İçeriğe git

Resim
- - - - -

Launcher patch yapmıyor.

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 Andalus

Andalus

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 09:03 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi oyunlar.

Bir arkadaşın tavsiyesiyle indirimli Battlechest kutusu aldım. Henüz aktif etmedim çünkü oyunu kurmadım arkadaş internetten indir dedi indirdim Wrath of the Lich Kingi kurdum. sonra masaüstündeki simgeye tıkladım patch yapmaya başladı. 4.0.0 patch yaptı. Sonra tıkanmaya başladı basıyorum yarısına kadar doluyor devam etmiyor bir süre sonrada hiçbirşey demeden kapanıyor. Wowun forumunda gezerken patchleri buldum ordan 4.0.3 e kadar geldim devamını yapamadım. tfil dosya falan diyor beceremedim.

Başka yollardan nasıl direk son sürüme yükselte biliriz? yada elinde son sürüm olan biri upload edebilir mi?

Şimdiden teşekkürler.
  • 0

#2 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 09:18 ÖÖ

İmkanın varsa tavsiye eden arkadaşından ya da herhangi bir internet kafeden(Kendi PC'ne kurduğunda iyice virüs programına tarattır.) bir Hdd bellek yardımıyla direk oyunun son sürümünü alabilirsin.Ama MoP geliyor yakında yine patch indirme durumun olacak aynı sıkıntıyı yaşama riskin var.
  • 0

#3 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 09:26 ÖÖ

İndirip wrath of the lich kingi kurman nasıl oluyor anlamadım. Benim bildiğim internetten bi downloader indireceksin (10Mb mıydı neydi. WoW'un boyutuna göre çok komik bi boyut) Sonra ona çift tıklayınca güncel haline kadar yükleyecek. sınırsız 8Mb bağlantın varsa 6-8 saat alır almaz sonra oynamaya başlarsın. Oynarken de arkadan yükler falan

Konu Silvernight tarafından 27 Ağustos 2012 - 09:27 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Resmi ekleyen

#4 Andalus

Andalus

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 09:28 ÖÖ

Teşekkürler, o zaman harici diske kopyalayıp atacağım mop gelincede sorun olursa onuda alacağız yapacak birşey yok
:)
10mblik şeyi yükledim tıkladım ona lich kingi kurdu zaten 20Mb int. var sıkıntı değil fakat 4.0 a yükseltti son sürüm olmadan oyun açılmıyor.

Konu Andalus tarafından 27 Ağustos 2012 - 09:30 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 09:36 ÖÖ

4e yükselttiyse wotlk değil cataya kadar yüklemiştir. wotlk patchleri 3.x.x olur. vs. vs. neyse öyle yapabilecek imkanın varsa öyle yap zaten en temizi o. =)
  • 0

Resmi ekleyen

#6 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 10:08 ÖÖ

Arkadaslar...
sizin battle.net hesabinizda wow hangi versiyon olursa olsun ( classic- wotlk-cata ) fark etmez.
oyunun surumu guncel surum olmasi lazim...

yani - starter edition yuklu hesabinizin da (atiyorum) vesiyonu 4.3.5 - benim Cata yuklu 85 lvl charim olan hesabim da 4.3.5.
oyun sadece bazi ozellilerini sinirlandiriyor.

Hali ile, starter dim cd aldim yukledim, xxgb indirme yapiyor gibi seyler olmaz.
keyini alip battle.net hesabiniza girin.
oyun ( girdiginiz key'e gore ) bi ust seviyeye cikar...

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#7 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 11:14 ÖÖ

Aynen ,yani oyunda artık cd den yukleme yapılmıyor.Satın alınan cd ler bir nevi collector yerine geçiyor.(Hatıra gibi veya fiziki ürün).Wow u yeniden mi kurmanız gerekli? Veya yeni mi başlıyorsunuz ? Çözüm aşağıdaki gibidir.

1- Öncelikle bir batte net hesabı açın(yeni başlamıyorsanız gerek yok zaten).World of warcraftı secin.
2-Battlechestinizin keyini girin.(Battlenet hesabında) -yeni değilseniz gerek yok
3- Açtığınız hesabınızdan account kısmına gelip wow a girin.Hem accountunuzu görürsünüz hem de ödeme bilgileri gibi konuları takip edersiniz.
4- Wow paketinizin statusunu gosteren sayfada,account sayfasında sağ tarafta install game client diye bir secenek vardır.

Artık yuklemeler bu clientle olacaktır.Kurulumu basittir.

Clienti yüklüyoruz > yüklediğimiz yeri bulup cift tıklıyoruz ve internete bağlanıp son sürüme kadar herseyi sıfırdan kendi yüklüyor.Elinizde bulunan cd ise üzerinde cd key bulunduğu için işinize yarayacaktır.Örneğin elinizde wrath of the lich king ve battlechest var diyelim.Direk battlenetten yüklemeniz gerekir.'Level cap nasılsa battlechest ile 70 e kadar lich king de 80.hımm o zaman Catayı yüklemez,gerek yok' diye birşey yok.Cunku oyunda harita değişti talent sistemi, lore değişti.isterseniz sırf 70 olup classic oyun takılın gene siteden Cata'nın son sürümüne kadar yükler.Örneğin cataya yükseltmek istediniz ,cata cd keyini battlenettekikısmından yukseltirsiniz.Oyun yükseltildiğinde artık sadece size level 85 haritasına gitme yolunu açar ve level sınırınızı ortadan kaldırır.Bu yüzden artık clienti full indirmek şarttır.Cdlerle uğraşmayın,onları hatıra gibi görün.Cdlerin kutularının üzerinde bulunan cd keylerin dışında bize artık cdlerin bir yararı yok; ama ille ben 1 günümü vermek isterim diyorsanız tek tek uğraşabilirsiniz :D

Kısacası cd kullanmadan oyun yüklenir ve (cd ler/dolayısıyla üzerinde cd keyler) sadece cd key girmeye yarar.

Önemli not: Cd keylerinizi bir yere not edin ve battle net hesabı oluştururken isim ve adres bilgilerini salla pati doldurmayın.

Konu jujinko tarafından 27 Ağustos 2012 - 11:15 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#8 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 12:05 ÖS

Güzel açıklamışsınız ama konu sahibinin sorunu internetten yüklerken hata oluşmuş olması zaten. Çıkan hata mesajnı paylaşırsa daha bi yardımcı oluruz kanımca =)
  • 0

Resmi ekleyen

#9 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 12:10 ÖS

@Andalus Mümkünse Screenshot formatında bir paylaşımda bulun.
  • 0

#10 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 12:34 ÖS

Gene ihtiyaten şunu yazayım.Ben yukleme sorununu unutmuşum açıklamayı.Öncelikle wow u fixleyin sonra program ekle kaldir ile silin.Sonra herşeyi (dosyalardaki parçacıklarınıda silin) böylece wow ile ilgili hiçbir hata veya kayıp dosya parçacığı kalmasın.

Akabinde battle netten yükleyin,fakat windows vista için olanı seçin (mac yi değil).İnen dosyaya cift tıkladfığınıda install seceneğini seçin /english yapın.Sorununuz büyük bir ihtimalle cdlerden yukleme yaptığınız için olmuştur.Herşeyi silerek batt net üzerindne indirmek tüm sorunları çözecektir.
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#11 Andalus

Andalus

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 12:42 ÖS

Merhaba, screenshotta fazla birşey gözükeceğini sanmıyorum çünkü hiçbir uyarı mesajı vs. vermeden direk kapanıyor.

Resmi ekleyen
Doluyor böyle yarıya gelince tıkanıyor biraz sonrada kapanıyor
  • 0

#12 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2012 - 01:07 ÖS

Merhaba, screenshotta fazla birşey gözükeceğini sanmıyorum çünkü hiçbir uyarı mesajı vs. vermeden direk kapanıyor.

Resmi ekleyen
Doluyor böyle yarıya gelince tıkanıyor biraz sonrada kapanıyor

Bu olay ,öncelikle cdden daha sonra gerisini update yaparak tamamlamanızdan dolayı oluşmuştur.Yapmanız gereken son derece basit.Wowu program ekle kaldırdan silin(herşeyini) daha sonra yeniden battle netten install game client/full client kısmından indirin.5-6 saat sonra full surumu kurmus olur.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı