İçeriğe git

Resim
- - - - -

Data\world.MPQ:Cannot stream required

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 hammod09

hammod09

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 01:39 ÖÖ

LÜTFEN YARDIM....

arkadaşlar WoW da PLAYe bastığımda genelde şu error çıkıyor ve oyuna giremiyorum ve artık çok sıkla çıkmaya başladı günde 1 kere giriyorum 2. kez muhakkakki şu error çıkıyor :

Data\world.MPQ:Cannot stream required archive data. Please check your network connection.

internet bağlantısı ile ilgili hiç bir sorunum yok gayat iyi bir şekilde bağlanıyorum hızıda gayat
ama niye check your network connection diyor anlamıyorum...

''ŞİMDİDEN HERKEZE TEŞEKKÜRLER ''
  • 0

#2 Sepiroth

Sepiroth

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 01:54 ÖÖ

kardeşim sana kötü bir haberim var. Bende de son bir haftadır aynı sorun vardı. Üç gün önce pes edip oyunu komple sildim ve sıfırdan indirip yeni bir kurulum yaptım. Çok nadir olarak play tuşuna bassamda oyun başlamıyor.Şimdilik o sorunuda wow.exe yi sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır sekmesi ile çözdüm. Garanti olmamakla birlikte şimdilik benim çözümüm bu.ama şimdiye kadar yukarıdaki sorunu tekrar yaşamadım
  • 0

#3 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 06:02 ÖÖ

sistem dosyasi hata veriyor,
data dosyasindan world.MPQ silin
repair yapin,
wow o dosyayi yeniden indirmesi gerekiyor.

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#4 Hayvansi Terlik

Hayvansi Terlik

Knight

• Members
  • 350 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 08:18 ÖÖ

Çözümü basit.Büyük ihtimal DNS numaranı kendin yazmışsındır.DNS ayarlarına gir, "DNS sunucu adresini otomatik olarak al " de.Ben de aynı sorunu yaşıyordum bu şekilde düzelttim.
  • 0

vLGYbD.gif

#5 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 09:40 ÖÖ

valla ben blizzard donwloader ve wow launcher için port açıp kullanmaya başladım latency de hem ciddi bir iyileşme yakaladım ve sabit kalıyor. eskiden 80 85 ms ile oynadığım oyunu şuan sabit 65ms ile oynuyorum. bağlantımda oldukça dandik 1mbps kablonet :)

Konu Pastel tarafından 02 Ekim 2012 - 09:41 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 shindorei

shindorei

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 02:54 ÖS

Aynı sorunu bende aldım. Makinaya format düzeltiyor sorunu. WOw u kurmaktan daha hızlı.
  • 0

#7 KungFuPanda

KungFuPanda

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 04:34 ÖS

Çözümü basit.Büyük ihtimal DNS numaranı kendin yazmışsındır.DNS ayarlarına gir, "DNS sunucu adresini otomatik olarak al " de.Ben de aynı sorunu yaşıyordum bu şekilde düzelttim.

dogru :D bende de aynısı oldu söylediğini yaptım ve sorunum çözüldü :)
  • 0

#8 pazarco

pazarco

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 05:32 ÖS

Ben bu insanlardaki her probleme format atma işini anlayamıyorum.hiç kimsede üşenme yok o kadar driver bilmemne tekrar yükle.olmadı backup dan geri yükle.

Neyse sorun dns ayarlarında.zaten çözmüşsün olayı.
  • 0

#9 UniqueTeaR

UniqueTeaR

Corporal

• Members
  • 88 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 10:52 ÖS

Dnsyi otomatik yap, büyülü bir deynek dokunacak bilgisayarına. dokunmazsa data dosyasından world.mpq yü sil.
launcera tıkla. iyi oyunlar :)
  • 0

#10 Zodiack

Zodiack

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2012 - 11:26 ÖS

Arkadaslar bnde wow battle chesti aldim kurdum herseyi yaptim ama acilmadi, hatta beni imac oldugu icin hata verdi ve soyle yazior.

As of the Mists of Pandaria pre-patch, we will no longer support Mac OS X 10.5. Players will no longer be able to launch the game using Mac OS X 10.5 or previous versions of the Mac OS. A date for this has not been announced, but we recommend Mac users upgrade their systems to Mac OS X 10.7.4 (or newer) as soon as possible. Technical support will still be available for Mac OS X 10.8 and Mac OS X 10.7 per the policy noted here. Visit the support site for more Mac-related information and help. die bi yazior cikior ve hic play olmuyor yani basmior. bnda yardim edersnz cokk sevinirim.
  • 0

#11 Ezmoce

Ezmoce

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2012 - 11:53 ÖÖ

Ben dns ayarlarını değiştirdim ve hala aynı sorunu yaşıyorum
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı