İçeriğe git

Resim

MoP tan umutlu musunuz ?

• Please log in to reply
Bu konuya 95 yanıt gönderildi

#1 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 08:49 ÖS

sizce MoP güzel olucak mı ? çok şey söyledi ama artık çok fazla detay ortada bence biraz daha net şeyler söylenebilir sözü ustalara bırakıyorum ve sizi saygıyla selamlıyorum :D
  • 0

#2 Wrathion

Wrathion

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti
  • LocationKocaeli

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 08:53 ÖS

Usta değilim ama kim ne derse desin, mükemmel bir genişleme paketi bizi bekliyor bence. :)
  • 0
Hayat bu işte, kanatlanıp gitmek dururken hapsolursun,
Yaşamak için bir neden ararken, ölmek için bulursun...

#3 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 09:01 ÖS

bir çok şey değişecek deniyor. merakla bekliyorum.
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#4 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 10:08 ÖS

Bakalım...

tbc çıktığında wow'u özledim...
wolk çıktığında tbc'yi...
cata'yı oynadığımda "wolk... nirdesin yavrımmm... evine geri dön ayşegülümmm (noluyo lan :P )" diye bağırasım geldi...
Şimdi mop geliyor... Beterin beteri geliyor... Hemde gümbür gümbür geliyor... Ve inatla insanlar hala umutlu. Şaka gibi yav...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#5 Gonzales

Gonzales

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2012 - 10:53 ÖS

PTR da oynadim.her classi denedim.Panda mountlarina asik oldum.Yani umutluyum. :D Kendime bayram hediyesi ne alacagimi biliyorum yani :D
  • 0

#6 wkdsog_kr

wkdsog_kr

Senior Sergeant

• Members
  • 196 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 12:59 ÖÖ

Cataclysm den kötü olamaz..blizzardda bunun farkında MoP a iyi hazırlanmış.Ama Wotlk da olduğu gibi Mop ta da uzun bir süre her yerde monk göreceğiz ki class hem tank hem healer hem dps olabiliyor.Betada anlamadığım bütün classlara sürekli nerf geliyor herkesin şikayet ettiği mage bufflanıyor.
  • 0

#7 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti
  • LocationKaracabey, BURSA

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 02:42 ÖÖ

world pvp olayı biraz daha agırlklı olacak gibi geldi sanki bana, ama yeni talent sistemi cok sorun getirecek gibi geliyor bana pyroblast atan frost mage tarzında değişik deneyimler olcak sanırm. videolardan gördüğüm kadarı ile bu. umuda gelince mop sansımı denicem mutsuz olursam goodbye blizz yapcam
  • 0

Resmi ekleyen

#8 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 06:58 ÖÖ

Gelen gideni aratırmış...Wotlk tarzı pvp mantığı olursa ne mutlu :D
  • 0

#9 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 08:50 ÖÖ

Tek umudum az ingilizce bilen ve cok soru soran veya guild biraktirip server degistirtecek kadar problemli anti kapasiteli Turk'lerin oyundan sogumasi...
Her yeni oyunda tek tek her talenti her ozelligi her yeniligi her questi guild chat'e soran, bir cevap alamadiginda ortaligi birbirine katan arkadaslardan bahsediyorum, kimse uzerine alinmasin.
Ing bilmiyor veya ogrenemeyecek kadar kapasitesiz olan arkadaslar bu oyundaki ozellikleri ogrenmeye calismasi zaten ezelden beri garibime gitmistir... Neyse hakkimizda hayirlisi...
  • 1
Resmi ekleyen

#10 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 08:55 ÖÖ

ben umutluyum, pek yahşi olacak.
  • 0

#11 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 10:23 ÖÖ

1-60 arası güzelmiş oynamadım.. balayı gibi cicimayları gibi gelmiş geçmiş. eksileri yokmuymuş evet varmış oynayanlar anlatıyor.
TBC başladım güzeldi BT önünde noobluk zamanlarım geçti enc i gem i playerliği raiderliği öğrenmeye başladım. ilidan ın shield ini taşıyan warriorlar ve paladinler Rock yıldızı gibiydiler ... Zorlukları vardı elbet...Deli gibi koşuyordun. Flight masterı açtırmak için uğraşıyordun hızlı binek traini için bekle dur falan filan...
WOtLK geldi...Yine kimse beğenmiyordu ama Northrend de uçuş bir başka zevkliydi. Hele o kingslayer title yok mu... Sonra yeni Rock starlar geldi imrendik LK heroic devirmişti adamlar... Real id geldi anam bu da ne olduk...
Cata geldi Real id ile dungeon raid BG yapmaya başladık. Bir şekilde ayrı düştüğüm arkadaşlarımla birşeyler yapabiliyordum. Hele ki uçan bineğim ile Kalimdor da uçmak çok zevkliydi...İndiana J. olmuş kazı yapıyordum. Artı kimse kabul etmesede oyun dinamiği Hardcore oyuncu ile casual oyuncuyu kimseyi kırmadan ayırmıştı İtem level olayı ile. Ben ve benim gibi hardcore oynamayı beceremeyen işleri evleri evlilikleri gibi sebeplerden raid saatlerine uyum sağlayamayanlara da raid yapma şansı ve HAKKI tanımıştı Raid finder seçeneği. Hardcore oyuncular heroic keserken diğerleri 25 man de kesip kalan vakitlerinde başka şeylerle uğraşma şansı yakaladılar. Bir çok oyuncu PVP ye yöneldi ki forumun eskileri de hatırlar birçoğumuz PVP nin hatta world PVP nin bittiğinden yakınıyorduk. PVP geri döndü sıra World PVP de bence. Demem o dur ki yine beğenmeyenler olacak. Her zaman herkes aynı doğrultuda bakmayacak olaya. Fakat yine de umutluyum isteyen istediği şekilde oyunu oynayabilecek. İster hardcore ister casual.

önemli not : yazım kimseyi eleştirmek yada kırmak için değildir. hatırlatmak istediğim biz casuallerin ve noobların da oyun oynama hakkımız olduğudur herkese sevgiler :P
  • 6
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE

#12 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 11:56 ÖÖ

Ultra noob ve casual oyuncu olarak Shamokan'a katılıyorum sonuna kadar. Vanilla zamanından bu yana noobluğu atamadım üzerimden, rahatsız mıyım, tabiki de hayır. Ben oyunun, hardcore oynayanların hiç görmediği ve göremeyeceği güzellikleri görüyorum. O yüzden gelen her yeni içerik benim için öğrenilecek pek çok şeyi ifade ediyor. O yüzden umudum her zaman için var.
  • 1

#13 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 12:47 ÖS

Ben oyunun, hardcore oynayanların hiç görmediği ve göremeyeceği güzellikleri görüyorum.

Örneğin?
  • 0

#14 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 12:50 ÖS

Oyunun RP kısmı gibi, LORE'si gibi...

1 hafta 10 günde 85 level olanlar, ardından günlerce ve saatlerce raid yapanlar sence zindanlardan, bosslardan ve düşen itemlerden başka neyi görebilirler?

hardcore oyunculara birşey demiyorum, oyun o kaar çok kesime hitap ediyor ki, herkes ayrı zevkler alıyor. Ben de hiç bir zaman bir hardcore oyuncunun aldığı keyfi alamayacağım, veya bir RP oyuncusunun gördüklerini göremeyeceğim. Rahatsız verici birşey değil bunlar. Bakış açısı sadece.

Konu Benegesseritus tarafından 13 Ağustos 2012 - 12:52 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 3

#15 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 02:25 ÖS

Bakalım...

tbc çıktığında wow'u özledim...
wolk çıktığında tbc'yi...
cata'yı oynadığımda "wolk... nirdesin yavrımmm... evine geri dön ayşegülümmm (noluyo lan :P )" diye bağırasım geldi...
Şimdi mop geliyor... Beterin beteri geliyor... Hemde gümbür gümbür geliyor... Ve inatla insanlar hala umutlu. Şaka gibi yav...

Kesinlikle. =) Ek olarak MoApaches çıksa bile sırf alışkanlık ve meraktan yeni paketi alacağım.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#16 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 02:26 ÖS

arkeoloji için uçarken level kasan 14-15 level bir oyuncunun yanlışlıkla çektiği 5 mob tarafından öldürülmesini engellemek ve onun buna mukabil /wave yapması tadına doyulmaz bir zevktir benim için :D
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE

#17 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Kesinlikle. =) Ek olarak MoApaches çıksa bile sırf alışkanlık ve meraktan yeni paketi alacağım.

amirim fiili livatyam gelmiş :)
  • 0

#18 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

ayrıca balık tutarken dev bir fare yakalamakta çok heyecanlı :)

Konu Shamokan tarafından 13 Ağustos 2012 - 02:28 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE

#19 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 02:27 ÖS

zzzzzzzzzzzzzzzz

Konu Benegesseritus tarafından 13 Ağustos 2012 - 02:34 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#20 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 03:35 ÖS

Bence güzel exp. olacak ama WoW'u bırakıyorum gibi :D Son zamanlarda sadece WoW değil her çeşit oyundan sıkıldım ciddi ciddi... Bilemiyorum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı