İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Recruit a Friend ( RaF ) istekleri/önerileri

• Please log in to reply
Bu konuya 133 yanıt gönderildi

#121 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 11:39 ÖÖ

Raf daveti alıp kabul etmemişsen yeni açtığın hesapla evet yaparsın. Birisi davet gönderir sende kabul edip başlarsınız. 

son sorum :)  : raf daveti göndericek hesap daha önce başkasıyla raf yapmış. 2.raf davetini bana atacak ? raf olurmu o zaman ? 

• 0

#122 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 04:43 ÖS

Daveti atacak kişii birden fazla davet gönderebiliyor sıkıntı değil olur yani. Davet sınırı yok diye biliyorum

Daveti kabul edince hemen başlamayabiliyor, 24saat içinde aktif olur. Sen girince raf arkadaşın online oldu ,oyuna girdi gibi bi şey çıkıyordu sol alt köşede.

• 0

Bıraktım yokum

#123 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 10:45 ÖS

Daveti atacak kişii birden fazla davet gönderebiliyor sıkıntı değil olur yani. Davet sınırı yok diye biliyorum

Daveti kabul edince hemen başlamayabiliyor, 24saat içinde aktif olur. Sen girince raf arkadaşın online oldu ,oyuna girdi gibi bi şey çıkıyordu sol alt köşede.

çok teşekkür ederim bilgilendirme için

• 0

#124 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 11:21 ÖS

Hatta birden fazla kez davet atanlara çekici hale getirmek için artık bir sürü ödülden birisini seçiyorsun, önceden hep aynı bineği hediye ediyordu.

#125 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 15 Ocak 2017 - 11:24 ÖS

Rica ederim.

• 0

Bıraktım yokum

#126 Karaninja

Karaninja

Sergeant

• Members
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2017 - 12:32 ÖS

Selam Arkadaşlar. Oyuna yeni başlamış (30 günü geçmeyen) veya başlamayı düşünenlere RAF atabilirim. Hesap sahibi kendine 2 aylık gametime yüklediği ve bana RAF hediyesi (mount/pet) geldiği zaman da arkadaşa 100K gold hediyem olacaktır.

Online olduğum süre içerisinde oyunla ilgili her konuda da bilgi aktarımında yardımcı olunacaktır.

Aktif olarak Silvermoon-A, bazen de Twisting Nether-H serverlarındayım. Buradan pm yoluyla veya oyun içerisinden Karaninja#2713 ulaşabilirsiniz. Herkeze iyi oyunlar.

• 1

#127 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2018 - 02:45 ÖS

Arkadaşlar uzun zamandır TN de oynuyorum.bütün sistemim yani charlarım mesleklerim hep orada.şimdi outland ally kısmına geçicem ve her class tan bir tane kasıcam.RAF yapmak istiyorum ama bunu tek başıma yapmak istiyorum.2 hesap ile aynı anda RAF'ı kendim nasıl yapabilirim?

Başka biriyle yapamıyorum çünkü mağazacıyım,yani AVM de çalışıyorum.boş vakitlerim ters kalır diye kimseyi mağdur etmek istemiyorum.

addon olur, bot(honorbuddy) olur.her türlü fikire açığım.neticede yeni alacağım hesap bana 10 adet classı(DK,DRUID 110'ladım) kastırsın.sonra banlanıyomu,napıyosa yapsın.

neticede bir 100 boost şu anda 60 euro 270tl ortalama.

Ben 35tl battlechest
2 aylık 100tl
olursa bir de bota para veririm.olmaz addon la da olursa çok güzel olur.hatta yardımcı olacak kişiye hesabı hediye edeceğim.artık bana addon mu tavsiye eder,bot konusundamı yardımcı olur.yoksa abi ben senin saatlerine uyarım beraber kasalım mı der bilemem :) wow-turk.com zamanından beri eski üyelerdenim.32 yaşıma geldim 12 senedir bu oyunu oynuyorum.Hesabı hediye edeceğim kişinin içinde şüphe olmasın diye yazıyorum.kimlik fotokopisi de veririm.numaramı veririm,bana farketmez.yeterki ben işimi göreyim.

herkese iyi günler :)

iletişim için: 0507 245 89 15 whatsapp tan yazarsanız sevinirim çünkü çalıştığım için her an siteye giremem.
  • 0

#128 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2018 - 01:04 ÖÖ

Arkadaşlar uzun zamandır TN de oynuyorum.bütün sistemim yani charlarım mesleklerim hep orada.şimdi outland ally kısmına geçicem ve her class tan bir tane kasıcam.RAF yapmak istiyorum ama bunu tek başıma yapmak istiyorum.2 hesap ile aynı anda RAF'ı kendim nasıl yapabilirim?

Başka biriyle yapamıyorum çünkü mağazacıyım,yani AVM de çalışıyorum.boş vakitlerim ters kalır diye kimseyi mağdur etmek istemiyorum.

addon olur, bot(honorbuddy) olur.her türlü fikire açığım.neticede yeni alacağım hesap bana 10 adet classı(DK,DRUID 110'ladım) kastırsın.sonra banlanıyomu,napıyosa yapsın.

neticede bir 100 boost şu anda 60 euro 270tl ortalama.

Ben 35tl battlechest
2 aylık 100tl
olursa bir de bota para veririm.olmaz addon la da olursa çok güzel olur.hatta yardımcı olacak kişiye hesabı hediye edeceğim.artık bana addon mu tavsiye eder,bot konusundamı yardımcı olur.yoksa abi ben senin saatlerine uyarım beraber kasalım mı der bilemem :) wow-turk.com zamanından beri eski üyelerdenim.32 yaşıma geldim 12 senedir bu oyunu oynuyorum.Hesabı hediye edeceğim kişinin içinde şüphe olmasın diye yazıyorum.kimlik fotokopisi de veririm.numaramı veririm,bana farketmez.yeterki ben işimi göreyim.

herkese iyi günler :)

iletişim için: 0507 245 89 15 whatsapp tan yazarsanız sevinirim çünkü çalıştığım için her an siteye giremem.

Benim bildiğim kadarıyla kendi kendinize RaF atma olayı yaygın bir şey, dediğiniz gibi boost yerine onu tercih ediyor kimi oyuncular. Aynı Battle.net hesabına bağlı ikinci bir WoW hesabı yaratılıyor. Aynı Battle.net hesabına bağlı olunca tek Battle.net istemcisi üzerinden bağlanmak da mümkün oluyor iki tane WoW açıp. Karakterleri aynı anda kontrol edebilmek için çeşitli multiboxing araçları kullanıyor oyuncular, fazla bilgim yok ama "multiboxing tools" gibi kelimelerle arama yaparsanız işinize yarayacak şeyler bulacağınızı tahmin ediyorum, hatta internette rehberleri falan vardı sanırım. Multiboxing suç da değil üstelik, banlanma korkunuz olmadan uygulayabilirsiniz.

#129 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2018 - 04:17 ÖS

Benim bildiğim kadarıyla kendi kendinize RaF atma olayı yaygın bir şey, dediğiniz gibi boost yerine onu tercih ediyor kimi oyuncular. Aynı Battle.net hesabına bağlı ikinci bir WoW hesabı yaratılıyor. Aynı Battle.net hesabına bağlı olunca tek Battle.net istemcisi üzerinden bağlanmak da mümkün oluyor iki tane WoW açıp. Karakterleri aynı anda kontrol edebilmek için çeşitli multiboxing araçları kullanıyor oyuncular, fazla bilgim yok ama "multiboxing tools" gibi kelimelerle arama yaparsanız işinize yarayacak şeyler bulacağınızı tahmin ediyorum, hatta internette rehberleri falan vardı sanırım. Multiboxing suç da değil üstelik, banlanma korkunuz olmadan uygulayabilirsiniz.

arastirdim.jamba adinda bir addon ve cesitli toollar indirdim.denemeye baslicam simdi.tesekkur ederim bilgilendirme icin
  • 0

#130 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2018 - 11:47 ÖS

Bu arada geçmiş olsun, daha yeni RaF feci nerf yedi. Exp bonusu artık %50, heirloom ile de stacklenmiyor. :) Mesajı attığınız anda başlasaydınız etkilenemeyecektiniz.

#131 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 04 Şubat 2018 - 08:59 ÖS

Bu arada geçmiş olsun, daha yeni RaF feci nerf yedi. Exp bonusu artık %50, heirloom ile de stacklenmiyor. :) Mesajı attığınız anda başlasaydınız etkilenemeyecektiniz.

başlamadım hatta bıraktım hesap frozen şu anda.açmak istesem token da var ama bu nerften sonra soğudum resmen oyundan.artık yeni BFA da duruma göre açar oynarım.ama şu anda char kasmak işkence.kolaylaştırmak yerine iyice zorlaştırdılar sırf fahiş fiyatlı boostlarını satabilsinler diye ama yeteri kadar tepki gelirse geri çekmek zorunda kalırlar diye düşünüyorum

• 0

#132 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2018 - 06:43 ÖS

Herkes o kadar çok ağladı ki her şey çok kolay diye, adamların da işine geldi. Bir de üstelik daha eğlenceli falan da olmadı, yine aynı şekilde oynanabiliyor fakat moblar daha uzun sürede ölüyor. Hiç yoktan önceki şekilde kısa sürüyordu.

#133 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2018 - 09:36 ÖS

Herkes o kadar çok ağladı ki her şey çok kolay diye, adamların da işine geldi. Bir de üstelik daha eğlenceli falan da olmadı, yine aynı şekilde oynanabiliyor fakat moblar daha uzun sürede ölüyor. Hiç yoktan önceki şekilde kısa sürüyordu.

sorma ya moblari öldürmek uzadı baya.bazı classlar kolayken bazıları gerçekten zorlanıyor.he birde level scaling olayı ile speed leveling olayı mevcuttur.yani örnek verecek olursam

15-60 ogrimmardaki dungeon

60-80 hellfire ramparts

bir adet 110 monk tank varsa seni boostlayabiliyor.ona 80lvl gözüküyor moblar :) daha denemedim.arkadaşım müsait olunca deneyeceğim.

o değilde forum öldümü ya 100tl ye beleş diyilebilecek hesap satıyorum yüzüne bakan yok :D

• 0

#134 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 18 Şubat 2018 - 04:37 ÖS

Aslında onu tek hesap üstünden halletmenin yolu da var arkadaşa gerek olmadan, iki client açarak falan yapılıyordu, YouTube'da videosunun olması lazım.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı