İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hunter Macro'da problem 5.0.4 patch sonrası

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2012 - 10:58 ÖÖ

Arkadaslar Merhaba;

Ufak bır yardım ıstegım var dun geceden berı ugrastıgım bır durum hunterımda daha once kullandıgım macroda patch sonrası uyumsuzluklar oldu cobra shot atmamaya basladı yenıledım yenıden duzenledım hunter arkadasımda aynı macroyu kullanıyor hıc sıkıntısı yok ama ben aynı macroyu kullanamıyorum cobra shot bolumunde benımkınde takılıyor.Macroyu sızınle paylasıyorum anlıyan bılen arkadaslar yardımcı olursa sevınırım nedenını bulamadık ınterfacede bır hata oldugunu dusunerek sıfırladık yok degısmedı bırsey .

/castsequence reset=target Serpent Sting,Hunter's Mark
/castsequence Cobra Shot,Cobra Shot
/castsequence reset=5 Explosive Shot,Arcane Shot
/castsequence Black Arrow
/castsequence Rapid Fire
/castsequence reset=30 Dire Beast

Not: İlk satırı kaldırınca ( /castsequence reset=target Serpent Sting,Hunter's Mark) hıc problem kalmıyor.
  • 0

#2 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2012 - 11:15 ÖÖ

Iyıce sapıttı artık /castsequence reset=target Serpent Sting,Hunter's Mark cıkarında gene atmıyor hatta sadece

cobra shot macrosuda yazdıgımda "/castsequence Cobra Shot,Cobra Shot" gene atmıyor

Konu xearon tarafından 31 Ağustos 2012 - 11:17 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2012 - 09:31 ÖÖ

Konunun uzmanı değilim ancak castsequence kullanım şekliyle bildiğim kadarıyla 1 tane yazıp skilleri ardarda döşemen gerekiyor. Hnai bunu yazıp çalışır mı diye sorsan hayır derim o kadar garip geldi gözüme :D
tam olarak ne yapmak istediğini tüm ayrıntılarıyla yazarsan belki alternatif bi macro önerebilirm
  • 0

Resmi ekleyen

#4 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2012 - 09:37 ÖS

Konunun uzmanı değilim ancak castsequence kullanım şekliyle bildiğim kadarıyla 1 tane yazıp skilleri ardarda döşemen gerekiyor. Hnai bunu yazıp çalışır mı diye sorsan hayır derim o kadar garip geldi gözüme :D
tam olarak ne yapmak istediğini tüm ayrıntılarıyla yazarsan belki alternatif bi macro önerebilirm

Oncelıkle cevap yazdıgın ıcın mınnettarım :) konuyu tıcket bıle attım blizzard kendı forumuna yazmamı ıstedıler bla bla neyse..
evt dedıgınde haklısın castse. ıcın ama bır kez atıyor ve sıradakı skıllere gecıyor benım onu 2 kez atmam gerekıyor bıldıgın gıbı cobra shot vuruşu bana focus saglıyor o yuzden pes pese 2 vurus yapmam lazım aynı macro arkadasımda problemsız calısıyor ama bende atmıyor cobra shotları sadece yazılı dıger skıllerı kullanıyor.

Konu xearon tarafından 04 Eylül 2012 - 09:46 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2012 - 07:15 ÖÖ

Benim bi ara macro kullanımını anlatan bi çeviri yapmam lazım sanırım =)

/castsequence Beserking, Icy Veins
/castsequence Trinket 1, Trinket 2
Bu örnekte macroya ilk bastığında berserking ve ilk trinketi aktif ediyor. 2. bastğında ise icy veins ve trinket 2 aktif oluyr. yani alt alata iki sequence yazdığın zaman hepsinin ilk sırasındaki skillere aynı anda basmış oluyorsun. Dediğin gibi 2x cobra shot ın çalışması lazım. Lakin senin de farkında olduğun üzere tek skill olduğu için 2x cobra shot için macro yapmanın bi anlamı yok =)
En güzeli sen gel kullanmak istediğin skillerin sırasını GCD durumlarını cartını curtunu yaz ben öyle bakayım. Hemn senin işine yarar hem de bana araştırmak için daha elle tutulur bilgi vermiş olursun
  • 0

Resmi ekleyen

#6 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2012 - 10:25 ÖS

eywllah dostum oncelıkle destegın ıcın ama anlatmak ıstedıgımı tam olrkda dıle getıremedım sanırım bazen sadece /castsequence Cobra Shot macrosunuda yazdıgımda sadece bundan ıbaret olan bır macro oldugunda bıle atmıor suan ıcın farklı bır sekıl uyguluyoruz oda dps dusuruyor /cast olrk kullanıyoruz suan ıcın versıon 5 ıcın yazılan macrolarda bazı skıllerı buna cevırmısler artık bılemıyorum neden
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı