İçeriğe git

Resim
- - - - -

capslock ve numlock tuşları oyundan soğuttu.

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 staylar

staylar

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2012 - 08:28 ÖS

merhabalar,

oyundayken capslock veya numlock tuslarına bastıgımda oyunu görev çubuğuna indiriyor ve masaüstü çıkıyor oyunu yeniden yükledim sonuçlandıramadım yapışkan tuşlarıda kaldırdım ama sorun devam ediyor bu durumun çözümünü bilen varsa yardımcı olabılır mı? çok sinir bozucu bir durum yardımlarınızı rica ederim.
  • 0

#2 Pesimist

Pesimist

Senior Sergeant

• Members
  • 276 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2012 - 09:59 ÖS

Dostum bu sorunun çözümü vardı taaa ki mop patch i gelmeden önceç Aynı sorundan benze müzdariptim. Sistemim 64 bit olmasına rağmen 32 bit client ile oyuna giriyormuşum. 64 bit client indirip denediğimde sorun çözülmüştü. Tesadüfen bu sonuca ulaşmıştım. Ama mop patch i oyuna 64 bit i otomatik entegre etmiş. Şimdi oyuna girdiğimde 64 bit çalıştırmasına rağmen bende aynı sorunu yaşıyorum. 64 bit client yükleyip denemeye çalıştım ama oyunu mahvettim, dosyalar hasarlandı ve Cata. dan itibaren oyunu tekrardan kurmak zorunda kaldım. Yani sen sen ol böyle bir hata yapma. Dediğim gibi şuan oyun 64 bit de çalışıyor ama sorun devam ediyor. Blizz bir çözümünü bulacaktır ilerleyen zamanlarda. Biraz uzun oldu kusura bakma ama durum böyle.
  • 0

#3 staylar

staylar

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2012 - 10:28 ÖS

format atıp 32bit mi yuklemek lzm yanı :)
  • 0

#4 Pesimist

Pesimist

Senior Sergeant

• Members
  • 276 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2012 - 10:42 ÖS

format atıp 32bit mi yuklemek lzm yanı :)

Belki çözüm olur yani mantiken öyle olması gerekiyor ama yinede emin değilim. Oyunu tekrar kurmaz zorunda değilsen denenebilir aslında.
  • 0

#5 Pesimist

Pesimist

Senior Sergeant

• Members
  • 276 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2012 - 10:55 ÖS

Bak bu sayfada aynı sorundan müzdarip olan biri var. Dediklerini denedim OpenGL dediği hariç. Onu nasıl yapıyor bilmiyorum.
http://eu.battle.net...opic/3225593015
Şuan oyunu 64 bit de çalıştırıyor ama sonuç aynı :( Hatta benim bu konu hakkında bir topic im vardı zamanında. Dediğim gibi 64 bit girince düzelmişti :S

Konu Pesimist tarafından 15 Eylül 2012 - 11:02 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Pesimist

Pesimist

Senior Sergeant

• Members
  • 276 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2012 - 11:12 ÖS

Ek olarak eklim sorunu çözdüm. DirectX 9 da açınca sorun çıkarmıyor ama DirectX11 de DirectX9 kullanılmaz. Başka bir çözümü olmalı :(
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı