İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kızları world of warcraft oynamaya alıştırmak

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 05:43 ÖS

Başlangıcı çok saçma birkaçına evet yanıtı alıyorsanız sevgilini yada evlenince niye karınızıda başlatma ihtiyacı duyuluyor onu anlmadım
  • 0

Bıraktım yokum

#2 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 06:11 ÖS

Bence kız arkadaş veya eş wowa başlatılacaksa once oyuna alıştırılmalı. Mesela simsi kurucaksın bilgisayarına. O oynıycak sakin sessiz. Sonra bigün hileleri gösterip "bak uğraştığını ben yaptım hemen yaptım" gibi taktiklere onu mükemmel oyunu aramaya itip yavaştan sinsiden wowu anlatacaksın. Gerisi zaten fena geliyo. true story ;)

Edit: Ama sen ununu eleyip eleğini astıktan sonra hadi film izleyelim dediğinde " daha valor caplemedim"le karşılaşınca "oh god why" tepkisini vermeniz de mümkün :P

Konu Silvernight tarafından 23 Ağustos 2012 - 06:12 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Resmi ekleyen

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 07:20 ÖS

Hmm, bakınızlar ve küçük harflere bakılırsa Ekşi'den? :P Heheh, güzelmiş teşekkürler.

#4 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 07:29 ÖS

Bu kadar yazıyı okuyacağıma gider kıza yazarım kendime aşık ederim. Sonra wowa başlamazsa ondan ayrılacağımı söylerim o da başlar :mrgreen: Ayrıca kızlar wow oynamasın ya. Genelleme yapmıyorum çok iyi kız oyuncular da tanıdım ama istisna olarak kalacaklar...
  • 0

Resmi ekleyen

#5 Deactive

Deactive

Üye

• Members
  • 106 İleti
  • LocationRussia

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 08:28 ÖS

Birde raidin ortasinda paniklemeleri yokmu :D
  • 0

#6 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 08:33 ÖS

Birde raidin ortasinda paniklemeleri yokmu :D

Gözümün önünde eskilerden birşey canlandı şimdi de uff çok fena :mrgreen: Birde en önemli nokta "renk renk elbiseler" konusunda :mrgreen: Epic Fail :mrgreen:
  • 0

Resmi ekleyen

#7 Deactive

Deactive

Üye

• Members
  • 106 İleti
  • LocationRussia

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2012 - 08:39 ÖS

Bayan bir arkadas vardi bizimle birlikte oynayan raid yapamamaktan sikilmis bezmisti.
Herneyse aldik arkadasi raide takilsin etrafta gezinsin yine yeter dedik:) Morchok Hc te anlattim teker teker alt kanala cekip. Basladi fight boss ayrildi felan dedim gel pesime kafamda essek gibi mark var:)
stomp yicez gel yanima toplanaliyoruz dedim bir baktimki map ten obur tarafa gidiyor :) Cevap ta yok megersem tusa bastigini zannedip geliyorum gidiyorum vs vs bidi bidi konusuyormus :) Iyi yarilmistik :D
  • 0

#8 guin123

guin123

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2012 - 02:07 ÖÖ

gittiğim her guildde birkaç tane bayan oyuncuya raslıyorum.Hatta bi guildde 65 yaşında bildğiniz nene vardı :D.Çiftler halinde oynayanlarda çok oluyordu.
  • 0

#9 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 14 Kasım 2012 - 06:47 ÖS

öfff..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı