İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW Türk Twitter

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2012 - 04:44 ÖS

Arkadaşlar WoW Türk adında bir twitter hesabı açtım.Takip ederseniz sevinirm.
Malum birçoğumuzun etrafında wow oynayan insan sayısı çok az yada hiç yok.
o yüzden face de veya twitter da oyun la ilgili bişeyler paylaşmak isteyipde nede olsa kimsenin umrunda olmyıcam düşüncesiyle vazgeçiosaniz.
işte bu dertten kurtulmak için herkesi twitter a çagıryorum .
burda oluştrcağmz platform la oyun hakknda istedğiniz tweetleri atabilirsiniz.okuyan ve kale alan birileri olacak artık.
  • 0

#2 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2012 - 05:53 ÖS

emeğine sağlık :) bizim buralarda 2 kişi oynuyoruz maalesef
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2012 - 06:16 ÖS

Sadece fikir olarak mı diyorsun yoksa açtın mı? Aradım ve bulamadım çünkü. Neyse, şahsen bu duruma sıcak bakmadım. Hali hazırda Fb sayfamızda yenilikleri paylaşıyoruz, istek olursa twitter hesabı da açabiliriz ancak zaten Fb sayfasında da müthiş bir katılım yok açıkçası. Bütün bunlara rağmen fikrin uygulanabilir ancak WoW-Türk adıyla olması bence yanlış, en iyisi WoW-Türk'ten yetkili birisinin bu sorumluluğu üstlenmesi. WoW-Türk adını kullandığın an site doğrudan bir sorumluluk almış oluyor. Bunu yönetimde de bir konuşalım biz.

#4 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2012 - 06:48 ÖS

fark yapmaz siz ilgilenecekseniz ben adımı değiştiririm.

oyuncular aradıklarında bulmaları için ismi öle koydum.

wow turk değil bu arada WoW Türk ondan dolayı mı bulamadın acaba?

Bide facebook sayfanızı takip ediom ama katılım yok hakkaten.ama lütfen orayı boşlamayın kimse ilgilenmiyor diye.şahsen benim çok hoşuma gidiyor.

Biraz daha reklamını yapmak lazım

Konu sempojax tarafından 27 Mayıs 2012 - 06:50 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2012 - 06:52 ÖS

Onu da denedim, sadece sunucu olan ve başka bir siteninkine ait olanı bulabildim.

Bilgisayarıma girebildiğim sürece yenilikleri paylaşıyorum ama reklam yapacak pek de yer yok, gruba katılanlar için gruba sayfanın linkini koyduk, sitede de linki var, Goblin Sözlük'e koydum. Başka yerlerde yazmak ciddi reklam olur.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı