İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Recruit a Friend ( RaF ) istekleri/önerileri

• Please log in to reply
Bu konuya 125 yanıt gönderildi

#121 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 146 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 11:39 ÖÖ

Raf daveti alıp kabul etmemişsen yeni açtığın hesapla evet yaparsın. Birisi davet gönderir sende kabul edip başlarsınız. 

son sorum :)  : raf daveti göndericek hesap daha önce başkasıyla raf yapmış. 2.raf davetini bana atacak ? raf olurmu o zaman ? 

• 0

#122 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 04:43 ÖS

Daveti atacak kişii birden fazla davet gönderebiliyor sıkıntı değil olur yani. Davet sınırı yok diye biliyorum

Daveti kabul edince hemen başlamayabiliyor, 24saat içinde aktif olur. Sen girince raf arkadaşın online oldu ,oyuna girdi gibi bi şey çıkıyordu sol alt köşede.

• 0

Bıraktım yokum

#123 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 146 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 10:45 ÖS

Daveti atacak kişii birden fazla davet gönderebiliyor sıkıntı değil olur yani. Davet sınırı yok diye biliyorum

Daveti kabul edince hemen başlamayabiliyor, 24saat içinde aktif olur. Sen girince raf arkadaşın online oldu ,oyuna girdi gibi bi şey çıkıyordu sol alt köşede.

çok teşekkür ederim bilgilendirme için

• 0

#124 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 11:21 ÖS

Hatta birden fazla kez davet atanlara çekici hale getirmek için artık bir sürü ödülden birisini seçiyorsun, önceden hep aynı bineği hediye ediyordu.

#125 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 11:24 ÖS

Rica ederim.

• 0

Bıraktım yokum

#126 Karaninja

Karaninja

Sergeant

• Members
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2017 - 12:32 ÖS

Selam Arkadaşlar. Oyuna yeni başlamış (30 günü geçmeyen) veya başlamayı düşünenlere RAF atabilirim. Hesap sahibi kendine 2 aylık gametime yüklediği ve bana RAF hediyesi (mount/pet) geldiği zaman da arkadaşa 100K gold hediyem olacaktır.

Online olduğum süre içerisinde oyunla ilgili her konuda da bilgi aktarımında yardımcı olunacaktır.

Aktif olarak Silvermoon-A, bazen de Twisting Nether-H serverlarındayım. Buradan pm yoluyla veya oyun içerisinden Karaninja#2713 ulaşabilirsiniz. Herkeze iyi oyunlar.

• 1

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı