İçeriğe git

Resim
- - - - -

Şifremi değiştiremiyorum

• Please log in to reply
Bu konuya 38 yanıt gönderildi

#1 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 11:38 ÖÖ

sürekli kendi bilgisayarımdan giriş yapardım fakat geçenlerde laptobu arkadaşın evine götürdüm ve orda giriş yapmaya çalıştığımda wow a girmedi ve bana mail göndermişler hack şüphersinden v.s kapandı diye sonradan battel netde şifremi değiştirmeye çalıştığımda soy ismimi yazdığımda da olmuyor şifremin ilk 6 rakamını yazdığımda da şifre değişmedi hiç birini kabul etmedi ticket atdığımda da yine aynı yazıyı göndermişler. **Step 1: Secure Your Computer

In the event that your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. To learn how to secure your computer from unauthorised access, please visit our Account Security website at:

http://eu.battle.net/security/

Step 2: Secure Your E-mail Account

After you have secured your computer, please create a new password for your e-mail account since it may also be compromised. Be sure to check your e-mail filters and rules and look for any e-mail forwarding rules that you did not create.

Step 3: Choose a New Password

You must change your password in order to resume using this Battle.net account. Check your email for further instructions or visit https://eu.battle.ne...word-reset.html to initiate a new password reset email.*** şuan benim ne yapmam lazım ticket atıp durumu mu bildirim yoksa sizinde başınıza hiç böyle bir sorun geldimi ve çözmek basit mi?

Konu erkans tarafından 10 Temmuz 2012 - 11:38 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 goşgar

goşgar

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 11:44 ÖÖ

bende diablo 3 var aynı sorun bendede var. ben hesap açarken çok ciddiye almamıştım soruları yarım yamalak cevapladım. o yüzden hiç birşey hatırlamıyorum.

battle. net. hesap açtım sonra şifreyi değiştirdim. gerçek mail şifremi şimdi hatırlamıyorum. maile grip gelen maile bile bakamıyorum.
bunun yokmu bir çözümü.

cd key başka bir batle net hesabında aktifleştirebilitormuyuz acaba oyuna yeniden başalasam
  • 0

#3 CrostMaN

CrostMaN

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 12:02 ÖS

HAYIR kardeş benmi de hesab su an da kilitli senle aynı durumumuz bi abi çözmeye çalışıo..

Çözmek basit değil bu arada soruşturma açacaklar.. Benim hesabım çalındı yani hacklendi durumumuz aynı .

Bak Securit ye gir Orda Hacked a gir ve basamakları takip et.

Bu oaly şu anda gerçekten çoğalamaya başladı sadece bende var zannediyodum ama başkalarınında patlatılmış hesabları..

Bu arada Pc nin altını üstünü tara.
  • 0

#4 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 12:48 ÖS

hacklendiğini sanmıyorum dediğim gibi ben soy adımı v.s herşeyi doğru yazmıştım 1-2 saat sadece girmedim arkadaşın evine laptopu götürdüm sonra başka ıd den girdiğimden kilitlendi bilgisayar aynı bilgisayar fakat başka bir internetden girince önlem olarak kilitlediler. iiy hoş kilitlesinler fakat sonra şifremi değiştirmek istediğimde de soyad geçerli olmuyor şifre de geçerli değil dediğin gibi hacklendik mi yoksa önlem olarak kapatıyorlarmı anlamadım. Bilen biri varsa bize ytardımcı olursa sevinirim!

senin dediğin gibi taratıyorumda bakalım ne çıkıcak şansımıza :)
  • 0

#5 CrostMaN

CrostMaN

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 12:54 ÖS

Aynı şeyler bende var soyadı kabul etmiyor v.s bana bi abi yardım ediyor. Akşama inşallah halleddicez

Ve bu arada arkadaşının netinde virüs olabilir ondanda kapatıyolar. Ama bence ondan değil :)
  • 0

#6 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:02 ÖS

bakıcaz artık :)

aranızda ingilizcesi iy olan biri varmı doğru düzgün bir ticket atsam belki derdimi anlayıp açarlar :)
  • 0

#7 goşgar

goşgar

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:03 ÖS

benim evdeki bilgisayarda sorun yoktu çalışıyordu . başka bir bilgisayarım vardı ona kurdum açmay açalıştım sonra bu sorun çıktı..

sorunu çözersen basamaklarıyla yazarsan sevinirim.
  • 0

#8 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:10 ÖS

en mantıklısı bence doğru düzgün ticket atmak onlarda durumun ne olduğu biliyor herkes 40-50 gün oyalanmak için wow vs online oyunlar oynyr gw2 çıktığı anda herkes ona geçecek bizi elde tutabilmeleri için sorunumuzu hemen çözmeleri lazım ben ticket taraftarıyım dedikleri adımlar v.s de olmuyor soyad v.s doğru yazmama rağmen yine olmadı bu akşama ticket atabilirimde şuan forumda ingilizcesi iy olan biri varsa oda bizim için ticket hazırlayabilir. VARMIDIR İNGİLİZCESİ İY OLAN BİRİ?

Sorunu çözersemde adımları tek tek yazarımda başka bir arkadaş çözüp yazarsa bizede kolaylık olur!
  • 0

#9 goşgar

goşgar

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:21 ÖS

ben translate kullanıyorum çok yakın çeviri yapıyor.

ayrıca yazdığın ticket i bizimle paylaş
  • 0

#10 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:27 ÖS

tamam sorunumu çözdüm düşündüğüm gibiymiş aynı laptoptan girmiştim fakat farklı bir internetden girince otomatikmen önlem olarak kapatıyorlarmış sonunda resetleyebildim :) benim çözüm yolu şöyle oldu:

giriş yerinde e-maili yazdıktan sonra şifreyi yazmadan direk can't log in'e tıkladım sonra

*I’m currently locked out of my account. bu seçeneği seçtim 3. sıradakini sonra aşşağısında bir kutucuk çıkıyor *UNLOCK ACCOUNT ''yazıyor orda da ona tıkladıktan sonra e-mail ad soyad doğru bir şekilde yazdıktan sonra da iki seçenek geliyor ben gizli soruyu seçtim orda da doğru cevap verdikten sonra sana mail gönderiyorlar ondan sonra da yeni bir şifre oluşturuyorsun ben bu şekilde çözdüm belki bağzılarınızın işinize yarar bağzılarınızın problemini çözemez fakat benim sorunum bitdi

Konu erkans tarafından 10 Temmuz 2012 - 01:33 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#11 CrostMaN

CrostMaN

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:32 ÖS

Bidaha anlatt baştan .D

Olmuyo kardeşş unlock account diyom Emaili kabul etmiyoo yardım kardeşş
  • 0

#12 goşgar

goşgar

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:33 ÖS

giriş yeri dediğin nerei açıklarmısın
  • 0

#13 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:34 ÖS

battel net de log in varya orası!

ben önceden soy adı seçiyordum heral üçüncüsü gizli soru yanıtı

yukarıyıda tekrar düzenledim bütün adımlarımı yazdım fakat gizli soruyu bilen yapabilir hacklenen filan değil
  • 0

#14 CrostMaN

CrostMaN

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:36 ÖS

ben de e mail frist name last name varr lütfen yardım et
  • 0

#15 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:36 ÖS

sende gizli sorunun cevabı varmı?
  • 0

#16 CrostMaN

CrostMaN

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:40 ÖS

Yok işte nabıcam !

Security İnput var 235rhdf falan yazıo onu oraya geçiriyon
  • 0

#17 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:41 ÖS

ı-i oynaması veya g-ğ oynamasını bile hata kabul ediyorlar ad soyad da birde bunlar bile yeterli değil çünkü bunları yazdıktan sonra iki seçenek geliyor şifrenin ilk 6 rakamı diğeride gizli sorunun cevabı şifre işe yaramıyor muhakkak gizli sorunun cevabını bilmelisin!
  • 0

#18 CrostMaN

CrostMaN

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:46 ÖS

Biliyorummmmmmmm gizli soru yazma yeriii yok oradaaa Email first name last name varr

Kardeşim bak ben ilk sayfada takılıyorum email/ first name / last name orda hata gelio bişeyi kabul etmiyor..
  • 0

#19 erkans

erkans

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:47 ÖS

tamam yazma yeri yok fakat sonradan geliyor ilk ad soyad yazıyorsun onlar doğru olduktan sonra 2 seçenek geliyor ya şifrenin ilk 6 rakamı ya da gizli sorunun cevabı ben gizli sorumun cevabını bir kağıda yazmıştım sıkıntı çekmedim yukarda yazmıştım zahten adımları kopyalayıp tekrar yapıştırıyorum eğer sorununu çözerse ne mutlu bana fakat olmazsa dediğim gibi sorununu iyce anlatan bir ticket yazsan ingilizcesi iy olan bir arkadaşınla muhakkak çözmeleri lazım ben tekrar yukardakini buraya yazıyorum dene istersen belki olur ama dikkat et ı-i g-ğ gibi oynamalar bile fark ediyor isim ve soyad yazarken... *giriş yerinde e-maili yazdıktan sonra şifreyi yazmadan direk can't log in'e tıkladım sonra

*I’m currently locked out of my account. bu seçeneği seçtim 3. sıradakini sonra aşşağısında bir kutucuk çıkıyor *UNLOCK ACCOUNT ''yazıyor orda da ona tıkladıktan sonra e-mail ad soyad doğru bir şekilde yazdıktan sonra da iki seçenek geliyor ben gizli soruyu seçtim orda da doğru cevap verdikten sonra sana mail gönderiyorlar ondan sonra da yeni bir şifre oluşturuyorsun ben bu şekilde çözdüm belki bağzılarınızın işine yarar bağzılarınızın problemini çözemez fakat benim sorunum bitdi *

aynen böyle çözdüm bu yazdıklarımı yaptıktan sonra google translate in yardımıyla rahatlıkla gerisini getirebilirsin!
  • 0

#20 CrostMaN

CrostMaN

Sergeant

• Members
  • 68 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2012 - 01:48 ÖS

Aynen dediğin doğru işte benim ilk sayfada hata gelio
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı