İçeriğe git

Resim
- - - - -

<Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker> Rehberi

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 Wrathion

Wrathion

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti
  • LocationKocaeli

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 12:41 ÖS

Resmi ekleyen

Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker nedir?

<Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker>, World of Warcraft’ta bulunan efsanevi (legendary) silahlardan bir diğeridir. Elde etmesi gerçekten maliyetli bir silahtır ama elde ettikten sonra onun ihtişamına da değmiyor değil. :)

Nasıl elde edeceğiz?

Thunderfury’i elde etmek için Molten Core’un bossları olan Baron Geddon’dan Bindings of the Windseeker‘i (sol) veya Garr’dan Bindings of the Windseeker‘i (sağ) düşürmek gerekiyor. Herhangi birini düşürdükten sonra Silithus’a geçiyoruz. Silithus’ta bizi Highlord Demitrian adlı bir şaman bekliyor. Sol veya sağ parça envanterimizdeyken onunla konuşuyoruz ve bize bir başka efsanevi item veriyor, Vessel of Rebirth. Thunderfury görev zincirini başlatan item.

Bir sonraki görevde yapmamız gerekense:Enchanted Elementium Bar için gerekenler:

Not: Enchanted Elementium Bar yalnızca Mining mesleği aracılığıyla üretilebimekte ve üretmek için önce Goblin’s Guide to Elementium adlı rehberi Blackwing Lair raidinde bulunan Master Elemental Shaper Krixix (30 dakikalık respawn süresine sahip) adlı goblinden düşürmeniz gerekli (%71 ihtimalle).

10 adet Enchanted Elementium Bar‘a ihtiyacımız olduğundan dolayı yukardaki materyallerden 10ar tanesine ihtiyacımız olduğunu unutmayın (yani 10 adet Elementium Ingot, 10 adet Fiery Core, 100 adet Arcanite Bar ve 30 adet Elementium Flux).

Tüm materyalleri topladıktan sonra yanınızda birkaç üst seviye (tercihen en üst seviye) karakter ile birlikte Highlord Demitrian‘a geri dönün ve hazır olun. Çünkü o üst seviye karakterleri boşuna getirmedik. Highlord, bir boss’u uyandıracak, Prince Thunderaan! Prens’i kestikten sonra bir item düşecek (merak etmeyin %100 ihtimalle düşmekte), adı Dormant Wind Kissed Blade.

Dormant Wind Kissed Blade, Thunderfury’i elde etmemiz için gereken son görevi başlatacak. Görev başladıktan sonra Highlord Demitrian ile tekrar konuşun ve ödülünüzü alın, <Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker>! Tebrikler, efsanevi silahınızı güle güle kullanın. B)

Resmi ekleyen

Konu Wrathion tarafından 12 Ağustos 2012 - 07:45 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 3
Hayat bu işte, kanatlanıp gitmek dururken hapsolursun,
Yaşamak için bir neden ararken, ölmek için bulursun...

#2 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 03:17 ÖS

Ellerine sağlık :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#3 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 03:46 ÖS

sanki ragnorosunkinden daha zor :)
  • 0

#4 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 04:12 ÖS

hunter,paladin,dk,rogue,warrior. diğer classlar kullanamaz.
  • 0

#5 Zephyloth

Zephyloth

Scout

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 04:20 ÖS

Sanki magedede görmüştüm. Karıştırdımmı acaba? :)
  • 0

#6 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 07:10 ÖS

http://www.wowhead.c...e-handed-swords hangi classların kullanabildiği yazıyor yanda.
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#7 Wrathion

Wrathion

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti
  • LocationKocaeli

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 07:45 ÖS

Düzelttim arkadaşlar, teşekkürler. :)
  • 0
Hayat bu işte, kanatlanıp gitmek dururken hapsolursun,
Yaşamak için bir neden ararken, ölmek için bulursun...

#8 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 07:47 ÖS

Warlock ve Mage'inde kullanabildiğine eminim , ayrıca yazdığım niye silindi bilmiyorum ama güzel bir guide olmuş eline sağlık.

Post kasitigin icin yazdigin silindi... H.L.L
  • 0

#9 combostyle

combostyle

Sergeant

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 10:32 ÖÖ

şu silah modellerine benzer bir kaç tane daha silah yapamıyorlar mı? Millet hala eski raidlerdeki ve dungeonlardaki gearları kovalıyor. Yeni gearlar çok kötü görünüyor. Transmog olayı çok önce gelmesi lazımdı. İnşallah MOP'ile bir kaç karizma silah görme şansımız olur.

Konu combostyle tarafından 13 Ağustos 2012 - 10:34 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#10 Erodion

Erodion

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2012 - 08:32 ÖS

Artık drop şansı mı düştü yoksa ben mi çok şanslıyım bilemedim :D ,geçen çarşamba left binding,bu gün de right binding düşürdüm,Thunderfury ile Azeroth'u dolanıyorum şu anda :)
  • 0

#11 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2012 - 08:52 ÖS

Artık drop şansı mı düştü yoksa ben mi çok şanslıyım bilemedim :D ,geçen çarşamba left binding,bu gün de right binding düşürdüm,Thunderfury ile Azeroth'u dolanıyorum şu anda :)

öyle pat diye söylemeseydin düşüremeyenlerin içine oturur (benim gibi)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı