İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

Mists of Pandaria: Pre-Raid Gear Guide

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 04:51 ÖÖ

Gezinirken bunu buldum rehber olarak hazırlıyacaktım bazı klaslar için ama burda hepsinin var.

http://www.wowhead.c...raid-gear-guide

Ayrıyeten rep itemler vsvs
http://www.wowhead.c...ion-quick-facts
  • 2

Bıraktım yokum

#2 TheAshbard

TheAshbard

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 05:12 ÖÖ

Sagol
  • 0

#3 deadlyshadow

deadlyshadow

Scout

• Members
  • 216 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 07:58 ÖÖ

güzel bilgiler var içinde :) ama işte rep ile item almak ayrı sorun ne güzel eskiden tabard ı takıp kasıyoduk şimdi yok öyle bir şansımız :)
tabard ı zaten extalted olunca alabiliyosun exalted olsam tabard ı niye alıyım :)
  • 0

#4 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 11:16 ÖÖ

Çok güzel paylaşım. Atlaslootla ceblleşmekten kurtuldum resmen. Sha of anger questine falan da uyuz oldum ama. PvP bossu gitti bu geldi. Şans yok zaten mavilerle takılıcaz <_<
  • 0

Resmi ekleyen

#5 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 01:01 ÖS

Çok güzel paylaşım. Atlaslootla ceblleşmekten kurtuldum resmen. Sha of anger questine falan da uyuz oldum ama. PvP bossu gitti bu geldi. Şans yok zaten mavilerle takılıcaz <_<

İmzanızdan gördüm affedin bir yorum yapacağım.Panda rogue ? :D Nedir bu panda sevgisi yahu.Şaka bir yana blizz gene oyun satışı harici insanların racelerini Panda yapmalarıyla iyi hasılat yaptı.

Not: Dünkü bgde bir pandayı rootladım 50k hpsi kalmış idi.Solar beam attım ve tam starfire atacakken bana tombik tombik suratıyla,yeşil çipil çipil gözleriyle baktı.Yapamadım...Dashlayıp kaçtım olay yerinden
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#6 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 01:01 ÖS

Rehber falan yapcam ama çok fena üşeniyorum ya. Oyuna dalıp gidiyorum ama yapcam yakın zamanda bikaç rehber tarzı bişeyler.
  • 0

Bıraktım yokum

#7 deadlyshadow

deadlyshadow

Scout

• Members
  • 216 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 01:11 ÖS

hadi bakalım rehberide bekliyoruz 90 ol :)
  • 0

#8 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 04:57 ÖS

İmzanızdan gördüm affedin bir yorum yapacağım.Panda rogue ? :D Nedir bu panda sevgisi yahu.Şaka bir yana blizz gene oyun satışı harici insanların racelerini Panda yapmalarıyla iyi hasılat yaptı.

Not: Dünkü bgde bir pandayı rootladım 50k hpsi kalmış idi.Solar beam attım ve tam starfire atacakken bana tombik tombik suratıyla,yeşil çipil çipil gözleriyle baktı.Yapamadım...Dashlayıp kaçtım olay yerinden

Hep racial buff yüzünden 650 civarı crit vs 600 agility.. Ayrıca worgenın tipini de pek sevmezdim zaten =)
  • 0

Resmi ekleyen

#9 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 09:17 ÖS

Worgen olacağına panda ol daha iyi nedir o worgen şekilsiz yaratık:D
  • 0

Bıraktım yokum

#10 TheAshbard

TheAshbard

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2012 - 09:30 ÖS

Worgenin tipi durusu cok sapsal :D
  • 0

#11 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 08:29 ÖÖ

Zaten çıktığı andan itibaren oyuncuların en az charını para karşılığı dönüştürdüğü veya baştan yarattığı tek race worgendır.Dranei çıkmıştı millet 'ay ne güzel ahtapot suratlı,selvi boylu dedi',goblin çıktı 'hobgoblin rullz' dedi goblin açtı veya dönüştürdü vs vs ama Worgenda cidden bu çok az oldu :)

Yahu bu arada ben level 90 oldum ama hafiften dps sorunum var.450 ilvl item de dizdim ama ,bana hem dungeon,preiraid guide hem de bir dps rotation guide iyi gelir gibi
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı