İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ciddi RBG yapacak takim arkadaslari araniyor.

• Please log in to reply
Bu konuya 22 yanıt gönderildi

#1 Erleg

Erleg

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2012 - 08:32 ÖS

Real ID uzerinden artik server bagimsiz RBG yapabildigimiz icin , hngi server da olursaniz olun fark etmez , sadece RBG rating 2.2 en az olan , arena exp 3v3 2.3k olan , DPS ve Healer arkadaslar ariyoruz.

Ekipte Hero of the alliance , 4 senzondur glad olmus arkadaslarimiz mevcut

Tank , DK , Holy pala , disc prie ve fire mage mevcut

Rshaman
Boomkin
feral
rogue
lock
frost mage

classlarinda arkadaslar lazim , takim cap etmek zaman doldurmak icin degil , ciddi rating yapmak icin kuruluyor , eger ciddi rating yapmak gibi bir dusunceniz yoksa , online sureniz dusuk ise , " evde sorun var cikiyorum , kiz arkadasim geldi gidiyorum , annem laf ediyor cikmam lazim " gibi bahaneleriniz yoksa , iyi gear ve title istiyorsaniz , lutfen benimle irtibata gecin , haftanin 4 gunu en az 15 mac yapmayi planliyoruz .

Herkese iyi oyunlar.

Not : Faction Alliance
  • 0

#2 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2012 - 08:55 ÖS

ben horde um ama olmaz mı
  • 0

#3 Erleg

Erleg

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2012 - 08:59 ÖS

olmaz :)
  • 0

#4 puppeteer

puppeteer

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2012 - 11:53 ÖS

hala Rshaman ihtiyacınız varsa katılabilirim hazır tatildeyken. Puppeteér nickim armoryden bakabilirsin
  • 0

#5 Erleg

Erleg

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2012 - 12:49 ÖS

baktim , bir kac sorum var , Aralik 2011 den beri pek bir RBG faliyetin olmamis ve arena , nedenini sorabilirmiyim.

Konu Erleg tarafından 19 Temmuz 2012 - 12:54 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2012 - 12:00 ÖÖ

şimdi ally'ım sylvanas ta.her gün online'ım .İtemler gemler enchantlar full retri paladin. 1550 de rbg ratingim var. 90 maç tanklık yapmıştım.
  • 0

#7 puppeteer

puppeteer

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2012 - 11:38 ÖÖ

tıp fakültesinde okuyorum bu senede zar zor sınıfı geçtim yani baya kasmam gerekti:D o yüzden arena rbg falan zamanım olmadı şimdi tatildeyken rahat rahat yapabilirim
  • 0

#8 sakasu

sakasu

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2012 - 03:49 ÖS

selam hala rogue ve mage ariyorsaniz iki kişiyiz pm atarsan sevinirm armory linkeri ;
http://eu.battle.net...and/Jåyz/simple
http://eu.battle.net...lamenova/simple
  • 0

#9 Rhom

Rhom

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2012 - 05:57 ÖS

selam bende katılabilirim 2.5k xp arena master dk. Alt olarak Lockum var özelden idni verirsen oradan konuşalım zira özel mesaj atamıyorum mesaj sayım az.
  • 0

#10 Erleg

Erleg

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2012 - 08:57 ÖÖ

şimdi ally'ım sylvanas ta.her gün online'ım .İtemler gemler enchantlar full retri paladin. 1550 de rbg ratingim var. 90 maç tanklık yapmıştım.

Armory linkini verebilirmisin , bir tankimiz var ( Ben :P ) , ama ikinci bir tank her zaman lazim oluyor , bazen dps ile geliyorum. Ayarlamalari yapariz bencil bir grp olmayacagiz yedek tank bile olsa herkesi ayni ratingde tutmaya calisacagiz.

tıp fakültesinde okuyorum bu senede zar zor sınıfı geçtim yani baya kasmam gerekti:D o yüzden arena rbg falan zamanım olmadı şimdi tatildeyken rahat rahat yapabilirim

Tamam ozaman :) cunki cogu zaman char satin almis yada boost ettirmis kisiler karsimiza cikiyor , pek hos olmuyor rbg sirasinda yaptiklari basit noob hatalar yuzunden :)
  • 0

#11 Erleg

Erleg

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2012 - 07:28 ÖS

selam bende katılabilirim 2.5k xp arena master dk. Alt olarak Lockum var özelden idni verirsen oradan konuşalım zira özel mesaj atamıyorum mesaj sayım az.

armory linkini alabilirmiyim.

selam hala rogue ve mage ariyorsaniz iki kişiyiz pm atarsan sevinirm armory linkeri ;
http://eu.battle.net...%C3%A5yz/simple
http://eu.battle.net...lamenova/simple

Tamamdir :) baris bende ekli zaten ordan konusabiliriz , ama suan baslamayacagiz , ramazandan dolayi , bazi arkadaslar oruc tutuyor ve 22:00 den once gelemiyorlar , sanirim agustosun ilk haftasi ile baslayacagiz.
  • 0

#12 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 24 Temmuz 2012 - 09:06 ÖÖ

http://eu.battle.net...nas/Kovâ/simple ben tank değilim retri yim
  • 0

#13 Rhom

Rhom

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 24 Temmuz 2012 - 04:29 ÖS

http://eu.battle.net.../Qnoxx/advanced
  • 0

#14 Erleg

Erleg

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 25 Temmuz 2012 - 11:21 ÖÖ

http://eu.battle.net...ov%C3%A2/simple ben tank değilim retri yim

kusura bakma kardesim , fakat Arena ve RBG ratinglerin cok dusuk RBG en az 2.2k yapmis ve Arena 3v3 de 2.3k en az yapmis arkadaslari aliyoruz, ozur dileriz.

http://eu.battle.net.../Qnoxx/advanced

Arena Achievmentlarin fakat 1 seneden fazladir hic bir arena yapmamissin, RBG ratinginiz de cok dusuk , kusura bakmayin.
  • 0

#15 Rhom

Rhom

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2012 - 10:43 ÖÖ

paşam başka ne isterdin sana iyi aramalar.. bulunduğum guildi araştır rbg ratiginin ne kdr kolay olduğunu anlarsan bana böle bi cvp veremezdin türk arkadaşlarla oynamak için bu foruma bakiodum dahada bakmam çılgın türkler :o
  • 0

#16 Erleg

Erleg

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2012 - 01:12 ÖS

paşam başka ne isterdin sana iyi aramalar.. bulunduğum guildi araştır rbg ratiginin ne kdr kolay olduğunu anlarsan bana böle bi cvp veremezdin türk arkadaşlarla oynamak için bu foruma bakiodum dahada bakmam çılgın türkler :o

Delikanli, ben senin armory ni inceledim , Arena Master birisi olarak , 2011 Martindan beri arena olayin durmus , RBG olayinda ise toplam simdiye dek 6 rbg yapmissin , guildin isterse Ensidia olsun , beni guildin degil senin char ilgilendirdi , ve malesef bize uygun degilsin, Arena Master izlenimi alamadik senden uzgunum, hangi millete mensupsun bilmiyorum ama evet biz cilgin Turkler , boyleyiz malesef.
  • 0

#17 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2012 - 11:44 ÖS

Bişe sölicem inanmıcanız ama ben 2.5k ratngi her platformda görecek adamım ama yabancılarla oynamıyorum.ve şu ana kadar hiç güzel oynayan bi türkle karşılaşamadım.karşılaştıklarımla da 2 gün oynadık bi da adamlardan haber alamadım...bu oyunu ciddi oynuyorum.istiosanız alın beni.pişman olmcaksınız..noob flan değilim.arena ratingi kasamamın tek sebebi arkadaş bulamam o kadar.
  • 0

#18 Erleg

Erleg

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 28 Temmuz 2012 - 12:12 ÖÖ

Bişe sölicem inanmıcanız ama ben 2.5k ratngi her platformda görecek adamım ama yabancılarla oynamıyorum.ve şu ana kadar hiç güzel oynayan bi türkle karşılaşamadım.karşılaştıklarımla da 2 gün oynadık bi da adamlardan haber alamadım...bu oyunu ciddi oynuyorum.istiosanız alın beni.pişman olmcaksınız..noob flan değilim.arena ratingi kasamamın tek sebebi arkadaş bulamam o kadar.

Classin nedir , armory linkini de verebilirmisin
  • 0

#19 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 28 Temmuz 2012 - 01:08 ÖÖ

verdik ya. yukarda incelemişsin

bu arada çok ciddiyim oynamak isityorum. bu da real id im ([email protected]).

Konu sempojax tarafından 28 Temmuz 2012 - 01:13 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#20 puppeteer

puppeteer

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2012 - 11:48 ÖÖ

barış sende ekliymiş banada barış aracılığıyla ulaşabilirsiniz 1-2 kere arenadada denk geldik barışla biliyor barışta charlarımızla kendimizin oynadıgını boost satın alma gibi bişey olmadıgını :) bu arada ele gearımda full elede gelebilirim ihtiyac olursa 2.2/2.4+ rog(deforcer),hunter(noveyro),dicpri(surgéry),lock(efésh corcacdawuc),feral/boom druid(liquidpepsi),hpala(calcon) türk arkadaşlarımda var onlarada sorabilirim.

Konu puppeteer tarafından 31 Temmuz 2012 - 08:07 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı