İçeriğe git

Resim
- - - - -

league of legends hakkında

• Please log in to reply
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

#1 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2012 - 09:10 ÖS

Selam öncelikle.Ben bu oyuna yeni başladım sayılır.Ama henüz bir konu var daha çözemedim.Mesela çogunlukla varus oynuyorum. Mesela 2 kişi gidiyoruz bir ortama dalıyoruz elemana adam ölüyor ben öldürürsem ks ks diye bagırmaya başlıyorlar benim bildiğim ks kill'in çalınması manasına geliyor ama sonuçta beraber dalıyoruz bunun önüne nasıl geçebilirim
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2012 - 09:14 ÖS

Ben olsam sen öldüreydin derdim:D
  • 0

Bıraktım yokum

#3 boratay

boratay

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2012 - 09:18 ÖS

Hiç takma kafana oynamaya devam et. Amatörlüklerinden yapıyolar. Biraz level atlayınca oyunu daha çok bilen insanlarla karşılaşıyorsun. Eğer üzerine düşeni yaparsan pek sorun etmezler. Ha o tipler yüksek levellarda da var ama olsun naapalım :rolleyes:
  • 0

#4 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2012 - 11:01 ÖS

ben arada gıcıklıgına ks atıyorumda adamlar kd si yukselmiycek kendi öldüremedi diye atarlanıyolar :D
  • 0

#5 AséLYuMm

AséLYuMm

Senior Sergeant

• Members
  • 151 İleti
  • Locationİstanbul.

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2012 - 11:15 ÖS

Selam öncelikle.Ben bu oyuna yeni başladım sayılır.Ama henüz bir konu var daha çözemedim.Mesela çogunlukla varus oynuyorum. Mesela 2 kişi gidiyoruz bir ortama dalıyoruz elemana adam ölüyor ben öldürürsem ks ks diye bagırmaya başlıyorlar benim bildiğim ks kill'in çalınması manasına geliyor ama sonuçta beraber dalıyoruz bunun önüne nasıl geçebilirim

Eğer sen biraz geç dalıyorsan. Adam benim ölmemi bekledi yada KS atmayı bekledi. gibi düşüncelere kapılabilir.
Hangi serverde oynuyorsun? Rating'in kaç?
  • 0
Resmi ekleyen

<3 <3 Fenerbahçe Aşktır <3 <3

#6 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2012 - 11:22 ÖS

eastde oynuyorum daha 3. maçımı yaptım ve gene aynı şeyler bottayız 2 kişi aynı anda başlıyoruz vurmaya adam başlıyor ks diye ama aynı adam aynı şekilde kill alınca ks olmuyor işte:)
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#7 AséLYuMm

AséLYuMm

Senior Sergeant

• Members
  • 151 İleti
  • Locationİstanbul.

Yazma tarihi: 29 Temmuz 2012 - 11:42 ÖS

eastde oynuyorum daha 3. maçımı yaptım ve gene aynı şeyler bottayız 2 kişi aynı anda başlıyoruz vurmaya adam başlıyor ks diye ama aynı adam aynı şekilde kill alınca ks olmuyor işte:)

Gül Geç :)
30 level olduğunda server değiştirme hakkı tanınıyor. EUwest e gelmek istersen bekleriz. Sağlam türk clanımız var.
  • 0
Resmi ekleyen

#8 SHamuL

SHamuL

First Sergeant

• Members
  • 225 İleti

Yazma tarihi: 30 Temmuz 2012 - 07:53 ÖÖ

Gül Geç :)
30 level olduğunda server değiştirme hakkı tanınıyor. EUwest e gelmek istersen bekleriz. Sağlam türk clanımız var.

Server değiştirmek için 30 level olmaya gerek yok :) ha önceden varsa bilemem ama geçen hafta 12 civarında birini weste çağırdım geldi ama nedense bazen riot point istiyor bazen bedava oluyor.
  • 0

#9 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 30 Temmuz 2012 - 09:16 ÖÖ

Alt lane'de Varus carry olarak oynamıssın.Muhtemelen yanındaki eleman support oynaması gerek. Support olmasa bile, senin oyun başında kill alman(özellikle First Blood) cs kaçırmaman, çok önemli yoksa takımın combatlarda sıkıntı yaşar.
Ne laf ederse etsinler hedefinde bu olması lazım.Hiç takılma söylenenlere :D
  • 0

#10 AséLYuMm

AséLYuMm

Senior Sergeant

• Members
  • 151 İleti
  • Locationİstanbul.

Yazma tarihi: 30 Temmuz 2012 - 01:53 ÖS

Server değiştirmek için 30 level olmaya gerek yok :) ha önceden varsa bilemem ama geçen hafta 12 civarında birini weste çağırdım geldi ama nedense bazen riot point istiyor bazen bedava oluyor.

ahah :D
Eksik yazmışım. 30 level olunca BEDAVA geçme hakkı tanınıyor. Server değiştirmek için para mı verdi arkadaşın?
baştan açsaymış keşke.
  • 0
Resmi ekleyen

#11 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 30 Temmuz 2012 - 11:18 ÖS

bir antreman bölümü oynamışım ama üff :D

abi bu tarz oyunları hiç beceremiyorum ya. gideyim de bir bot keseyim.
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#12 SHamuL

SHamuL

First Sergeant

• Members
  • 225 İleti

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2012 - 08:49 ÖÖ

ahah :D
Eksik yazmışım. 30 level olunca BEDAVA geçme hakkı tanınıyor. Server değiştirmek için para mı verdi arkadaşın?
baştan açsaymış keşke.

Para vermedi bedava geçilebiliyor .
  • 0

#13 AséLYuMm

AséLYuMm

Senior Sergeant

• Members
  • 151 İleti
  • Locationİstanbul.

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2012 - 03:02 ÖS

Para vermedi bedava geçilebiliyor ..

Eğer 30 level değilse geçenlerde geçmiş olamaz.
sadece serverler ayrılmadan önce serverinizi seçme hakkı tanındı. Sahiden para vermemişse hesabı bugda kalmış olabilir. (Çok düşük bir olasılık ama niye olmasın.) Ozaman çok şanslısınız demektir. :)
  • 0
Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı