İçeriğe git

Resim
- - - - -

MoP Beta Questing - Mavisakal

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 Mavisakal2757

Mavisakal2757

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 03:59 ÖS

Merhabalar,

MoP Beta'da her level için ayrı ayrı quest yapıyorum. Şu ana kadar 4 video'da üç level kastım. İlk videonun sonunda realm kapanıp açılmıştı, ondan iki video oldu.

Kanalım:
http://tr.twitch.tv/mavisakal2757

85'den 86'ya:
http://tr.twitch.tv/...757/b/331962534
http://tr.twitch.tv/...757/b/331973430

Bu level'da biraz oyalandım galiba, diğerleri 3'er saat sürüyor.

87'ye:
http://tr.twitch.tv/...757/b/332014001

88'e:
http://tr.twitch.tv/...757/b/332067853

Şimdi de 89'a kasıcam Towlong Steppes'de.

Aynı başlığı Questler bölümüne açıcam. Fazla başlık açmış oluyorsam, Mod'lardan ricam öbürünü silsinler. Ondan buna link atıcam. Seyretmek isteyen buyursun gelsin. Yapılacak questleri görürler, neyin nasıl yapıldığını görürler.

Videoları öncelikle kendim için yapmıştım, bu yüzden kendi kendime konuşuyorum arada saçma sapan falan ama sonra questler için önemli bir kaynak olduğunu düşündüm. Uzun olsa da seyretmek isteyenler olabilir. İsteyen programlar aracılığıyla indirip hızlı oynatabilir. Benimki haliyle gerçek zamanlı.

Keyfini çıkarın, iyi seyirler.
  • 1

#2 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 04:35 ÖS

Kötü bir haber vereyim sana o zaman. :)
Şu an townlong steppes'in tüm görevlerini bitirsen dahi %78-80 civarında kalacaksın. Dungeon ya da mob grinding yapman gerekecek.
(guild perklerinin olduğunu düşünerek yazıyorum.)

Aynı şey dread wastes için de geçerli.
Kanalını takip etmeye çalışacağım, ama olur da yakalayamazsam, bölgenin sonunda % kaçta kaldığını belirtirsen sevinirim.

Ben de şimdiye kadar 3 tane shaman'ı 90 level yaptım. XP gereksinimleri düşürüldüğü halde bu son 2 level işkence, ve görevlerle tamamlanmıyor işte.
  • 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#3 Mavisakal2757

Mavisakal2757

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 07:20 ÖS

Kötü bir haber vereyim sana o zaman. :)
Şu an townlong steppes'in tüm görevlerini bitirsen dahi %78-80 civarında kalacaksın. Dungeon ya da mob grinding yapman gerekecek.
(guild perklerinin olduğunu düşünerek yazıyorum.)

Aynı şey dread wastes için de geçerli.
Kanalını takip etmeye çalışacağım, ama olur da yakalayamazsam, bölgenin sonunda % kaçta kaldığını belirtirsen sevinirim.

Ben de şimdiye kadar 3 tane shaman'ı 90 level yaptım. XP gereksinimleri düşürüldüğü halde bu son 2 level işkence, ve görevlerle tamamlanmıyor işte.

%93'te kaldım. Stream'i de bitirdim. Sanırım Kun Lai'ye dönüp tamamlıycam. Başka bi seçenk yok gibi görünüyor. O kısımları da kaydederim. 1.4M eksiğim kaldı. 1.4M da rested bonusum vardı. Bir bu kadar questi Kunlai'de tamamlayıp öyle geçme kgerekiyor sanırım oraya.
  • 0

#4 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 08:48 ÖS

Dungeonla da tamamlayabilirsiniz.
1.4M restedınız vardıysa, yarısını düşüp kalan xp'ye ekleyince, 2.1M xp ediyor, ben de 2M de kalmıştık. çok uyuz bir durum.
  • 0

Powah - Stream -  Off

#5 Mavisakal2757

Mavisakal2757

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 09:24 ÖS

Dungeonla da tamamlayabilirsiniz.
1.4M restedınız vardıysa, yarısını düşüp kalan xp'ye ekleyince, 2.1M xp ediyor, ben de 2M de kalmıştık. çok uyuz bir durum.

Doğru onun hesabı öyle oluyordu. Sonradan grup kurup da hızlı dungeon yapmak zor. O yüzden daha hızlı olmak için Kunlai'den 2Milyon xp avantajla geçmek lazım demek ki. ya da 2.5M falan garanti olsun diye. Dread Wastes'deyse sıkıntı olacağını pek sanmıyorum ama ilk kastığımda dungeon'dan XP almış mıydım son level'da pek hatırlamıyorum. Almadım diye aklımda, o yüzden yeterli quest olur diye düşünüyorum yeniden kasınca görücem artık. Öğrenmiş olurum.
  • 0

#6 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 09:41 ÖS

Dread wastes de sıkıntı şu an, hatta daily questleri yaptığınız halde eksik kalıyor diye biliyorum.
Ben de şu an dread wastes questlerini yayınlayacağım, birazdan imzama koyacağım linkten izleyebilirsiniz.

Tabi elemental shaman gözüyle :)

Tamamdır yayındayım, hadi bakalım. :) Anlarız sıkıntı var mı yok mu, daha önce de shaman kastım, ancak bol bol dungeon da yaptığım için sıkıntı olmamıştı.

(Belli bir izleyici gelene kadar lvl 90 bölgelerinde gezeceğim tabi önce.)

Konu Powah tarafından 16 Eylül 2012 - 09:44 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Powah - Stream -  Off

#7 Mavisakal2757

Mavisakal2757

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 10:57 ÖS

Dread wastes de sıkıntı şu an, hatta daily questleri yaptığınız halde eksik kalıyor diye biliyorum.
Ben de şu an dread wastes questlerini yayınlayacağım, birazdan imzama koyacağım linkten izleyebilirsiniz.

Tabi elemental shaman gözüyle :)

Tamamdır yayındayım, hadi bakalım. :) Anlarız sıkıntı var mı yok mu, daha önce de shaman kastım, ancak bol bol dungeon da yaptığım için sıkıntı olmamıştı.

(Belli bir izleyici gelene kadar lvl 90 bölgelerinde gezeceğim tabi önce.)

Son kısım yetmeyebilirmiş diye duydum ben de. Yarın kasıp görücem, olmadı en sona destek olarak dungeon giricez artık yapçak bişi yok.
  • 0

#8 emre329

emre329

Legionare

• Members
  • 578 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2012 - 12:14 ÖÖ

başarılı bir calışma olmuş tebrikler
takipteyim
  • 0

#9 Mavisakal2757

Mavisakal2757

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2012 - 10:07 ÖÖ

Teşekkür ederim.

Şimdi de bir Hyjal + Molten Front daily questleriyle 25 questi aynı yerden toplama klavuzu hazırladım video şeklinde. Forumda da yazıcam. İhtiyacı olanlar yaparlar. Link atarım.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı