İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bir mesleği sıfırdan kasmak ne kadar tutar?

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2012 - 11:03 ÖS

http://www.warcraftprofessional.com/

Buradan sunucunuzu ve kasacağınız mesleği seçerek o anki ah fiyatlarına göre ortalama fiyatı görebilirsiniz.

#2 Cythra

Cythra

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2012 - 11:49 ÖS

tutarlı bişey değil, ahde gereken item yok ise 0 olarak değerlendiriyo. cookingin 650 golda kasılmasının mümkün olduğunu sanmıyorum, aynı şekilde alchemy 2.5 k ile bence kasılmaz
  • 0

#3 wolcan0

wolcan0

Scout

• Members
  • 124 İleti
  • Locationİzmir,Karşıyaka,Balçova

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 01:21 ÖÖ

argent dawn horde enchanting Resmi ekleyen 31933 Resmi ekleyen 64 Resmi ekleyen 00 bence haklılar
  • 0

#4 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 08:13 ÖÖ

tutarlı bişey değil, ahde gereken item yok ise 0 olarak değerlendiriyo. cookingin 650 golda kasılmasının mümkün olduğunu sanmıyorum, aynı şekilde alchemy 2.5 k ile bence kasılmaz

Ben alchemy i 1k ya çok rahat kastım. Elimde hiç ot yoktu, hepsini ah den aldım. Alchemy belkide en ucuza kasılacak craft mesleği.

Site banada pek tutarlı sonuçlar veriyor gibi gelmedi çünkü Outland horde de enchantinge 7.7k diyor. Ben 38k ya kasmıştım. Her esans ve toz ah de bulunmadığı için onları hesaplamıyor ama kasmak için item alıp disenchantlamak gerektiğinden 5 katı fazla gold harcamak gerekebiliyor.

Edit: Şunuda eklemek istiyorum, profession guide de olan yöntemle hesaplama yapıyor. Yani bir mesleği kasarken 50 linen cloth, 25 medium leather veya 40 iron ore seçeneğinden birisini kullanma imkanınız varsa ama guide size clothu önermişse site clothu seçiyor. Bu da diğer alternatifler daha ucuzsa onları direk yok sayması anlamına geliyor.

Konu Ywizzle tarafından 09 Mayıs 2012 - 08:22 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#5 ondercuhadar

ondercuhadar

Senior Sergeant

• Members
  • 108 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 10:44 ÖÖ

jw+enc kastım 35 k civarı gitti sanırım ama kat kat çıkardım goldun varsa önemseme al 1 hafta full ah başı dur çıkarırsın
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 10:48 ÖÖ

Ben sadece alchemy kasmıştım direkt, o da zamanında 4k küsür tutmuştu. Fiyatlar düşmüştür ve sunucu kalabalık diyerek 2k küsür göstermesi mantıklı geldi ama... :rolleyes: Oyuna dönünce 2-3 mesleği ah ile kasacağım, kontrol edeyim ben de.

#7 KontGerilla

KontGerilla

Scout

• Members
  • 118 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 11:17 ÖÖ

ya doğru olma ihtimali var çünkü alch için tüm malzemeler oldukça düşük fiyatta Resmi ekleyen 2383 Resmi ekleyen 79 Resmi ekleyen 35 benim için bunu gösterdi haklısın gardaş dedim
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı