İçeriğe git

Resim
- - - - -

Accountumun e mailını ve parolasını hatırlamıyorum

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 hasiwow

hasiwow

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2012 - 08:35 ÖS

Arkadaşlar benim yaklasık 1 sene önce farklı bir accountum vardı aslında kardeşime diye açmıştım ama 80 levellık karakter yapmıstım o accounta ulaşmak istiyorum cd keyim ve gizli sorum var ama e mail şifremi battlenet account şifresini hatırlamıyorum parolamı unuttuma tıklayınca gizli soruyu account isim ve soy ismini giriyorum e mailinıza link gönderilmistir diyo tabi doğal olarak e maila şifre yüzünden giremiyorum bu sorunu sizce nası çözebilirim sabahtan beri parola deniyorum... :(
  • 0

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2012 - 08:44 ÖS

uğraşma onlarla, eğer "adam gibi" açtıysan accountu (doğru bilgilerle) account sahibinin kimliğini mail olarak gönder yeterli olur.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 justa

justa

Corporal

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2012 - 09:47 ÖS

Şu an kullandığınız email adresi ile yeni bir battle.net hesabı açın. Bu hesaptan ticket açıp durumu anlatın. Hanuanın söylediği gibi kimliğinizin fotoğrafını da ekleyin.
Kısa sürede accountunuza kavuşursunuz.
  • 0
“It is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything as if it were a nail.”

Raf ile Gametime için Tıklayın | Skype: emrepwl

#4 hasiwow

hasiwow

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2012 - 11:45 ÖS

Çok teşekkür ederim
  • 0

#5 Borzum

Borzum

Senior Sergeant

• Members
  • 142 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 11:07 ÖÖ

Yazmak icin cok gec olabilir ama , elinde cd-key varken bu islemlere hic bulasmadan , sadece ilk 6 karakterle sorunu halledebilirdin.
  • 0
''What do rogues and noobs have in common? They both pick locks.''

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı