İçeriğe git

Resim
- - - - -

Crossrealm HK Farm

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 01 Temmuz 2012 - 09:28 ÖS

Başlıktan birşey anlamayan olabilir ama Crossrealm olarak adam toplayıp aynı bg ye girip HK farmlayanlar varmış bugun girmeyi denedim ama bir hata yaptık diye şutladılar tanıdığınız PvP ciler varsa bana özel mesaj atabilir misiniz süper zevkli bir şeye benziyor
  • 0
Resmi ekleyen

#2 paladinn

paladinn

Senior Sergeant

• Members
  • 119 İleti

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2012 - 02:42 ÖS

PvP deneyimin nedir? Achivement'lerin nelerdir? eger girdiginde hata yapmayacagini gosterebilecek ozelliklerin ve pvp achivement'lerin varsa tabii ki sen de cagrilabilirsin. Eger yoksa, o XRealm HK Farm' icinde olan onlarca kisi senin riskini almaz.
  • 0

#3 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2012 - 03:06 ÖS

HK farm için çok bi deneyime gerek yok. +4.5-5k ressi onlarca adamın bir araya gelip topluca heraket etmesi herhangi bir beceri de gerektirmiyo zaten. Biz guildce bile gearlı gearsız karışık girip warsongda horde gvnin önünde romantik picnic basket açıyoduk.
  • 0

#4 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2012 - 03:36 ÖS

ya geçen birkez girmeyi denedim adam isle levea yazıyordu ( av ve ioc de que vardı ) av ye girdik kickledi arkadaşlıktan sildi :D dedim belki başkalarıda vardır item var 4.4k retri ( 2 pve set var ) bana sadece adam lazım http://eu.battle.net...aequirae/simple gelin ekleyin serverda id felan verin :D )
  • 0
Resmi ekleyen

#5 paladinn

paladinn

Senior Sergeant

• Members
  • 119 İleti

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2012 - 07:00 ÖS

HK farm için çok bi deneyime gerek yok. +4.5-5k ressi onlarca adamın bir araya gelip topluca heraket etmesi herhangi bir beceri de gerektirmiyo zaten. Biz guildce bile gearlı gearsız karışık girip warsongda horde gvnin önünde romantik picnic basket açıyoduk.

super !!!
alin arkadasi da o zaman...
ama bizim serverde ise biz genellikle HK farm'i da mutlaka TS veya Vent ile yapiyoruz cunku achivementleri de kasiyoruz.
bizim seviyemizde almamiz ne yazik ki mumkun degil ama senin almanda bir problem gorunmuyor.
Simdiden hayirli olsun Baequirae, hem bir grup buldun hemde yeni arkadaslar edindin... tebrikler
Turkule mutlaka sana PM olarak detaylari verecektir !

Konu paladinn tarafından 02 Temmuz 2012 - 07:01 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2012 - 10:06 ÖS

heycanla bekliyorum ts pek kullanmadım ama vent ve spyke ile aram fena değildir :D
  • 0
Resmi ekleyen

#7 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2012 - 12:37 ÖÖ

super !!!
alin arkadasi da o zaman...
ama bizim serverde ise biz genellikle HK farm'i da mutlaka TS veya Vent ile yapiyoruz cunku achivementleri de kasiyoruz.
bizim seviyemizde almamiz ne yazik ki mumkun degil ama senin almanda bir problem gorunmuyor.
Simdiden hayirli olsun Baequirae, hem bir grup buldun hemde yeni arkadaslar edindin... tebrikler
Turkule mutlaka sana PM olarak detaylari verecektir !

Arkadaş HK farm arıyor bunu PvP bölümüne yazmış özel olarak senin gibi üstün yetenekli bir pvpciye PM atıp beni alır mısın dememiş. Tutupta biz alamayız tarzı bi üslüp gerektirecek bir durum yok. Yani kimse sana beni alırmısın dememiş.

HK farm için evet achievment gerekmez, zaten hk farmla achievment yapmaya çalışan birinin de avchievmenti yoktur, olsa böyle bi çaba içinde olmaz. Onun için bu kadar uçmaya gerek yok.
  • 0

#8 paladinn

paladinn

Senior Sergeant

• Members
  • 119 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2012 - 03:44 ÖS

uzatmaya gerek yok. bizde bu ozellikler araniyor. eger sizde aranmiyorsa atarsiniz inv olur biter.
gerek olmadigini soyleyen sensin. benim karakter asagida linki var, achivement'leri sana gore az olabilir ama kalanlari yapmak benim icin zevkli ^^
http://www.wow-turk....__fromsearch__1
  • 0

#9 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2012 - 03:55 ÖS

Arkadaşım anlamak falan mı istemiyorsun?

1- Kimse sana beni alır mısın demedi.

2- Ben kimseye adam alıyoruz demedim. Kaldı ki biz bunu eğlencesine yapıyoruz achievment veya HK kasmıyoruz.

Bu kendi kendine gelin güvey olma durumu nedir onu çözemedim. Ha elinde güzel bir karakter var onun heycanı ile sorsalarda armory linklesem diye ortalıkta geziyo olabilirsin ama keşke kendi kastığın bi account olsaydı.

ikinci sahibiyim.

Neyse uzatmasan iyi olur.
  • 0

#10 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2012 - 04:12 ÖS

achivement ile HK farma adam aramayan HK Farmı tamamen eğlence için yapanları arıyorum. Yokmu Açık Mert Korkusuz birileri?

Konu BunuYazanTosun tarafından 03 Temmuz 2012 - 04:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı