İçeriğe git

Resim

Sizin Pet Battle Takımınız??

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 ruhban

ruhban

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2012 - 02:42 ÖS

Merhaba arkadaslar,

Biliyorsunuz MoP ile blizzardın bize sunmus oldugu tarlacılık ve pokemonculuk gibi eglence icin tasarlanmıs bir kac yeniligi artık cogunuz denemis olmalısınız..

Simdi sizin burada fightlarda tercih ettiniz favori 3 lünüz nedir mesela?

Perky Pug - Critter
Personel World Destroyer - Mechanical
Fossilized Hatchling - Undead

Benim kullandıgım üclü her ne kadar Undead biraz pasif kalsada ilerleyen levellerde daha aktif olabilecegine inanıyorum. Hani burda mesela kendi sahit oldugunuz ve iyi diyebileceginiz petleri de bilgi verebilirsiniz. Yoksa malum zaten bunları levellemek biraz zor oluyor:D

Konu ruhban tarafından 26 Eylül 2012 - 03:05 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 TheAshbard

TheAshbard

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2012 - 04:41 ÖS

Lil'Deathwing
Lil'Ragnaros
Lil'KelThuzad :)
  • -1

#3 Darthlinc

Darthlinc

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2012 - 05:21 ÖS

para ile alınan petlerin diğer petlerden bir üstünlüğü var mı ?
  • 0

#4 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2012 - 06:34 ÖS

Yok sanırım, olmamalı. Henüz sabit bir takımım olmasa da Polly, Dusk Spider ve Rabbit kullanıyorum. Sürekli değiştirdiğim için henüz belirli bir takımım yok :D.
  • 0

#5 Zephyloth

Zephyloth

Scout

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2012 - 06:46 ÖS

Hyacinth Macaw
Razzashi Hatchling
Celestial Dragon

Kullanirim sanirim :D
  • 0

#6 ruhban

ruhban

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2012 - 09:27 ÖS

para ile alınanların birbirinden farklı ozellikleri yok. Zaten dikkat ederseniz mekanik de olsa beast veya elemantalde olsa bunlarında kendi icinde farklı farklı skilleri oluyor sabit olmuyorlar.
  • 0

#7 TheAshbard

TheAshbard

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2012 - 09:50 ÖS

valla Lil' Deathwing olağandan fazla vuruyor level 5 ken 300 vurdu bir skilliyle :)
  • 0

#8 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 10:03 ÖÖ

Lil' Tarecgosa
Blizzard Baby Bear
Panter Cub

benim elemanlar. valla bear ve tarecgosa imba :P ama daha lvl 5ler
  • 0

#9 ruhban

ruhban

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 03:31 ÖS

Bear konusunda katılıyorum inanılmaz vuruyor ya. Hele de karsısına normalde negatif vurmasi gereken classlara bile 300 critliyor bi sacmalık var:D
  • 0

#10 Felixleo

Felixleo

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti
  • LocationAdana

Yazma tarihi: 05 Aralık 2012 - 11:02 ÖÖ

benim rüya takımım çok basit :D
1. Crimson Lasher (Rare)
2. Crimson Lasher (Rare)
3. Crimson Lasher (Rare)

hahaha Bliz'in pet battle la çok uğraşması gerekiyor. bu elemental üçlünün PvP battle kazanma yüzdesi %90 kaybettikleri %10 sadece düşük levelde iken şikeli oluşturulmuş takımlar mesela 1 tane 25 lvl yanında 2 tane 10 lvl pet 45/3= 15 lvl ortalaması ile oluşturlmuş bir takımda kendileri 15-16 lvl ken 25 lvl pete yenilmeleri gibi malum salaklıklar. Bunun dışında PvE kazanma oranları kendilerinden 3 lvl yüksek petlere kadar %100.
Bu takımın espirisi 5 round heal+2 round sonra aktif olan special root attack ve o attack sonrası rkibi 1 round daze etmesi. çok yüksek dozlu ve uzun süreli heal yeteneği bu peti yenilmez yapıyor. Ayrıca PvP fightlar esnasında petlerin değiştirmesini doğru zamnda yapabilirseniz hiç bir takım sırtınızı yere getiremiyor. Elementallerin 2 katı damege aldığı grup Aquaticler ve bu petler tercih edilen pet sınıfında olmadığından sırtları yere gelmiyor. şuan lvl leri 24 kazandırdıkları PvP battle 785 sıkıldım artık pet battle yapmıyorum. Dediğim gibi pet battle fight dinamikleri çok basit. buna alternatif takımlarda sıralayabilirim size hepsi yenilmez takım. Şu anki sistemde farklı petlerin karması takımlar çok saçma durumda. Blizz bunun önüne geçebilir. yapmaları gereken tek basit şey. Battle başladığında her 2 takım oyuncusuna 1 pet değiştirme hakkı tanıması fight öncesi yani o an takımda olmayan bir peti takımdaki ile değiştirme hakkı vermesi rakip takmı görünce. Tabi kimin hangi peti değiştireceğini diğeri bilmeyecek. Bu yapılırsa pet battle daha mantıklı olur. Yoksa benim gibi bi manyağa denk gelirseniz ve takımınızda en popüler petler olan dragonkin, Undead, mechanical, beast, flying den oluşuyorsa ki mutlaka öyledir :D Hiç bir şansınız olmaz. Herkese bol şans.

* Ha bu arada bir hatırlatma bu çok önemli elemental petlerle alakalı elemental petler olumlu yada olumsuz tüm hava koşullarını ignore eden bir grup :D bunun ne anlama geldiğini pet battle yapanlar bilir. Yani saldırı mantıklı hava koşulu değiştiren yada per round damage veren hava şartları bunlara vız geliyor. damage i hava şartlarını değiştiren alıyor :D

Konu Felixleo tarafından 05 Aralık 2012 - 11:06 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#11 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti
  • LocationKaracabey, BURSA

Yazma tarihi: 07 Aralık 2012 - 05:41 ÖS

kendimi geliştirdim de pet kaldı
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor