İçeriğe git

Resim
- - - - -

Anime önerebilecek varmı?

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 umut121

umut121

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 02:42 ÖÖ

Fairy tail veya da avatar gibi (daha çok legend of korra vede last air benderın ın son 2 sezonu gibi birşey) bir anime arıyorum ancak bulamadım.Hem eğlenceli hemde aksiyonlu ancak blrach gibide aynı silah vede özelliklerdende baymayacak birşey arıyorum(bleach de 150 bölüm kadar gittim ancak sonra baydı yaratık çeşitlerinde değişim yok,sakız gibi uzatmışlar hiakyeleri vede silahların çeşitleri aynı.teknik olarakda mantık aynı,ana karakter yener ortalarda yenilir sonlarda da muhteşem bir çıkış yapar vede düşman yok edilir...)narutoda aynı şekilde sıktı birazcık ancak onun sebebi daha farklı,izlediklerim bugüne kadar deathnote,fairytail,avatar:the last air bender-legend of korra,blrach,naruto,hellsign.(25-30 bölümlük birşey olmaz ise hoş olur)anlayacağınız üzere fantistik şeyler barındıran animeler tercihimdir...

Konu umut121 tarafından 21 Ağustos 2012 - 03:10 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 02:59 ÖÖ

Hajime No İppo'yu izlemeni öneririm 3 büyükler yanında halt etmiş asıl tarzı shounen olsa da komedide de boyut atlamıştır.Anime 2 sezon ama mangası 20 yılı aşkın süredir yayımlanıyor.Bunun dışında Full Metal Alchemist Brotherhood'u öneririm o da güzeldir :)

Konu Xelbelsel tarafından 21 Ağustos 2012 - 03:00 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
THE NORTH REMEMBERS!

#3 umut121

umut121

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 03:06 ÖÖ

normal fma izledim ancak brotherhood'u hiç denememiştim.gine onada bir bakarım vede Hajime no ippo yu yazarken sanırım sorunlar yaşıyacağım :D saol bunlara bir bakacağım.
EDİT:hajime no ippo çok hoşuma gitti,herhalde bunu 2-3 hafta içinde bitirebilirim sonrada fma brothet hood a bakarım.Teşekkürederim(saat 1:30 dan 5 e kadar izliyorum-o kadar saat boşum çünkü arkadaşlar gidince oynayacak oyun kalmıyor :D )

Konu umut121 tarafından 21 Ağustos 2012 - 04:23 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 04:29 ÖÖ

Normal Fma bi süre sonra mangadan sapıyor Fma Bortherhood mangaya sadık ve kesinlikle daha güzel :) Akılma gelmişken Bakuman adlı animeyide izle o da çok güzel tadına bi animedir 25 er bölümden 2 sezon var şuanda 3.sezon bu sonbahar geliyor :) Ippo'yu,Takamura'yı Aoki'yi,Kimura'yi tanımayan anime izleyicisi kalmamalı yardımcı olduysam ne demek :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#5 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 07:14 ÖÖ

Darker than black ( 1.sezon + OVAlar+ 2.sezon )
Death note
Sword art Online ( yeni anime 7 bolum yayinlandi )
FMA brotherhood ilk seriye gore daha iyi, mangaya daha sadik oldugundan kurgu gayet basarili
3 buyuklerden narutoyu anime degilde Manga tavsiye ederim.

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#6 combostyle

combostyle

Sergeant

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 12:45 ÖS

Death note
elfen lied

Not: İzleyeceğin tüm animleri izledikten sonra death note izle. Zira death note izledikten sonra diger animeler çok saçma ve sıradan geliyor. Ayrıca Death note'un konusu neymiş diye bir araştırayım bile deme. Direk olarak ilk 3 bölümü izle beğenmezsen zaten izlemezsin. Konusu ne diye araştırcan baya spoiler yiyorsun. Ben Death note'u rastgele açtım izledim. Her bölümde mutlaka 1 kere hasktrr demişimdir. Konuyu felan bilmeden izlemek en güzeli.
  • 0

#7 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 01:07 ÖS

Ulan bir türlü nasip olmadı şu dötnotu izlemek :P

Not: elfen lied tavsiyemdir.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#8 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 01:36 ÖS

Ulan bir türlü nasip olmadı şu dötnotu izlemek :P

Not: elfen lied tavsiyemdir.

online olarak izleye bilrisin

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Sylvanas Windrunner

#9 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2012 - 03:15 ÖS

Orayı biliyorum da işte "nasip" olmadı bir türlü. "evren" benim dötnotçu olmamı istemiyor galiba. Ya makina çöküyor ya site çöküyor ya hatun çağırıyor... yok olmuyor :P
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#10 umut121

umut121

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2012 - 04:21 ÖÖ

hajime no ippo için bana link verebilecek varmı ? 48 e kadar geldim ancak hiçbiryerde doğru düzgün video yok.Bulamazsam diğerlerine geçmek zorunda kalıcam...(türkçe altyazılı arıyorumda eğer bildiğiniz güzel bir ingilizce site varsa oda kabulümdür )
  • 0

#11 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2012 - 05:05 ÖÖ

http://www.turkanime.../Hajime-no-Ippo
http://www.animenett...me-no-ippo-470/ (Divx Web Player lazım yoksa yükle)
http://www.direkfilm...e-no-ippo/2.htm
http://www.animedizi...m-bolumler.html

Bu oynatıcıların hepsi bende açılıyor umarım sende de açılır :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#12 umut121

umut121

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2012 - 03:54 ÖS

zaten normalde türkanime den izliyordum onda 48 bozuk,yüklenir diye bekliyorum
animenette sitesi içinde,video ya girdiğimde altta video deletelenmiştir diyor
direktfilmde 404 not found errorü var
ancak iyi bir haber olarakda animedizi çalıştı,artık oradan izliyeceğim.sağol

Konu umut121 tarafından 26 Ağustos 2012 - 03:54 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#13 boratay

boratay

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2012 - 07:52 ÖS

bir aydan fazla olmuş ama yazmam lazım :P

death note'u beğenen herkesin code geass'i izlemesi şiddetle tavsiye edilir. death note izlememiş olanlar da izleyebilir tabi :) kendisi 25er bölümden 2 sezona sahiptir. harika bir finali vardır. hani sorarlarsa izlemedim denmemelidir. 4 günde 2 sezonu devirdim öyle bi sürükleyiciliği var :D
  • 0

#14 Orochimaru

Orochimaru

Sergeant

• Members
  • 57 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2012 - 08:41 ÖS

one piece.

hikaye, karakter çeşitliliği, olay örgüsü, komedi ve izlenilebilirlik açısından daha iyisini görmedim. tek handikapı uzun ve biraz yavaş ilerleyen bir seri olması.
  • 0

#15 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 07 Ekim 2012 - 09:46 ÖÖ

one piece.

hikaye, karakter çeşitliliği, olay örgüsü, komedi ve izlenilebilirlik açısından daha iyisini görmedim. tek handikapı uzun ve biraz yavaş ilerleyen bir seri olması.

One piece mankasi mangayi torunlarim devam edecek ondan yavas gidiyo diye basin duyurusu yapacak galiba

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Sylvanas Windrunner

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı