İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hizlandi mi?

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 03:04 ÖS

Sanki hizlandik :D
ne diyorsunuz? :)

#2 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 03:37 ÖS

Benim internetim çok hızlı ama bilgisayar leş durumda olduğundan pek farkedemiyorum. Bu arada Ata sen bizim admin yetkilerimize ne ettin ya :D Ne toplu mesaj atabiliyoruz ne grup ayarlarına bakabiliyoruz. Forumda mesaj atan kişiye o mesaj için uyarı verdiğimiz buton vardı onlarda uçmuş :/
  • -2

Resmi ekleyen

#3 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 03:43 ÖS

Benim internetim çok hızlı ama bilgisayar leş durumda olduğundan pek farkedemiyorum. Bu arada Ata sen bizim admin yetkilerimize ne ettin ya :D Ne toplu mesaj atabiliyoruz ne grup ayarlarına bakabiliyoruz. Forumda mesaj atan kişiye o mesaj için uyarı verdiğimiz buton vardı onlarda uçmuş :/

vallahi kotu bir amacim yoktu gereksiz ve kullanmayacaginiz seyleri kaldirayim demistim ama gereginden fazla sey kalkmis galiba :)
Tekrar bir elleseyim

#4 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 03:57 ÖS

Bişe kalmamış ki :mrgreen:
  • 0

Resmi ekleyen

#5 Scirocco

Scirocco

Sergeant

• Members
  • 87 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 04:25 ÖS

Benim internet sürünüyor diyebilirim.Hele gene bişey indirmeye kalkınca. Ttnet sağolsun :)

Konu Scirocco tarafından 24 Ağustos 2012 - 04:26 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Dammit

Dammit

Founder

• Executives
  • 1.053 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 04:45 ÖS

e bizim uyelerin hepsinin internet kotuymus bosuna hizlandirmisim ben yavas yavas dursa da olurmus yahu :D

#7 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 05:02 ÖS

Hazır yakalamışkenbi istek de bulunayım madem, Bu "a c i l y ar dı m!!" şeklinde post açan arkadaşlar için en azından forum anasayfasına bi shoutbox eklemek mümkün müdür? p tür soruları ordan halletsek de forum temiz kalsa? :)

* sorularını ordan sorsalar biz de bi rahat nefes alsak. :)

Netim hızlıydı zaten pek bir fark göremedim.

edit: a c i l y a r d ı m sansürlenmiş hahaha. :D

Konu Powah tarafından 24 Ağustos 2012 - 05:04 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#8 Scirocco

Scirocco

Sergeant

• Members
  • 87 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 05:30 ÖS

e bizim uyelerin hepsinin internet kotuymus bosuna hizlandirmisim ben yavas yavas dursa da olurmus yahu :D

Aslında 8mbit sınırsız kullanıyorum ama 50 gb ı geçince hızı düşüyor. 50 gb nedir ki arkadaş her ay 150gb down yapıyorum yahu :D
  • 0

#9 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 05:32 ÖS

"Çabuk yüklendi dikkat edersen." :P Sanki arka plan ile forumun çıkması arasındaki süre biraz kısalmış gibi ama...

#10 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2012 - 05:32 ÖS

Her türlü iddiaya varım oraya iki ay geçmeden alakasız tartışmalar, küfürler ve tuhaf cümleler (misal "ayşegül( :D) seni seviyorum") yazılacaktır. Forumu kirletmenin, başlık açmanın, adam gibi soru sormanın ne olduğunu bilmeyen adam için on numara hizmet olur ama bizim için işkence olur. Gerçi şu anki filtreleme yöntemine benzer bir şekilde kapatma yada filtreleme olayı olursa neden olmasın.

Not: hız mı?? yavaş mıydık??

Konu hanua tarafından 24 Ağustos 2012 - 05:32 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı