken belli oldu Kızıl Cübbeli babası tarafından eğitildi sonra büyük bir yolculuğa çıkarak en iyilerdende ders almayı diliyordu aldıda ! Artık ne diyeyim bir çok Paladin'den ders almışti Uther the Lightbringer ve Arthas'tan bile ama yolculuğunu tamamladığında eve dönerken Scourge tarafından saldırıya uğrayıp katledildi ve Death Knight kaderine başladı.. Light's Hope savaşında yer aldı ve King Varian'a Death Knightların Lich King'e hizmet etmediğini bildiren bir raporu götürdü

Gerçek isim: Berk
Gerçek Yaş:14
Gerçek bir iletişim maili: [email protected]
Aktif olduğunuz Süreç:Çoook :D

Konu Flippe tarafından 12 Mayıs 2012 - 04:35 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#60 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2012 - 04:20 ÖS

Karakter ismi:Flippe (Flippe Thrandill StoneSword)
Sınıf:Death Knight
Irk:Human
Doğum Yeri:Andorhal
Fiziksel tabir: Kaslı,Mavi gözlü,Zayıf,Sarı Saçlı,
Ekipman: Kırmızı renk ağırlıklı bir cloth giyiyor
Karakteristik özellikleri: Çabuk sinirleniyor ve ağır içki içiyor savaşları ciddiye alabilir ama içki içtiği zaman önünde artistlik yapan babası bile olsa onu öldürebilir.
Varsa hayvanı: Hayvanlardan nefret eder.
Arkadaşları / Düşmanları: Erodion ve Arthars arkadaşları. Hiç bir düşmanı hayatta değil.
Hobileri ve Profesyonel olduğu konular: Hobisi gezmek ve içki içmek profesyonel olduğu konu ise madencilik
Onu tanımlayan bir söz: Ben bir kızıl cübbeliyim ve bu benim kaderim.

Karakter Hikayesi:
Lordearon topraklarında dünyaya geldi ve kaderi küçükkken belli oldu Kızıl Cübbeli babası tarafından eğitildi sonra büyük bir yolculuğa çıkarak en iyilerdende ders almayı diliyordu ve gerçekleşti. Artık savaşa hazır!

Gerçek isim: Berk
Gerçek Yaş:14
Gerçek bir iletişim maili: [email protected]
Aktif olduğunuz Süreç:Çoook :D

Daha detaylı bir karakter hikayesi istemek durumundayım.
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı