İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ama hata vermesin :(

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 16 yanıt gönderildi

#1 nezuka

nezuka

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 12:40 ÖS

Neden bu hatayı alıyorum,çok sık aralıklarla veriyo oynanmaz böyle, laptop aşırı ısındığı için olabilirmi ?

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen
  • 0

#2 Architecture

Architecture

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 12:50 ÖS

Donanımsal olarak bir sorunun var. Fanın toz toplamış olduğundan bilgisayarın ısınıyor olabilir. Ya da donanım olarak ekran kartın oyunu kaldıramadığından oyunu kapatıyor olabilir.
  • 0

#3 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 12:55 ÖS

Donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum çünkü öyle olsaydı hata oyun tarafından verilmezdi. Oyunun yüklü olduğu klasörde repair var. Oyunu yüklerken bir sorun olmuş olabilir, repair ile sorunu çözebilirsin belki.
  • 0

#4 nezuka

nezuka

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 01:15 ÖS

Arkadaşımın yolladığı request friend ile gelen 1 haftalık denemeyi oynuyorum bugun alıcaktım sözde tüm keyleri ama bu hata ile karşılaşınca geri adım attım haliyle yoksa oyun çok hoşuma gitti. repair denedim cache falan sildim özellikleri düşürdüm yine aynı hata :( Buarada oyunu hazır olarak attık benim pcye updateyi yapmadım sorun bundan olabilirmi

Konu nezuka tarafından 07 Ağustos 2012 - 01:32 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 01:51 ÖS

http://www.personalc...rrors-with-wow/
  • 0

Resmi ekleyen

#6 nezuka

nezuka

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 02:17 ÖS

Sildim tekrar update ediyo 10 gb :S
  • 0

#7 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 02:17 ÖS

cacheyi silmeyi denedin mi?
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#8 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 02:18 ÖS

errorun sayısını at googleda bilgi vardır. ama aşırı ısınmadan dolayı olabilir fps 3 5 gibi değerlere geliyorse o yüzdendir olmadı cache wtf dosyalarını sil ve tekrar gir hiç olmadı repair yap
  • 0
Resmi ekleyen

#9 nezuka

nezuka

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 02:38 ÖS

cache wtf silip repairi denedim son çağre oyunu sildim artık. oyunu hazır olarak arkadaştan çekmiştim şimdi kendi update yapıyor,buda olmazsa wow kısmet değilmiş nediyim =/
  • 0

#10 Architecture

Architecture

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 03:52 ÖS

Emin ol verdiği hata ısınma sorunu yüzünden ben de çok yaşadım :) Ekran kartı aşırı ısınınca fatal error veriyor oyun çünkü kaldıramıyor ve wow da zaten ciddi manada ekran kartını yoruyor. Laptoba bi vantilatör tut gör bak hatasız oynarsın :D
  • -1

#11 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 04:00 ÖS

Sorun oyunun kasmasıysa addonları da iptal etmelisin. Gördüğüm kadarıyla X-Perl kullanıyosun ve gözükmeyen başka addonlarda olabilir bunlar oyunun kasmasına neden olan etkenlerden.
  • 0

#12 Gorlas

Gorlas

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2012 - 07:46 ÖS

Aynı sorunla bende karşı karşıyayım fakat çözumu çok kolay. Denetim masasından gelişmiş güç seçeneklerine gir ve işlemci güç yönetimine gir işlemci gücünde en yüksek diye bir bölüm olucak onu %65-70 arasında bir değere getir. Bunları yaptığın taktirde sorunun çözülecektir. Şimdiden iyi eğlenceler :)
  • 0

#13 Jasen

Jasen

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2012 - 12:52 ÖÖ

memory read hatasını ccleaner programı ile çözmüştüm bellekteki vs. tüm artık dosyaları temizlediği için denemştm umarm yardmcı olur

Konu Jasen tarafından 08 Ağustos 2012 - 12:53 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#14 nezuka

nezuka

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2012 - 02:02 ÖÖ

Patch yaptım oyuna girdim bi 7-8 saatir oynuyoruz hatayı almadım :) yarında hata almazsam alıyorum keyleri oyun çok sardı ^^
  • 0

#15 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2012 - 01:32 ÖS

hadi hayırlısı ama okadar parayı keye vercegine bana ver :P accountumu satam sana dicem :D ticareti taşıycaklar konuyu ondan demiyorum :D ama ilk kez başlıcaksan KESİNLİKLE RAF attır birisine ama oynayan birisine! hem ona bedavadan ay + mount gider oynarsan hemde beraber oynayınca *3 XP gelirki feci rahatlatıyor level 79 da 300k xp alıyorsun bir dungeonda felan o derece :D
  • 0
Resmi ekleyen

#16 nezuka

nezuka

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 29 Ağustos 2012 - 12:26 ÖS

Ben bu konuyu unutmuşum :S Sorunu çözdüm 85 lwl oldum hatta oyuna başladıktan 2 hafta sonra deathwingi bile kestim :D neyse konu kilitlenebilir
  • 0

#17 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 29 Ağustos 2012 - 12:27 ÖS

Çok sevindim, bu başlığı her gördüğümde kız arkadaşım trip atıyomuş gibi hissediyodum. :mrgreen:
  • 1

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı