İçeriğe git

Resim

MoP tan umutlu musunuz ?

• Please log in to reply
Bu konuya 95 yanıt gönderildi

#41 MaViZIPKIN

MaViZIPKIN

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 01:20 ÖÖ

Wow'un en iyisi felan olduğu yok o wow oynayanlara öyle geliyor.
  • 0

#42 Pharoxym

Pharoxym

Legionare

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 08:16 ÖÖ

Bencede en iyisi değil ama en iyilerden biri diyebiliriz. Sonuçta insanlar senelerdir oynadığı için alışkanlık yaratmış biraz da.
  • 0

#43 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 03:17 ÖS

Wow'un en iyisi felan olduğu yok o wow oynayanlara öyle geliyor.

sanırım Metin2 yi rakip göstereceksin
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#44 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 05:20 ÖS

Guild Wars 2 hariç hepsi wow karşısında yenilmiş oyunlar.

Mists of Pandarianın neden boş ya da çocuksu olacağı iddaa ediliyor anlamam.Ortada tam aksi bir sürü kanıt varken.
  • 0

#45 MaViZIPKIN

MaViZIPKIN

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 05:43 ÖS

Guild Wars 2 hariç hepsi wow karşısında yenilmiş oyunlar.

Mists of Pandarianın neden boş ya da çocuksu olacağı iddaa ediliyor anlamam.Ortada tam aksi bir sürü kanıt varken.

Yenilgi wow karşısında alınmış yenilgiler değil Terra ve Rift yenilgi almış felan değil burda tek işi bitik oyun Aion ve Warhammer oda şirketlerinin yaptığı bir hata çünkü bu şirketler çıkardıkları oyunu satma politikasını izliyorlar çünkü sürekli yeni oyun geliştiriyorlar.Mesela Aionu ilk çıktığında oyunun içeriğinin büyük bir bölümünü sonra yayınlamak için böldüler. oyun avrupaya çıkar çıkmaz ikinci versiyonu duyuruldu .
  • 0

#46 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 11:23 ÖS

Yenilgi wow karşısında alınmış yenilgiler değil Terra ve Rift yenilgi almış felan değil burda tek işi bitik oyun Aion ve Warhammer oda şirketlerinin yaptığı bir hata çünkü bu şirketler çıkardıkları oyunu satma politikasını izliyorlar çünkü sürekli yeni oyun geliştiriyorlar.Mesela Aionu ilk çıktığında oyunun içeriğinin büyük bir bölümünü sonra yayınlamak için böldüler. oyun avrupaya çıkar çıkmaz ikinci versiyonu duyuruldu .

sen doğru forumda olduğuna eminmisin ? wow u beğenmiyorsan beğendiğin oyunun forumda yazabilirsin. yok ben bu forumda yazmak istiyorum dersen bahsettiğin oyunlara ait bölümlerde yaz. yok polemik yaratmaktan hoşlanıyorum diyorsan bu forum wow u sevenlerin ve oldukça büyük oranda wow un en iyi olduğunu iddia ve kabul eden oyuncuların forumu. sanırım sen yanlış gelmişsin ;)

Konu Shamokan tarafından 18 Ağustos 2012 - 11:23 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#47 darkman35

darkman35

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2012 - 08:24 ÖÖ

ben kendimce tek bişey söyliyim iyiki bırakmışım.
  • 0

#48 MaViZIPKIN

MaViZIPKIN

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2012 - 08:36 ÖÖ

sen doğru forumda olduğuna eminmisin ? wow u beğenmiyorsan beğendiğin oyunun forumda yazabilirsin. yok ben bu forumda yazmak istiyorum dersen bahsettiğin oyunlara ait bölümlerde yaz. yok polemik yaratmaktan hoşlanıyorum diyorsan bu forum wow u sevenlerin ve oldukça büyük oranda wow un en iyi olduğunu iddia ve kabul eden oyuncuların forumu. sanırım sen yanlış gelmişsin ;)

Derdim Wow değil derdim Blizzard'ın daha iyisini yapabilecek olması ve oynadığı oyunu en iyisi zanneden oyuncu kitlesidir.

Ayrıca Mop'un çocuksu olacağı felan yok milletin öyle düşünmesinin sebebi Kung fu panda'dır.

Konu MaViZIPKIN tarafından 20 Ağustos 2012 - 08:41 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#49 batu666

batu666

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 12:22 ÖÖ

bence egleceli gunler bizi bekliyor
yeni talent sistemi bize birkac guzel ozelligi bir arada kullanma imkani vericek ..
yeni gelicek raidelerin tasarimlarinin guzel olucagini dusunuyorum ..
pvp de class larin degisen ozellkleri ( ozellikle lock larin ) daha eglenceli bir hgale getirebilicegi gorusundeyim
  • 0

#50 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti
  • LocationKaracabey, BURSA

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2012 - 12:10 ÖS

diger classlar sürekli değişiyor, wotlk başları haric pvp de mageler hep imba oldu. mage ve bazı roglar oyundan zevk alsn diye bizim classlarımz var bunu hep söylüyorm yeni gelen talent sistemi ile iş cıgırından cıkacak, ice barrier acmıs fire mageler falan..
  • 0

Resmi ekleyen

#51 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2012 - 01:52 ÖS

Mageleri bilmem(/castsequence ice lance, ice lance,ice lance, ice lance... -_- ) ama şu cataclysm contenti için rogue'den gerek duel gerek pvp zevk almıyorum.Farkettiyseniz cata geldiğinden beri izlemeye değer duel,world pvp tarzı (arenaları katmıyorum lütfen reckful,woundman tarzı videolar linklemeyelim :) ) bir video yok, ya da ben göremedim.
Wotlk'da enerjinin,skillerin durumuna göre en uygun anı bekleyen talente göre hedefi genellikle clothier classlar olan,skilleri vanishleten (Blizzard'ın mahfettiği,katlettiği güzel skilimiz :angry: ) ,trinket sonrası instant-blind, ya da düsmanın blindini vanishletip, prep + vanish + sap ile fightı bitiren arkadaşlar gitti,yerine paladine warriora bodoslama dalan arkadaşlar geldi.Bence en kötüsü de rogue vs rogue düellerine oldu.Saçma sapan dot bırakıp recup spamlamalar,üzerinde tonla dot varken vanish basıp 123123 km kaçıp yemek yiyen oyuncular mevcut.(Aranızda farklı taktikleri olan varsa lütfen bilgisini,tecrübesini paylaşsın) Lich King zamanı videolarını sevdiğimiz, iyi oyunculardan cata'ya geçenlerin su anki videolarının basit kalmasının nedenini buna bağlıyorum.

Bir ihtimal talentteki değişiklikler oyuna renk getirebilir ama cata'daki yol haritasını izleyecekler gibime geliyor.Bu yüzden MoP'tan PvP açısından pek umutlu değilim(Daha kompleks bir yapı lazım bize :D).
  • 0

#52 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2012 - 03:14 ÖS

Talent ağaçları daha kullanışlı hale gelecek(miş)

Bak söylüyorum burdan;eğer ki fire mageler ice barrier yapmaya başlarsa, ben de beast master hunterımla aim shot ve flash heal kullanmayı isterim :D ne kadar mantıksızsa bir fire magenin de ice buyulerini o denli etkin kullanması mantıksızdır.Matematik Hocası Edebiyat dersine giriyor hesabı..

Bari bu expansion şu gözünü sevdiğimin pvp sini dengeye oturtsunlar.......
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#53 BoRriZ53

BoRriZ53

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti
  • LocationAnkara , Rize

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2012 - 11:49 ÖS

hayır değilim malesef.. Wotlk dan sonrası güzel olmayacak asla bence :(
  • 0

Resto Druid 641 ilvl @ Twisting Nether

Raekor Barbarian @ Diablo 3 (250+ paragon)

Shaman @ T.N. (Liberator of Orgrimmar) (retired)

#54 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 11:57 ÖÖ

her class ın pvp de 1 talentinin diger classların 1 talenti ile eşit olması gerekir. yani bi tane ench shaman ile frost mage denk geldiğinde bi taraf bağıra bağıra ölmücek. gearlar aynı olsa bile sırf class arası dengesizlikten klavyeyi yamultsanda kesemiyorsun bazen bglerde falan.. size hic disc pri,fire mage, frost magenin arkadaş oldugu random bg geldi mi :) yani yeni talent ile yine mage imba olucak yine aynı class lar iyi olucak ha biri cıkıck ben dicek mageleri cok iyi kesiyorm hunterler öyle sanırım... bende kesiyorm ama iyi itemlisi 3 kere stün efektleri, polysi slow vs vs. yani pvp hic bi zaman tbc gibi denk olmayacak.

hayır değilim malesef.. Wotlk dan sonrası güzel olmayacak asla bence :(

wotlkda paladinleri de gördük : ) varsa yoksa TBC
  • 0

Resmi ekleyen

#55 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 12:15 ÖS

varsa yoksa TBC

yok artık alpha hocam :) Cata kötü wotlk iyi yok wotlk kötü tbc iyi...

tbc de de hordeler raciallerden dolayı üttürüyordu. sende horde olduğundan dolayı farkı farketmemen gayet doğal^^.

varsa yoksa classic :P(şaka şaka gw2)
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#56 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 12:21 ÖS

TBC de ally dim ama :D bilmem gelen gideni aratır oldu herhalde... özlüyoruz iste
  • 0

Resmi ekleyen

#57 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 01:24 ÖS

İmzanda bir orc pehlivanı görünce :D
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#58 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 01:28 ÖS

Kedidir kedi.. Umut mu umut ne arar la mop'da... ( :
  • 0

Resmi ekleyen

#59 smyrnas

smyrnas

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 09:01 ÖS

Eğer sen sadece Metin2'den haberdarsan orasını bilemem ama ben

1.Swtor
2.Aion (Wow oyuncuları oyunu zor olduğu için terketmişti ben ise Ncsoft'un oyunu zamanında genişletmediği ve Gw2'yi duyurduktan sonra arka plana attığı için terketmiştim
3.Warhammer Online (buda Bioware'nin azizliğine uğradı onca sene oyun neredeyse tamamen aynı kaldı)
4.Terra online (Farklı combat sistemi ile oyuncuya bambaşka tecrübe sunuyor)
5.Rift
6.Gw2( Mop ile aynı günde çıkacak)

İşte ben bu oyunlardan bahsetmiştim

Bu oyunların hepsinide denedim wow'un tek iyi tarafı 8 senelik birikim sonucunda oluşan içerik zenginliği.
Wow oyuncuları Mop çıktıktan kaç ay sonra sızlanmaya başlayacak merak ediyorum

zıpkın sen mmo dünyasına baya bir uzak kalmışsın. birincisi o saydıgın oyunlar wow ile yarıştıklarından degil .özellikle bir kaç tanesi daha alpha-beta aşamasında piyasaya sürüldükleri için battı ve hiç biride wow dan iyi degildi! farklılıklar sunan bir ikitane vardı ama iyi oyun olacak bence bir tek rift var aralarında!
  • 0

#60 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 01:33 ÖS

Şahsım adına umutluyum. Bana daily yapmak, binek achivementı almak için çılgınlar gibi gold kasmak, sırf +10 ach ialıcam diye fishing cooking boğuşmak, kafalık enchantı için (ki kendileri kaldırılacakmış) abik gubik factionlara exalted vs olmaya çalışmak angarya geldiği için az da olsa bunların kolaylaştırılmış olması beni mutlu etti. Lakin Blizzard'ın iyice para göz hamleler yapması (pandaların raciallerinin 'yok artık lebron james' dedirtmesi gibi) canımı sıkmaya başladı. Faction ana şehrimizin yarısının ayıcıklarla dolup taşacak olması asabımı bozuyor. (ırkı açıp kasanlardan bahsetmiyorum. racial statı daha avantajlı olduğu için birçok kişinin race change yapacağı gerçeğini göze alarak...) Jelibon reklamı gibi olucak. Neyse zaten 5.0 da yeteri kadar race change olucak ve sevgili blizzard pandaların racialına okkalısından bi nerf uydurucak. Genelde her expension sonrası oyun satın alma ücreti +3-4 aylık oyun süresinden parayı kırdıktan sonra sıkılıp(aradığını bulamayıp) oyunu bırakan bir kitlenin olduğunu bilen Blizzard pand nerfiyle birlikte kitlesini iyice daraltmak durumunda kalıcak. Nerf gelmezse zaten tüm oyuncuları dolaylı olarak tek ırka yönlendirme gibi daha saçma bir hareket olacağından ne yapacaklarını çok merak ediyorum.
Lafı biraz fazla uzattım sanırım. amacın kar etmek olduğu hareketlere tahmmül edemiyorum pek. Uzun lafın kısası blizzard tüy dikmezse çok hoş yenilikler geliyor.
  • 1

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı