İçeriğe git

Resim

Güvenilir ve hızlı powerlevelling, honour farm, meslek kasma

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 misrosbatos

misrosbatos

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2012 - 07:48 ÖS

4 senedir wow oynuyorum, kendi accountumla her karakterden 85 levelim bulunmaktadır. Oyunla ilgili yeterince tecrübe ve hız sahibiyim, bu tecrübemi de powerlevelling alanında değerlendirmek istiyorum.

Her leveldan karakteri istenilen leveldan istenilen levela en kısa ve güvenilir şekilde kasabilirim.

Sadece powerlevelling değil, her türlü honour farm veya meslek kasma işlerini de kısa bir sürede tamamlayabilirim.

Genelde bu işi yapanların hangi leveldan hangi levela kasıldığı fark etmeden, adaletsiz bi fiyatlandırma yaptıklarını düşünüyorum. Elinizdeki karakter kaç level olursa olsun 1-60 arası sabit bir fiyat oluşturmuşlardır. Ben bunun adaletsiz olduğunu düşünüyorum, bu yüzden buradan net fiyatlar yazmak istemiyorum.

Karakterin leveli ve hedef leveli göze alınarak size uygun bir fiyat belirlenecektir. Kesinlikle 1-60 fiyatıyla 20-60 fiyatı aynı olmayacaktır.

Fiyat konusunda istekleriniz doğrultusunda telefondan, msn den yada skype dan konuşabiliriz.

Müşterilerime söyleyeceğim en açık şey güven konusunda hiçbir problem yaşamayacağınızdır.

Telefon: 05382377003
msn: [email protected]

• 0

#2 misrosbatos

misrosbatos

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2012 - 10:12 ÖS

güncel!
  • 0