İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mavisakal - Hyjal + Molten Front'dan 25 Quest Completed Hazırlama

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Mavisakal2757

Mavisakal2757

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2012 - 10:47 ÖÖ

Selamlar.

Dünkü stream'den sonra bir de bu klavuzu hazırlama gereği duydum. Bir hafta kaldı ama yapmak isteyenler olabilir. Nispeten büyük kolaylık sağladığı için paylaşmak istedim.

Mavisakal - Hyjal + Molten Front'dan 25 Quest Completed Hazırlama

Videoyu izleyin, akşama da yazıcam bunu gerekiyorsa. Zor bir şey değil zaten. Molten Front'u bilenler rahat yapar diye düşünüyorum. Kolay gelsin.
  • 2

#2 emre329

emre329

Legionare

• Members
  • 578 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2012 - 12:58 ÖS

Videonu daha izleyemedim eve gidince izleyeceğim ama şunu merak ettim. Bu görevleri yapıp biriktirip mop geldiği gibi teslim edince XP alabiliyormuyuz?
Daha önceki pacthlerde yapılabiliyordu.
  • 0

#3 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2012 - 01:16 ÖS

Mavisakal paticik de aynı konuları açıyorsun :) belli ki eskilerden birisin. Ama güzel iş.
  • 0

#4 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2012 - 01:48 ÖS

Evet blizzard bunu değiştirmeyeceğini söyledi.
Şu an level 85 dailyleri 69k exp veriyor.
25 daily den 1725 daily yapıyor. Guild'in %10 perki var mıydı hatırlamıyorum, eğer yoksa bu değer 2 milyonu zorlar.

85 için 13 milyon gerektiğini de düşünürseniz, sanki direk %15'ten başlıyo olursunuz.
Ama şu da bilinsin, bu görevleri vermekle uğraşırsanız, (açıkçası molten fronttan 25 daily (completed) olarak durabilir mi bilmiyorum, çünkü diğerlerinin açılması için öbürlerini vermeniz gerek), molten fronta gitmek sonra tolbarada gitmek sonra orgrimmara dönüp cooking'i vermek derken, pandaria kıtasının ilk bölümleri de iğne atsan yere düşmeyecek seviyeye gelebilir, bu da pandariada quest yapmanızı oldukça güçlendirecektir.

"Bence" en önemli önceliğiniz, bu kalabalığı en hızlı nasıl yarıp geçebileceğiniz. (xp olarak değil, quest bölgesi olarak.)
Haliyle önünüzde bomboş bir harita sizi bekliyor olur.

edit: Video'nu izledim, güzel taktikmiş, haliyle tek noktaya 25 quest stackleyebilmişsin. Ben de başlayayım bu gece. Biraz geç kaldık ama yetişir umarım. :)

Konu Powah tarafından 17 Eylül 2012 - 01:52 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#5 Mavisakal2757

Mavisakal2757

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2012 - 05:33 ÖS

Evet blizzard bunu değiştirmeyeceğini söyledi.
Şu an level 85 dailyleri 69k exp veriyor.
25 daily den 1725 daily yapıyor. Guild'in %10 perki var mıydı hatırlamıyorum, eğer yoksa bu değer 2 milyonu zorlar.

85 için 13 milyon gerektiğini de düşünürseniz, sanki direk %15'ten başlıyo olursunuz.
Ama şu da bilinsin, bu görevleri vermekle uğraşırsanız, (açıkçası molten fronttan 25 daily (completed) olarak durabilir mi bilmiyorum, çünkü diğerlerinin açılması için öbürlerini vermeniz gerek), molten fronta gitmek sonra tolbarada gitmek sonra orgrimmara dönüp cooking'i vermek derken, pandaria kıtasının ilk bölümleri de iğne atsan yere düşmeyecek seviyeye gelebilir, bu da pandariada quest yapmanızı oldukça güçlendirecektir.

"Bence" en önemli önceliğiniz, bu kalabalığı en hızlı nasıl yarıp geçebileceğiniz. (xp olarak değil, quest bölgesi olarak.)
Haliyle önünüzde bomboş bir harita sizi bekliyor olur.

edit: Video'nu izledim, güzel taktikmiş, haliyle tek noktaya 25 quest stackleyebilmişsin. Ben de başlayayım bu gece. Biraz geç kaldık ama yetişir umarım. :)

aslında 5 günde bitiyor 25 quest. Videoda da ilk kez yaptığım gibi öbür tarafa da gidip oradan da quest takviyesi yapılabiliyor. Girişteki yerlere questleri verebiliyorsunuz. Buranın rahatlığı bu noktadan kaynaklı, iyi ki böyleymiş. 69.400'den 25 quest + %10 guild perk[hala var bu] 1.908.500 yapıyor. Questlerden iki tanesi daha çok xp veriyor. 1.950.000 civarı bir xp alıyorsunuz. Bu da %15 XP demek.

Mavisakal paticik de aynı konuları açıyorsun :) belli ki eskilerden birisin. Ama güzel iş.

Teşekkür ederim, herkesle paylaşmak istedim :)
  • 1

#6 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 22 Eylül 2012 - 12:07 ÖS

Tekrar teşekkür ederim, bugün itibariyle senin sayende 25 görevi tamamlamış bulunmaktayım.
Şimdi önümüzdeki tek engel ttnet! :)
  • 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı