İçeriğe git

Resim
- - - - -

Logitech G500, G700 ve Razer Naga

• Please log in to reply
Bu konuya 33 yanıt gönderildi

#21 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2012 - 12:00 ÖÖ

Bu SS faresini de biliyordum ama öncekini pek sevmediğimden hiç bakmamıştım. Tuş dizaynı falan hoşuma gitti valla, yarın özelliklerine daha detaylı bakıp onun da bir beş altı incelemesini okuyayım/izleyeyim. Teşekkürler. MoP'a daha iyisini çıkarırlar mı ki acaba? O.o :D

#22 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2012 - 12:43 ÖS

SS'in bir de şu yeni faresi varmış: http://steelseries.c...gendary-edition

Her neyse, incelemelerine baktım ve sanırım G700'ü alacağım çünkü bunda WoW dışındaki oyunlar ve günlük kullanım için çok iyi olmadığını söylemişler ki ben tasarım işleriyle de iyice haşır neşir olacağım üniversiteye geçince. WoW için kullanımı süper kolay gözüküyor arayüzüyle vs. ama G700'ün yanında verilen programda X ve Y için ayrı tarama değerleri kullanılabilmesi ve tasarım için düz çizgi çizerken yardımcı olması gibi özellikler daha çok hoşuma gitti. Pili çıkarıp sırf kabloyla da kullanılabildiğinden ne kadar ağır bilmiyorum ama daha bir hafif olur, tabii bir deneyim kendisininki yerine daha esnek bir mini-USB kablo alabilirim. Yine teşekkürler.

#23 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 20 Mayıs 2012 - 01:15 ÖS

Resmi ekleyen
  • 0

#24 seleucus

seleucus

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2012 - 04:00 ÖS

arkadaşlar hazır burda konu açılmışken SteelSeries launches New World of Warcraft gaming Mouse bende bu mousa kafayı takmış durumdayım alcak gibiyimde kullanan arkadaşların tavsiyesi üzerine. aslında Naga Hex te hoşuma gitti fakat onu bulmak baya zormuş.

Konu seleucus tarafından 21 Mayıs 2012 - 04:04 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#25 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2012 - 05:41 ÖS

İnternette bulursun onu da ama yukarıda bahsettiğim nedenlerden ben G700 alacağım. Hex'i de görmüştüm ben sanırım satan nette.

#26 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2012 - 07:56 ÖÖ

Ozan sana mouse buldum :)))

Resmi ekleyen

haber link

Konu H.L.L tarafından 22 Mayıs 2012 - 08:01 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#27 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2012 - 10:02 ÖÖ

Heheh ilginçmiş ama tuşları hoşuma gitmedi, zaten terlemiyor elim pek. Yine de sağol abi. :)

#28 milka

milka

Sergeant

• Members
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2012 - 09:21 ÖÖ

ben g700 kullanıyorum ve cok memnunum bilgisayara takılan usbsi eskiler gibi degil nano ve tepki süresi kablolu gibi şarjıda fulledikten sonra cok iyi gidiyor 13 tane proglamlanabilir tuş var
  • 0

#29 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2012 - 08:21 ÖS

G700'ü sonunda aldım.

*Kablosu evet biraz sert olabilir ama hiçbir problem olmuyor.
*Microsoft farelerine göre tabii biraz daha ağır ama çok daha hızlı hareket ediyor. Ben zaten pili çıkartıp kablolu kullanıyorum.
*Ben fareyi tüm avucuyla değil de parmak uçlarıyla kavrayan bir insanım, sol tuşun yanındaki tuşlar için düzgünce kavramak gerekiyor.
*Tekerleği sağa ve sola ittirip de bir şeyler yapabiliyorsunuz, biraz daha yumuşak yapılabilirmiş orası ama yine de çok zor değil.

Programını indirdim şimdi, WoW ile deneyip yine yazarım bir ara.

#30 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 06:13 ÖS

G700'ü sonunda aldım.

*Kablosu evet biraz sert olabilir ama hiçbir problem olmuyor.
*Microsoft farelerine göre tabii biraz daha ağır ama çok daha hızlı hareket ediyor. Ben zaten pili çıkartıp kablolu kullanıyorum.
*Ben fareyi tüm avucuyla değil de parmak uçlarıyla kavrayan bir insanım, sol tuşun yanındaki tuşlar için düzgünce kavramak gerekiyor.
*Tekerleği sağa ve sola ittirip de bir şeyler yapabiliyorsunuz, biraz daha yumuşak yapılabilirmiş orası ama yine de çok zor değil.

Programını indirdim şimdi, WoW ile deneyip yine yazarım bir ara.

Hayırlıs olsun =) ne kadar ücret ödedin ?
  • 0

Resmi ekleyen

#31 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 06:16 ÖS

Sağol, 265. :D uzun zaman önce baktığımdan unutmuşum hep fiyatları, ilk duyunca biraz şooldum ama... :P

#32 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 06:38 ÖS

oy oy o farenin tuşlarına key bind atamam ben eskimesin diye :D evet x7 iyimiş ya 45 lira yerden yere çarpıyorum gık demiyo :ph34r:
Güle güle kullan (=
  • 0

Resmi ekleyen

#33 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 06:42 ÖS

Sağol. :D 15 yıllık Microsoft ve A4 Tech standart fare deneyimlerimden sonra hızı ve klavyeden yaptığım şeyleri fare ile yapabilmem acayip geldi. Bir de fare alacaklara tavsiyem maksimum dpi değerlerini hiç takmayın zira yarısından bile az şeyinde kullanıyorum ben şu an, bir milimetre kaydırınca uçuyor cursor. :P

#34 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 11:15 ÖS

bende x7 mouse klavye mousepad aldım gayet güzel hele g tuşları.. :P
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı