İçeriğe git

Resim

Gelin (Horde) RBG Group Kuralım

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 28 Eylül 2012 - 01:12 ÖS

Arkadaşlar,

Realmler arası party ve raid group kurulabildiği için,pvp ye hevesli biraz da pvp tecrübesi olan (en azından 1750) rating,gelin beraber oynayalım ve eğlenelim.İsteyenler ve rbgde ilerlemek isteyenler buraya toplansınlar.

Saygılarımla
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#2 sardur123

sardur123

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2012 - 01:53 ÖS

merhaba ben Retribution Paladin oynamakta olan bir oyuncuyum.2v2 de 2k 3v3 2 k achivementlarım var.Aynı zamanda Battlemaster achivementınada sahibim.Şu an oyuna dönmeyi düşünüyorum ama pvp önemli bir karşılaşma bir heyecan olmadığı için dönmek istemiyorum.Merak ettiğim şey şu eskisi gibi rating gerekliliği olucak mı? Yani eğer eskisi gibi 1800 silah alabileceksek yada benzeri bir pvp sistemi olursa oyuna geri dönmeyi düşünüyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.Oyunda da birlikte oynamak isterim .
  • 0

#3 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2012 - 02:34 ÖS

Maalesef ki Cataclysm itibariyle 2.2k rating olmadan,bizlere cp cap yükseltmek dışında 1800 ratingin faydası olmuyor,silah veya omuzluk alınamıyor...ama beraber oynamaktan onur duyarım.Ratingim 2k benim de :)
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#4 sardur123

sardur123

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2012 - 02:40 ÖS

hmm yani mop tada böyle devam edicek diyorsunuz o zmn benim oynama ihtimalim baya düşük yani stormscale da iyi 2 eş bulsam 2.2k yaparımda ee sonra yani oyunda almaya hevesleniceğim bişey yok her patch bişeyler yapıyorum cataclysm başında bir günde 1890 yaptım daha hiç 1500 ü aşmamış bir dk ile sonra sıkıldım takımı bıraktım yani 2k yapsam artık ne farkedicek yada daha fazla en fazla bir weapon ondan sonra bi çekişme yada rakabet yok bu baya sıkıyor beni genede bir ihtimal gelirse çok süper olurdu .
  • 0

#5 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2012 - 02:55 ÖS

hmm yani mop tada böyle devam edicek diyorsunuz o zmn benim oynama ihtimalim baya düşük yani stormscale da iyi 2 eş bulsam 2.2k yaparımda ee sonra yani oyunda almaya hevesleniceğim bişey yok her patch bişeyler yapıyorum cataclysm başında bir günde 1890 yaptım daha hiç 1500 ü aşmamış bir dk ile sonra sıkıldım takımı bıraktım yani 2k yapsam artık ne farkedicek yada daha fazla en fazla bir weapon ondan sonra bi çekişme yada rakabet yok bu baya sıkıyor beni genede bir ihtimal gelirse çok süper olurdu .

Çok haklısınız;ama rbg eventları sürekli canlı tutarsak her seferinde bir aksiyon sağlanır ve her hafta yada iki gaftada bir elit itemler alınabiliniyor 2.2 k yapsanız bile.Ayrıca sezon değişecek yeniden kasacağız vs vs :)
  • 0

#6 sardur123

sardur123

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2012 - 03:34 ÖS

hmm bir hafta sonra pvp season 12 başlıyacak eğer pvp sisteminde bir değişiklik olmuşşa bana haber verebilir misin ?Merak ediyorumda.Bu arada character adım Köroglu-eu dan bakabilirsin
  • 0

#7 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2012 - 03:39 ÖS

hmm bir hafta sonra pvp season 12 başlıyacak eğer pvp sisteminde bir değişiklik olmuşşa bana haber verebilir misin ?Merak ediyorumda.Bu arada character adım Köroglu-eu dan bakabilirsin

Taibiki haber veririm.İyi oyunlar dilerim,ekleyebilirsiniz skype ismi : Jujinn3
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı