İçeriğe git

Resim

WoW: Mists of Pandaria Cinematic

• Please log in to reply
Bu konuya 84 yanıt gönderildi

#81 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2012 - 11:20 ÖÖ

Tabi Magus Medivh old god ise gelir bence hiç süphe yokki en son gelcek kişi Medivhdir. Ya omuz omuza çarpışcak yada içindeki kötülüğe yenik düşcek gibisinden birşey olabilir. ( çünkü WoW u tersten bak MoM :D o ya birşey bulamadım ama blizz koyar birşeyler oralara )
  • -1
Resmi ekleyen

#82 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2012 - 11:24 ÖÖ

Tabi Magus Medivh old god ise gelir bence hiç süphe yokki en son gelcek kişi Medivhdir. Ya omuz omuza çarpışcak yada içindeki kötülüğe yenik düşcek gibisinden birşey olabilir. ( çünkü WoW u tersten bak MoM :D o ya birşey bulamadım ama blizz koyar birşeyler oralara )

MoM = Mist Of Medivh ? :D
  • 0

#83 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2012 - 12:27 ÖS

Ya sargeras thrall ın sıpasının içine kaçacak yine öttürecek ortalığı.

Zaten her başlıkta aklımdaki son expansionu yazıyorum bir kez daha yazmayayım :D
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#84 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2012 - 09:35 ÖÖ

Bu teori kesinlikle gerçekleşmez. Medivh artık yarı eternal bir varlık, içinde barındırdığı yoğun güç sebebi ile. Şu an tek bildiğim '' Yeni bir başlangıç yapmak lazım '' diyerek kendisini kaybettirmiştir. Tahminlere göre Twisting Nether'da. Blizzard böylesine güçlü bir büyücüyü bu kadar sene kullanmadıysa bir daha da hikayeye sokmayacaktır. Bkz. Thrall artık en güçlü yaşayan varlık haline gelmiştir.

Ben bi dönem arthas'ın kurtulacağını yada yeni lich king'in DW ile savaşırken yardıma geleceğini düşündüm. Ama her expension'da yeni kahramanlar aktif rol alıyor eski expensionda iyi görevler almış kahramanları kullanmıyor.
  • 0

#85 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 06:24 ÖS

Gayet Başarılı ...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı