İçeriğe git

Resim
- - - - -

diablo 3 uprage sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2012 - 12:23 ÖS

Selam herkese , diablo 3 deneme sürümü oynarken 59 euroya oyunu bllizardan satın aldım , almaz olaydım . skeleton kral kadar oynayabiliyorum , skelton kralı öldürünce uprage now yazısı çıkıyor sanki deneme sürümü oynuyormuşum gibi .

Acc 'de diablo 3 aktif tam sürüm olarak gözüküyor ama oyunu skeletton king kadar oynayabiliyorum .
çözümü bilen lütfen söylesin.

edit : gerek kalmadı ticket attım cevap geldi . 3 iş günü bekliyecekmişim.

Konu efyu tarafından 21 Haziran 2012 - 12:48 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 21 Haziran 2012 - 01:09 ÖS

Selam herkese , diablo 3 deneme sürümü oynarken 59 euroya oyunu bllizardan satın aldım , almaz olaydım . skeleton kral kadar oynayabiliyorum , skelton kralı öldürünce uprage now yazısı çıkıyor sanki deneme sürümü oynuyormuşum gibi .

Acc 'de diablo 3 aktif tam sürüm olarak gözüküyor ama oyunu skeletton king kadar oynayabiliyorum .
çözümü bilen lütfen söylesin.

edit : gerek kalmadı ticket attım cevap geldi . 3 iş günü bekliyecekmişim.

3 is gunu mu?
hey masallah...

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#3 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2012 - 01:59 ÖS

valla sinir oldumda yapacak birşey yok . gold satıcalrına , hackerlara önlemiş , bankadan parayı 3 gün sonramı ne alıyolarmış vs vs baya araştırdım çözümü bulamadım en son ticket attık sonuç bu..
gelen bu
Unfortunately at this moment any game purchased digitally is being reviewed in its credit card payment to prove its validity. This is a process that can take up to 3 bank days, and it's something implemented to stop certain abuses that some hackers and goldsellers where doing. I regret the inconveniences this is causing to you, soon you will see that your account is a full standard one, and can pass by the skeleton king indeed.

Konu efyu tarafından 21 Haziran 2012 - 02:09 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 21 Haziran 2012 - 02:27 ÖS

valla sinir oldumda yapacak birşey yok . gold satıcalrına , hackerlara önlemiş , bankadan parayı 3 gün sonramı ne alıyolarmış vs vs baya araştırdım çözümü bulamadım en son ticket attık sonuç bu..
gelen bu
Unfortunately at this moment any game purchased digitally is being reviewed in its credit card payment to prove its validity. This is a process that can take up to 3 bank days, and it's something implemented to stop certain abuses that some hackers and goldsellers where doing. I regret the inconveniences this is causing to you, soon you will see that your account is a full standard one, and can pass by the skeleton king indeed.

bu 3 is gunu sana nasil yansiyacak anlamissindir umarim...
bugun persembe-cum-p.tesi... en kotu ihtimal sali gunu baslarsin oyuna!!!

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Sylvanas Windrunner

#5 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2012 - 02:34 ÖS

dün aldım:D
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2012 - 04:02 ÖS

Tüm internetten upgrade işlemlerinde 72 saat şeysi var, WoW'da da öyleydi. :/

#7 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2012 - 04:03 ÖS

valla niyetim senle ters düşmek değil ama ben cata yıda digital aldım hemen başladım. hemde bu olay saçma benim acc dört beş yıllık , legal olduğum belli ne diye bekletirler .

Konu efyu tarafından 21 Haziran 2012 - 04:07 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 BattalGazi26

BattalGazi26

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 22 Haziran 2012 - 08:19 ÖÖ

Bendede aynı sorun var!! böyle saçmalık olamaz, sen önce oyunu aktive et sonra bu süre zarfında kartı kontrol et, varsa sıkıntılı bir durum oyun accountunu hemen iptal et... Bende Perşembe almıştım... Sanırım artık pazartesiye kaldık, rezilliğe bak... Efyu ne zaman açıldığına dair bilgi verebilirmisin hesabın açılınca?
  • 0

#9 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 22 Haziran 2012 - 08:58 ÖÖ

veririm haber merak etme.
  • 0

#10 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 22 Haziran 2012 - 02:17 ÖS

Çarşamba öğleden sonra aldığım acc su an aktif . Birtane daha ticket attım 4 saat sonra açıldı , darısı başına.
  • 0

#11 BattalGazi26

BattalGazi26

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 22 Haziran 2012 - 07:34 ÖS

Gözün aydın =) İyi oyunlar dilerim, darısı herkezin başına;)
  • 0

#12 powermec

powermec

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2012 - 06:50 ÖS

Çarşamba öğleden sonra aldığım acc su an aktif . Birtane daha ticket attım 4 saat sonra açıldı , darısı başına.

merhaba arkadaşlar bende iskelet kralda kaldım oyunu cd olarak aldım gerisini getiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz? eğer artık aralardaydsanız ?
  • 0

#13 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 20 Eylül 2012 - 04:22 ÖÖ

merhaba arkadaşlar bende iskelet kralda kaldım oyunu cd olarak aldım gerisini getiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz? eğer artık aralardaydsanız ?

Trail/denem surumu iskelet kral'a kadar oynamaya izin veriyor.
aldiginiz key trail key olma ihtimali var mi?
elinizdeki key full oyun keyi olmaya bilir

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Sylvanas Windrunner

#14 powermec

powermec

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2012 - 01:56 ÖÖ

Trail/denem surumu iskelet kral'a kadar oynamaya izin veriyor.
aldiginiz key trail key olma ihtimali var mi?
elinizdeki key full oyun keyi olmaya bilir

merhaba ben o kısmı geçtim ama başka bir sorunum var ve ben bu sıkıntıyı geçemiyorum ben oyunu cd olarak aldım ve
iskelet kralda oyunu download ettim cd key i girdim düzeldi ama bir sebepten dolayı bilgisayarıma format atmak zorunda kaldım ve artık diabloya giremiyorum mail hesabıma şifremi değiştirmem hakkında bir msj geliyor ama bunu başamıyorum kişisel bilgiler yanlış diyor ama doğru ve oyunu oynayamıyorum yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı