İçeriğe git

Resim
- - - - -

Elemental Bonds : Fury

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 Darthlinc

Darthlinc

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 20 Eylül 2012 - 11:20 ÖS

Thrall'ın görevini aldım bugün fakat son kısma geldiğimde mekanda çok ally olmasından dolayı bitiremedim. Sonra devam ederim diye oradan ayrıldım. Fakat şimdi nasıl devam edeceğimi bulamıyorum.

Oyuna ara verince eski yerler nerede nasıl yapılıyor afallıyorsunuz. Ben bu görevi devam edebilirmiyim firelands da sanırım oraya gidilebilir mi görev devam etmek için yoksa iptal edip yeniden mi başlamam lazım göreve.
  • -1

#2 rixie

rixie

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 03:31 ÖÖ

Su an bende de ayni sorun var.thrall ile konusmam gerekiyomus direk portala tikladim son gorevde.Simdi donemiyorum geri:(
  • 0

#3 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 03:33 ÖÖ

Görevi aldığınız yerde thrallın manitayla konuşun.
  • 0

Resmi ekleyen

#4 rixie

rixie

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 03:41 ÖÖ

gorevi aldigim yere gidemiyorumki:( molten front ta gorev ama portal kapali.
  • 0

#5 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 06:10 ÖÖ

Bir önceki görev yerindeki aggra ile konuşmayı deneyin bi, o sizi teleport ediyodu çünkü.
Wowhead'e göre, http://www.wowhead.com/npc=53738 (güneydeki nokta)

Ancak yine wowhead'den birisi bu questin 4.2.2 patch'i itibariyle, bilinen bug olarak listeye eklendiğinden bahsetmiş. (bu görev sırasında dc yerseniz, tamamlamazsanız, tamamlamak mümkün değil diye) Düzeltilip düzeltilmediğini bilmiyorum. Kaynak olarak gösterdiği başlık silinmiş.
  • 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#6 KunduN

KunduN

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 08:17 ÖÖ

Ben de az once tamamladim en son Thrall ile hjyalde konus dedi portaldan gectim hjyal e Thrall yok ortalarda :D
  • 0

#7 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 08:49 ÖÖ

Görevin bazı aşamalarında buglar mevcut. Ben de sıkıntı yaşadım 3 gün kadar önce. 2 ya da 3 kez görevi abandon edip tekrar almak zorunda kalmıştım. Ancak abandon edip bir daha alamayanlar da var. Çok sıkıntılı bir görev.
  • 0

#8 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 02:36 ÖS

4.3 zamanı ben bu görevi yaptım. Tamamlamadan çıktım. Daha sonra görevi ilk aldığın yere gidersen kadının adı aggra sanırım onuunla konuşup kaldığın yere teleport oluyorsun. Bu olmuyorsa zaten yukarıda bahsedildiği gibi bilinen bug durumuna girmiştir
  • 0

Resmi ekleyen

#9 Darthlinc

Darthlinc

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2012 - 07:21 ÖS

Görevi şöyle tamamladım. Günlük MH deki görevleri yaparken beni elemental öldürmem için moltene yolladı. Orada baktık hala duruyor binekle yanına gittim mobları kesip tamamladım.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı