İçeriğe git

Resim

MoP tan umutlu musunuz ?

• Please log in to reply
Bu konuya 95 yanıt gönderildi

#21 Pharoxym

Pharoxym

Legionare

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 05:30 ÖS

PvP sinden seneler önce umudu kestiğim için pek bir beklentim yok açıkcası. Sadece şu dungeon challenge olayını merak ediyorum.
  • 0

#22 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 06:13 ÖS

inat etmeyi bırakın diablodan kazık yiyen hariç herkez yine alacak 1 hafta içinde. diablo ile kazık yiyenler ise biraz düşüncek diyecek "wow oynamam lazım" " panpalar beni çağırıyor" diyip MoP alıcak Panda Monk Açıp ilk işleri zıplamak olcak.... nerde eski wow demeyin canınız çok istiyorsa bu sitenin desteklemediği içerikler sizi bekliyor ( bu site 1 den fazla şeyi desteklemiyor olabilir ama neyi desteklemediğini bilmiyorsanız bulaşmayın... ) ben ne mi bekliyorum herkeze heal intercupt felan geldiği için spec farkının kapanmasını guild war 2 gibi :D herkez tank healer dps olsun balance sorunu ortadan kalksın ucu hem PvPcilere değiyor kötü oluyor... her patchten sonra yeni bir class kasmaktan bıktım...
  • 1
Resmi ekleyen

#23 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 06:41 ÖS

MoP'tan umutlu musunuz?

Umut mu? Umut ne arar la MoP'ta. Pandalar falan böyle liseli ergenleri toplayacak işte blizz. Bayan oyuncu sayısı artar biraz. Tabi bununla orantılı olarak abaza sayısı da artacaktır. Öyle işte.
  • 2

Resmi ekleyen

#24 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 08:02 ÖS

Tek isteğim umutlu olanları ve hala severek oynayanları üzmesin.
  • 2

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#25 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 08:38 ÖS

Lore, RP ve Panda karakteri gereği MoP'ta büyük hatalar görüyorum şahsen. Ben oyuna katılacak yeni PvP-PvE artıları veya eksileri olarak bakamıyorum malesef. O yüzden bence MoP lore olarak oldukça başarısız bir paket.

1-Pandaları Ally-Horde olarak ayırdılar. Barış içinde yaşayan, kardeşliği amaç edinmiş ve savaşa neredeyse tamamen karşı olan ırkı birbirine kırdılar.
2-Pandaları iki ırka birden vermeleri PvP açısından büyük karışıklıklara sebep olacaktır (PvE realmler için özellikle). Şahsen, PvP'si açık olmayan ismi mavi olan bir pandanın hangi faction olduğunu ayırt etmek biraz sıkıntı yaratır diye düşünüyorum. Ona güvenip bölgede birine dalıyorsun, birde bakıyorsun ki adam karşı faction :D Ne sürpriz ama. :)
3-Monk hikayede (panda hariç) direk loreye fırlatıldı resmen. Scarlet manastırları haricinde monk aktivasyonu pek yoktu diğer ırklarda. Ancak zincirleme olarak bütün ırklara (sanırım) monk getirdiler.

Tabii bunların hepsi PvE-PvP mantalitesini dışarda tutarak bahsettiğim şeyler. Pandaları imaj olarak oldukça şeker, değerli, ayıcık, pofuduk vs. bulsam da, yine de RP realmde görmek istemem. Genel olarak PvE-PvP için ise güzel bir renk olacaklarını düşünüyorum. Çok şeker yaratıklar oldular oyun için. Gleominas'ın söylediği gibi oyunun bayan kitlesini ve küçük yaş kitlesini arttırıcı bir tesiri olabilir.

Hayırlısı diyorum tabii. Blizz'in getirdiği yeniliklerin kalitesi ortada onlara zaten laf edilemez. Shamokan çok güzel özetlemiş; Real ID, transmog, kolay arayüz ve skill kullanımı vs. pek çok şey var.
  • 1

#26 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 09:57 ÖS

Oyundan umutluyum ama blizzardın son günlerdeki PARA PARA PARA politikası bütün umutlarımı bitiriyor
Cataclysm'de neler oldu?:
winged guardian
heart of the aspects
store petleri
scroll of ressurection (bedava 80lvl karakter)
Raf güncellemesi (x3 exp 60dan 80e arttırıldı)
Yeni raf mountu
Annual pass
Mop digital deluxe edition

Artık işleri güçleri para oldu %100 eminim Yakında store'da satılan özelliksiz sadece transmog için kullanılabilen özelliksiz görüntüsü güzel item'lar görebiliriz.
  • 0

#27 MaViZIPKIN

MaViZIPKIN

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2012 - 10:17 ÖS

Mop ile Gw 2 aynı tarihde çıkıyor ben Gw2 tercih edeceğim
  • 0

#28 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2012 - 09:27 ÖÖ

Artık işleri güçleri para oldu %100 eminim Yakında store'da satılan özelliksiz sadece transmog için kullanılabilen özelliksiz görüntüsü güzel item'lar görebiliriz.
bence bunu wow forumlarına yaz en azından seni mini gm tarzı işe alırlar :D
  • 0
Resmi ekleyen

#29 smyrnas

smyrnas

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2012 - 11:15 ÖÖ

valla pandalar da gelse ,komodo ejderleride gelse wow benim için bitiyor! vanillla dan beri oynuyorum ve artık çok sıkıldım.wow kötü oldugu için degil tabiki,wow hala dünyanın en iyisi ama ben çok uzun süredir oynuyorum ve her gün aynı yerleri görüp,aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım. server change yaptım olmadı,main karakter degiştirdim olmadı en son faction change yaptım alliance oldum bir süre degişik gelsede sonunda alliance olmanında horde olmaktan farkın ın olmadıgını anladım nede olsa aynı oyuncu kitlesi.

Birde bu hardcore vs casual olayı yokmu beni uyuz ediyor.Hardcore oynayan birisi kesinlikle casual oynayan adamı anlamaz! wotlk döneminde yaşadıgım ilginç bir olayı anlatayım. şu an ismini hatırlamasamda catastrophe guild in de oyanayan bir eleman ile ilginç bir tartışmam olmuştu!
" pug kesilen bir boss sonrası ismini hatırlamadıgım eleman ile tartışmaya başladık .tartışma sırasında eleman bana inspect yapıyor ve şu lafı söylüyor " kestiğin boss kadar konuş" tabi şimdi nedesem! eleman catastrophe da oynuyor HC leri yemiş bitirmiş item lvl uçmuş. nedeseydim? bende lore master var !" yaptıgın quest kadar konuş" mu deseydim! ne bileyim yada bende "insane" var kastıgın rep kadar mı konuş demeliydim! açıkçası benim gözümde casual ile hardcore u ayıran önemli bir degişiklik hala yok! çünkü casual oynayan adam için gerçekten saçma sapan ve sıkıcı title lar harici hiç bir şey yok!"

Lore master olduktan sonra günde 3-4 saat oynadıgım oyunda yapacak bir şey bulamadım . okadar questi bitirdikten sonra hayattan sogudum resmen ! mop a şöyle bir baktım açıkçası casual lik namına gene pek fazla bir şey göremedim.

casual olmak demek. günde 3-4 saatlik oyun diliminde content i görmek çabası degilki! zaten sen hardcore denen tayfanın yanında casual adam için " vayyy bende bunu yaptım" die birşey sunamıyorsan bence o oyun casual de degildir.sadece agız kapamadır.bak onlar kesiyor sende yumuşatılmışını kestin.bunun yanında sosyallik ölür casual lik diyede bir şey kalmaz.

bilmiyorum mop ta bana pek hayırlı gelmiyor yada cidden ben çok sıkıldım:)
  • 1

#30 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2012 - 10:19 ÖÖ

Yahu zaten evli barklı,nişanlı,iş güç sahibi oldu bizim vanilladan beri oynayan kitle artık.İstese de hardcore yapamazki ,günde 3-4 saat ile hardcore yapmak çok zor :) Ben ne adamlar biliyorum sırf 25 man heroice yetişmek için iş hayatında bahaneler sunarak o gün işe gitmeyen/işten erken çıkan vs vs.. :) Herkes kendi iç dünyası kadar keyif alır.Kimi rp yapar keyif alır,kimi 397 ilvl ile mutlu olur.Kimi transmog itemlerle charını süsler mutlu olur.Wowda iyi olmak demek,hardcore raid yapmak,pvpde ayyuka çıkan puanlara sahip olmak değildir,önemli olan zevk almaktır ama can sıkıcı seylere de tepki göstermemiz son derece doğal haliyle :)
Örneğin kestiğin boss kadar konuş diyene, 'git iş güç sahibi ol sen de kestiğin boss kadar konuşursun ,bugün destan yazacak akdar konuşursun ,yarın bir gün üç kelime bile konuşamazsın' demek o kişiye yeterlidir anlamazsa bu lafı zaten çakrası daha açılmamıştır :D
  • -1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#31 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2012 - 10:24 ÖÖ

Aynen, hanım dursa çocuk durmuyor çocuk dursa hanım durmuyor.. Ben nasıl pc başından 3-4 saat kalkmadan raid yapayım? Ya misafir gelir, ya büyükler gelir, olmadı bizimkilerin gezmeye gidesi gelir.. herşey herkes gelir de bizim oyun oynama isteğimizin gelmesine kimse aldırış etmez... Eh haliyle biz de raidlerde boss yerine ya dağda bayırda çayırda hoplayan zıplayan hayvanatların peşinde ya da göllerde göletlerde denizlerde balık peşinde koşarız. Yapıp yapabileceğimiz en büyük raid bu olsa gerek :)
  • 2

#32 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2012 - 10:31 ÖÖ

Ya şu pvp olayı için aslında RBG finder çıksa ya..:D
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#33 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2012 - 03:02 ÖS

Aynen, hanım dursa çocuk durmuyor çocuk dursa hanım durmuyor.. Ben nasıl pc başından 3-4 saat kalkmadan raid yapayım? Ya misafir gelir, ya büyükler gelir, olmadı bizimkilerin gezmeye gidesi gelir.. herşey herkes gelir de bizim oyun oynama isteğimizin gelmesine kimse aldırış etmez... Eh haliyle biz de raidlerde boss yerine ya dağda bayırda çayırda hoplayan zıplayan hayvanatların peşinde ya da göllerde göletlerde denizlerde balık peşinde koşarız. Yapıp yapabileceğimiz en büyük raid bu olsa gerek :)

nasıl da kendime yakın hissettim seni bilemezsin :P
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#34 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2012 - 03:14 ÖS

nasıl da kendime yakın hissettim seni bilemezsin :P

ahahahahaha yanlış anlaşılmasın sonra! :)
  • 0

#35 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2012 - 08:57 ÖS

ahahahahaha yanlış anlaşılmasın sonra! :)

sanmam ya :D
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#36 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2012 - 09:20 ÖS

banada pvp pve den daha zevkli geliyor yani hep aynı şeyi yapmaktansa karşıdakine göre hareket etmeye çalışmak daha heycanlı oluyor başlangıçta zor olsada zamanla alışılıyor :D
  • 0

#37 combostyle

combostyle

Sergeant

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2012 - 07:53 ÖÖ

Ben evli degilim ama söylediğin şeyler gerçekten çok güzel komik ve gerçek :) İş yerinde bunu okurken bir anda bir kahkaha attım herkes dönüp bana baktı. Çok yaşa güldürdün beni :)
  • 0

#38 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2012 - 08:03 ÖÖ

Yüzünde bir tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu :) (hoş, sen kahkaha atmışsın ama o da sayılır :) )

Konu Benegesseritus tarafından 16 Ağustos 2012 - 08:04 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#39 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti
  • LocationKaracabey, BURSA

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2012 - 02:18 ÖS

geçen Bg de 2 mageye sinirlenip oyunu kökten sildim, 1 hafta takıldm wow dan boşalan zamanı degerlendirmek icin film filmler izledim baska oyunlar oynadım ama olmuyor. dayanamadm yine indirip kurdum. mopda warrior 1vs5 alsa da her önüne gelene yatsa da ben mop u oynucam. : ) iyi ya da kötü... blizz slogan belli WW gibi biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu "Wow"
  • 0

Resmi ekleyen

#40 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2012 - 07:21 ÖS

Reis sen sıkılmışsın belli, gel İzmir'e yaşatayım seni biraz. :D
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı