İçeriğe git

Resim
- - - - -

Meslek hakkında ufak tefek öneriler lazım

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 mozguner

mozguner

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 11:47 ÖS

arkadaşlar.bir dk ile oyuna başladım ve şuan pc güncellemesinden giremesem de bir kaç soru sormak istiyorum.malum 55 level ile başlıyoruz ve ben körü körüne sadece quest yapmak istemiyorum.bazı şeyler için 85 levede pişman olmak istemediğimden başka şeylerde yapmak istiyorum.meslek mesela.bir kaç meslekte öğrenmek istiyorum.bunlara başlamam için bir level sınırı var mı ? dk için hangi meslekler uygun.ben mining ve engineering düşünüyorum.ayrıca bu meslekleri nereden öğrenebilirim ?
  • 0

#2 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2012 - 08:32 ÖÖ

Level sınırı yok, mesleğinde levelin gibi kastıkça yükseliyor.
Benim Dk'nın meslekleri enchanting + jewelcraft.
Önce mining vardı iyice para topladıktan sonra silip enchant kasmıştım, gayet yararlı meslekler ikiside.
mining +Blacksmith yada Jwl yapabilirsin mesela.

Engineering pek hoşuma gitmiyor benim nedense. ( Alt charımda fullemiştim yıllarr önce öyle duruyor boş boş..)

Meslekleri nereden öğreneceğini ana şehirlerdeki guardlara sorarak öğrenebilirsin.

Konu SoulSlay tarafından 11 Mayıs 2012 - 08:33 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#3 mozguner

mozguner

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2012 - 08:46 ÖÖ

Meslek sınırı yoktur herhalde ?
  • 0

#4 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2012 - 10:01 ÖÖ

Meslek sınırı yoktur herhalde ?

var...
2 Primary Professions - ( alc-Blacksmith-ench-tairing-jc ) veya ( mining-herb-skinning ) gibi

Secondary Skills icinde bunlari alabilirsin

Archaeology
Cooking
First Aid
Fishing

Burada primary skillerde su var.
yani blacksmith icin miningden malzeme kasmak lazim falan
yada Ah den parasini verip alacan...

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#5 wolcan0

wolcan0

Scout

• Members
  • 124 İleti
  • Locationİzmir,Karşıyaka,Balçova

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2012 - 12:47 ÖS

enchant kasacaksan lvl kasma sakın 300 e kadar bi şekilde kas yoksa dünyanın parası gidiyor 300 den sonra 55 lvlde level kasarken enchantıda kasarsın
  • 0

#6 Cay_laQ

Cay_laQ

Senior Sergeant

• Members
  • 141 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2012 - 06:56 ÖS

yeni bir dk lvl 55 nasıl 300 enchanting kasacak ? bu oyun lvl 85 den sonra baslıyor low lvlde eglenceli olabilecek tek olay bglere girmek onun harici baska birşey yok bence lvl ini 85 e getir daha sonra mesleklerini felan kasarsın.
  • 0

#7 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2012 - 10:09 ÖS

görev kesip moblardan düşen greenleri yakmak enchantingin temel taşıdır en kolay yöntemdir alır başını gider hatta enchanting

aynı zamanda kimse alınmasın ama karakteri 85 e kadar kasıp ta sonra parayı verip prof kasmak enayiliktir bana göre

Konu Moonslam tarafından 12 Mayıs 2012 - 02:25 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#8 wolcan0

wolcan0

Scout

• Members
  • 124 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2012 - 12:08 ÖÖ

eğer 55 e kadar green item yada mat ortalama 2k golda satın alarak 300 e kadar kasmazsa 85 lvl da 20k gol harcar ben ne zaman dk açsam ilk meslekleri 55 seviyesine getiririm sonra level kasmaya başlarım death knight olmanın en büyük dezavantajıdır bu meslekler achileri geçersek
  • 0

#9 Cay_laQ

Cay_laQ

Senior Sergeant

• Members
  • 141 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2012 - 05:34 ÖÖ

lvl 85 de 1 saatte ortalama 2k + gold kasabiliyorsun gene lvl 55 de kazanabileceginden cok daha fazla yesil item farmlama sansın var, her dungeon ı solo yapabiliyorsun bunun yanında bankanda görevlerden aldıgın yesil itemleri tutup drop olan yani SB olmayan yeşil itemleri de acacagın lvl 1 chara mail atarak lvl 55 den sonra gelen potansiyel enchanting matlarını da saklamıs oluyorsun.

Basitce lvl 55 bir charın 300 enchanting için yapabilecegi yol ucan mount u olmadan mining farmlayıp cıkan madenleri jewelcraft birisine ring yaptırıp kırarak kasabilir artan madenleri gold a cevirip eksiklerini ah dan alır. Bu işlem lvl 55 dk da %100 mountla mı hızlı olur yoksa %280 mountla lvl 85 dk damı ?

Bu oyunda meslek lvl 85 den sonra kasılır amacın daha az ugrasmak ve zaman kaybetmemekse eger gereksiz ugras energy harcamak istiyorsan ve zamanında coksa o zaman lvl kasarken meslek kas.

Konu Cay_laQ tarafından 14 Mayıs 2012 - 05:36 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#10 wolcan0

wolcan0

Scout

• Members
  • 124 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2012 - 10:42 ÖÖ

giderleri minimuma getirmesi için levele oranlı kasmalı mesleği diyorum

zamana birşey diyemem
  • 0

#11 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2012 - 03:09 ÖS

bu 85 lvlin yeşilleri 450+ daha outland ve northrend fazları var tabi herkesin kendi kanaati mesela ben hunterin mesleği 85e bıraktım şu anda yük o kadari işin arasındada kasmam artık ama druidde eş zamanlı olarak kastım ve son hız gear topladım tabi herkesin kendi kanaati
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı