İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mesleklerle ilgili garip ama mantıklı bir sorum var

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 BTBurak

BTBurak

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2012 - 04:28 ÖS

Merhaba arkadaşlar. Main karakterim 72 level bir belf rogue ve skinning ile mining kasıyorum epeycede geliştiler. Bu şekilde bayağıda para kazandım. Şimdi soruma gelelim.
Yan karakterimi bir paladin açmıştım ve 20 levelda. Henüz meslek seçmedim. Aklımda şöyle bir fikir var:
Paladinde Leatherworking ve Blacksmithing yapsam, Main charda topladığım materyalleri paladine atsam ve o şekilde paladindeki meslekleri kassam ama paladini level kasmasam hep 20 level kalsa olur mu böyle birşey mümkün mü ? 525 e kadar kasmak istiyorum böyle daha önce deneyenler yada bilgisi olanlardan cevap bekliyorum teşekkürler :)
  • 0

#2 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2012 - 04:56 ÖS

hayır bu imkansız mesleğin belli bir seviyeye geldikten sonra devam ettirmen için level arttırman gerekecek .

journeyman---10
expert----20
artisan----35
master----50
grand master----65
ilus grand master ise 75 lvl gerektirmekte
  • 1

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#3 Superbeast

Superbeast

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2012 - 05:01 ÖS

Yeni şeyler öğreniyorum sayenizde :D
  • 0

#4 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 14 Haziran 2012 - 07:26 ÖS

Merhaba arkadaşlar. Main karakterim 72 level bir belf rogue ve skinning ile mining kasıyorum epeycede geliştiler. Bu şekilde bayağıda para kazandım. Şimdi soruma gelelim.
Yan karakterimi bir paladin açmıştım ve 20 levelda. Henüz meslek seçmedim. Aklımda şöyle bir fikir var:
Paladinde Leatherworking ve Blacksmithing yapsam, Main charda topladığım materyalleri paladine atsam ve o şekilde paladindeki meslekleri kassam ama paladini level kasmasam hep 20 level kalsa olur mu böyle birşey mümkün mü ? 525 e kadar kasmak istiyorum böyle daha önce deneyenler yada bilgisi olanlardan cevap bekliyorum teşekkürler :)

Zaten aklımız çakallıktan başka bi şeye çalışmaz bizim...
uyanık, lvl kasmadan meslek :)

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#5 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2012 - 07:58 ÖS

benm aklıma daha güzel bi fikir geldi. yarar anlamında(verdiği bonuslardan bahsediyorum ekonomik yarardan değil) ikinci dediğin iki meslek daha iyi olduğu için mainine bunları kasssan da diğer karakterini toplayıcı yapsan? Bence iyi fikir B)
  • 0

Resmi ekleyen

#6 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 15 Haziran 2012 - 12:38 ÖÖ

hiç te mantıklı değildi

Konu sempojax tarafından 15 Haziran 2012 - 12:43 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 Cay_laQ

Cay_laQ

Senior Sergeant

• Members
  • 141 İleti

Yazma tarihi: 15 Haziran 2012 - 05:24 ÖÖ

onu yapabilecegin class dk actıgında lvl 55 questler bitince lvl 58 oluyor sadece lvl 75 e kadar kasıyorsun sonra istedigin meslegi fulluyebiliyorsun sadece 20 lvl
  • 0

#8 yavuzacar

yavuzacar

Senior Sergeant

• Members
  • 204 İleti

Yazma tarihi: 15 Haziran 2012 - 08:51 ÖÖ

paladınını bırını jc dıye bı meslek var dı onu ac bıde bs ac rahatlarsın ah bagımlı klamassın gem olarak hemde para kazanırsın
  • 0

#9 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 15 Haziran 2012 - 09:33 ÖÖ

hiç te mantıklı değildi

aslında çok mantıklı main classınla maximum stat a erişmek istediğin zaman(ki amaç budur) maxiumum stat ı kazandıran meslekleri seçersin bu mesleğe özgü enchant olur gem olur yada sadece stat olur(crit gibi) özelliklerden faydalanabilirsin. vede az oynayacağın classlarla işine yaramayan ama hammadde sağlayabilecek yada sadece gold sağlayabilecek proffessionlara gidebilirsin.
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı