İçeriğe git

Resim

MoP tan umutlu musunuz ?

• Please log in to reply
Bu konuya 95 yanıt gönderildi

#81 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 08:58 ÖÖ

Canguder, blizzard store'dan alınan bütün mountlar ve petler, her karakterinize mail olarak geliyordu zaten, yeni karakter açsanız bile mailinize geliyordu.
Hiç bi zaman character spesific olmadılar.

Hata yapmışım demekki pardon :)
  • 0

#82 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 04:26 ÖS

Bence mopun catadan kötü çıkma ihtimali yok. Hiçbir eklenti yenilik olmayan bir cataclysm geçirdik. Sadece scenariolar, challenge mode dungeonlar ve challenge mode dungeonların ladderı bile bir catadan daha çok sevilecek, ve "cross realm zones" işi oyunun heryerine pvp getirdi ben molten frontta, dark portalda öldürdüğüm horde kadar warsongda öldürmedim.

Böyle ek paket gelmeden bir 90 olmadan mop oyuna tam anlamıyla işlenmeden önden "tbc de çok iyiydi yea" diyerek klişe wow sevmeyen adam muhabbetine gireceksen burada ne işin var ki bırakır gidersin WOWu. Belli ki ezbere konuşuyorsun, bırak bari buraya bilen birileri yazsın.

Sen neyin ezberinden bahsediyorsun onu açıkla bana önce. Ben yaşadıklarımı söylüyorum. Her paketin bir öncekini arattığını söylüyorum ve bu ezber oluyor öyle mi?? Asıl siz artık blizzin eski blizz olmadığını görün artık. Bu gün ben warcraft dünyasından uzaklaşmışsam (ki benim bilgisayarda gördüğüm ilk oyun warcaft'tır, iki falanda değil direk bir), senelerdir çıkmasını beklediğim, şuan makinamda yüklü oynamamı bekleyen diablo 3'ün suratına bile bakmıyorsam bir terslik vardır bu işte. Ben hala oyun oynuyorum, 6 yaşımda başladı bu macera, 30'u devirdik hala ilk günkü heyecanı barındırıyorum içimde. Bende ne oyun zevki ne oyundan aldığım zevk dirhem değişmediyse bu terslik kimden kaynaklanıyor sence?? Ezbereymiş... "blizzden babam çıksa oynarım" lafını diabloyla bir güzel yedirdi adamlar bana, umarım sizede mopla yedirmezler.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#83 TheAshbard

TheAshbard

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2012 - 11:26 ÖS

Bu kadar tartismak yerine su cumle iyi gider

Herkez zevk,keyif aldigini oynasin! Biri begenit biri begenmez ama keyif aliyorsa o oyun onun icin en iyisidir . Bunada goreceli bir kavram diyelim :)

Ben herzaman umutluyum he para tuzagi niye diyorsunuz . Blizzard zorla alin demiyorki almayin olur biter :)
  • 0

#84 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2012 - 05:55 ÖS

umut ediyorum ama, level kasıyorum yavaş yavaş diablo faciasına dönecek gibi bir hissiyat a kapıldım beklentim mi çok nedendir anlamadım
blizz üzme milleti
  • 0
yandex in google out.android in microsoft out.tesla in edison out.

#85 sardur123

sardur123

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2012 - 05:48 ÖS

blizzard şunu anlamıyor ,sanıyor ki oyunu kolaylaştırmak oyundaki sorunları hallediyor.Ne yazık ki öyle değil oyun zor olduğu zamanlar herkes oyuna büyük bir sevgi besliyordu.Wow un tutmasının 3 sebebi vardı;

1.Oyun size yepyeni kocaman bir dünya sunuyordu.Bu oyuncuları cezbetti.O dünyanın bir hikayesi vardı.Etrafında ilginç yaratıklar vardı.Yeniler hatırlamaz ama Duskwood daki o dragon bossu gördüğümde ve arkasındaki portalı gördüğümde hiç bir oyundan alamayacağım bir merak bir heyecan sarmıştı beni.Bunun yanında oyunun grafikleri hem sağlam hemde sade idi.Şimdi başka oyunlara baktığınızda herşey çok birbiri içersinde eciş bücüş.Sadece şunu söylemek istiyorum o yeni yerlere geçtiğimizde Stronwind i ironforge u Undercity i gördüğümüzde,tanariste oha olum dragona bak lan oo süper hangimiz heyecanlanmadık.Burda daha sayabileceğim tonla şey var.

2.Oyun çok ciddi bir altyapıya sahipti.Hem oyuncu hemde teknik açıdan.Birbirine saygılı oyuncular Uzman teknik ekip VS ..

3.Oyun zordu.Acaip zordu.Tonla wipe yerdik.Normal dungeonlarda bile en az bir kere ölürdük.Raidleri saymıyorum zaten lvl 65 ken Zul guruba gidip 2. bossu bile kesememiştik.Sizi zorluyordu.Sizde zorlandıkça başarmak istiyordunuz.Full epic gearlı adamlara böyle hayran gözüyle bakıyrdunuz.İlidan ı Kaeltas ı videolarda deil oyunun başında raidde görmek istiyordunuz.Onları kesince kendinizi hakkaten bir başarı yakalamış gibi hissediyordunuz.Pvp ye gelince ise her şey ratingliydi.1600 yapmak için bile haftalarca uğraştığım zamanları hatırlıyorum.1800 weapon ı almak için gecelerce yılmadan oynadığımı.Yani oyun zordu.Göremediğiniz bossları kesme hayaliniz onu almak için uğraştığınız vakit size öyle hoş geliyorduki.Sonra heroic ve normal MOD raidler gelince Normal modlar iyice kolaşlayşmaya başlayınca herşey bitti.Hele LFR olaya son noktayı koydu.Ben full pvp li Cataclysm de hiç raid yapammaış adam deathwingi kestim o zman zaten oyun benim için bitti.

Mop tan umutlu muyum değilim.Artık wow pve hakkaten eski zamanına dönemez ama genede hala en iyisi.Ben gene merak ediyorum eskisi gibi rating getirecekler mi pvp ye sadece o umudum kaldı oyunda getirirlerse oynarım.

Ve son olara mop la ilgili
+World boss olayı iyi olmuş.
+Yeni talentta iyi olmuş Matematik çözer gibi talent sistemi yatırıyorduk herkeste aynısını yapıyordu en azından daha kolaylaşmış
+Challenge Mode olayı rekabet getirmiş çok iyi oyunun ihityacı olanda zaten bu.Rakabet!

-LORE resmen bok oldu.Yani bu lore un doğuya açılmak için yapıldığı belli.Ha warcraft 3 te olabilir.Bak gnome race ide var o da saçma Denebilir.Ya mesele o değil.mesele siz gnome lar üstüne expansion yaparsanız onada herkez tepki gösterir.GNOMİA diye bir ada koyarsanız kişiler tabiki memnun olmazlar.Resmen panda dayanaklı oyunun lore unun matığınada tamamen zıt saçma sapan bir lore hakkaten çok boktan.Yani her patchde birde oyunun son boss u belliydi.Diyordun ki aha olum ilidan kesecez lan ilidan ı Yada arthas off lan arthas çıktı görevde karşıma fln falan...Şimdi onların hepsi muamma.Son bossun belli olmamısıda lore un boktanlığının öbür kanıtıdır.
*bu pokemon olayına yorum yapmıyporum ne çok süper ne kötü vakit harcamak amaçlı yapılmış işe yarıyabilir ama süper bi fikirde deil
*scenario hakkındada bişey diyemeyeceğim iyi olabilir.güzel şeyler vaadediyor

Konu sardur123 tarafından 30 Eylül 2012 - 09:50 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#86 lola

lola

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2012 - 06:17 ÖS

wow dan anlıyan birisi varmı tecnic açıdan neolur yardım edin oyuna giremiyorum ;(
  • -1

#87 TheAshbard

TheAshbard

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2012 - 06:19 ÖS

Evet aslinda bir bakima haklisin pokemon olayi aslinda guzel olmus zaman gecirmek icin sıkılanlar icin ekstra bir dal olmus bunda aslinda bir sikinti yok
Pve yi ben hic sevmedigim icin pek birsey diyemeyecegim ancak hakkaten eskisi gibi zorlayiciligi yok daha dogrusu boyle dedigin gibi iste wotlk zamaninda kingslayer title ni gormek gibi diyelim frostblood mountunu gormek gibi diyelim kalmadi pek tabi o tat . pvp zaten coluk cocuk seyi olmaz geari var oynamayi bilmez tabi bu kisiye bagli yanina alir adam 3-5 kisi bilen takim oyunu duygusu gelismis olan birilerini o gene zevkini alir

Mop a kotu diyenler var adida evet irka gore olmasi banada sacma geldi . Ama begenen oynar begenmeyen oynamaz diyim goreceli kavram demistim ben :)

İnsallah bunlari dikkate alir eminim sikayetcileri takip ediyorlardir belirli yerlerden yeni patchte dikkate alirlar umarim

Lola sorun nedir ? Nasil giremiyorsun yani?
  • 0

#88 lola

lola

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2012 - 06:20 ÖS

dün herşey normaldi oynadım oyunu kapattım pc yi 3 saat sonra açtığımda hata verdi sonra patch dedi oyunu sildim yeniden yükledim şimdi açıorum insitializing yazıyor playe basamıyorum
  • -1

#89 sardur123

sardur123

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2012 - 09:54 ÖS

Şunu söyliyim yani gidip başka online oyun oynayacağına(gw2 hariç onu bilmiyorum o iyi olabilir) gel wow oyna.Wow un iyi bir sistemi var.Pek çok oyundan çok daha ötede.Yani eğer türklerle fazla takılmıyacaksanda ingilizceni geliştirmende de acayip yardımda bulunur.Şu zamanda görüldüğü kadarıyla wow kadar sürükleyici bir oyun yok şahsen başka hiç bir oyun sizi bilgisayar başında bu kadar uzun süreli tutmaya sahip bir potansiyel taşımıyor.
  • 0

#90 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 02:42 ÖS

Bu paketten çok umutluydum 90 olana kadarda gayet keyifliydi diyebilirim ama 90 oldum quest derdi bitmedi. Bu ne arkadaş ya quest, quest, quest içim dışım quest oldu nereye gitsem karşıma quest çıkıyor. JP cap, valor weekly cap item alamıyorum, neden? Questleri yapmamışım, rep kasmamışım. Loremaster'ın bir emek, çaba gerektirdiği bir oyunda resmen Loremaster olmayı zorunlu kılmış Blizz. Açıkçası raidleri görmeden bişey diyemeyiz henüz ama bu rep sistemi çok saçma olmuş.
  • 1

#91 sardur123

sardur123

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 05:19 ÖS

Oyunun sizi zorlamasında bence bir sakınca yok.Zorlasın eskiden karazhana girmek için key lazımdı keyi alana kadar canınız çıkıyordu.Tonla quest yapıyordunuz.Quest oyunun önemli bir merkezi bence bundan pek şikayetçi olmayın.
  • 0

#92 sardur123

sardur123

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 05:27 ÖS

bu arada kungen in streami ni izliyorum hakkaten bu challenge modes inanılmaz gzl bir sistem tebrik ederim insanları zorluyor.Kungen ini bile canı o bosslarda öyle ininyorsa (oyunun en iyi tanklarından biri hatta en iyisi bence) challenge mode başarıyor demektir hakaten çok başarılı uyguluama tebrikler blizz!
  • 0

#93 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2012 - 03:14 ÖS

Oyuna 1 sene ara vermiştim, MoP'a bir göz atmak amacıyla tekrar hesabı açtım.

İlk izlenimler;

- Haritalar ve questler genel olarak keyifli.
- Dungeon ve scenario işi tadında olmuş, saatlerinizi almıyor 1 run.
- Heroicler fazla kolay, olay challange mode'da.
- Rep işi bu eklentideki en boktan olay. Tabardla rep kasılamadığı için daily q ile kasmak ömür törpüsü. Hele WoW'a günde belli bir zaman ayırabilen insanlar için exalted kasmak abartısız yıl alabilir. Her gün daily q mu yapalım, dungeon mı farmlayalım ? Üstelik pvp yapsanız dahi meslekler, enchantler için bu rep'i size seve seve kastırıyor oyun.
- pvp severler için bg tam bir eziyet, oyun bot kaynıyor.
  • 2

#94 elfjumong

elfjumong

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2012 - 04:48 ÖS

Botlar aynen dediğin gibi sıktı artık üstelik bot programını 75-80 dolara satan bile var. Blizz gm whisper yazılarını siteye bırakmış adam yasal diyor Twitch.tv (Reklam yapıyor) sitesinde takılıyor. göstere göstere .....
  • 0

#95 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2012 - 05:23 ÖS

bot online oyunun vebası. heriflerin bununla savaşmak için bir çabasının olmaması da beni demotive ediyor oyunsever olarak. gold satan adamlar bile bu kadar rahatsız etmiyor beni. rbg veya arena ile sınırlı kalmış pvp artık. normal bg farmville kafası.
  • 0

#96 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti
  • LocationKaracabey, BURSA

Yazma tarihi: 21 Kasım 2012 - 01:59 ÖS

Oyuna 1 sene ara vermiştim, MoP'a bir göz atmak amacıyla tekrar hesabı açtım.

- pvp severler için bg tam bir eziyet, oyun bot kaynıyor.

normal Bg giren nadir, Rbg girde zevki gör ( :
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı