İçeriğe git

Resim

Factionlardan Reputation ile nasıl item alacağız?

• Please log in to reply
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

#21 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2012 - 03:12 ÖS

evettttt tam tahmin ettiğim gibi olmuş. 1 hafta sonunda yerli ve yabancı oyunca ağlamaya başlamışlar. epic yok quest çok bune beeeaaa nepiçim bir oyun bu yıeeaaa panpaaa. ööeeaak.

vanilla oyuncusu olarak oyunun bu noktada olmasından oldukça mutluyum. aslında lvl atlama olayınıda keşke zor yapsalarmış vanilladaki gibi ama yapmamışlar. vanilla zamanında karakterime baktığım zaman " işte bu adamı bu hale ben getirdim emeğim büyük derdim" karaterlerini satanlar 300ile1000 tl arası satarlardı tbc ile birlikte bu ticaretde rafa kalktı gibi bişi. al paketi aç adamı 2 günde 70 80 yada 85 ol 1 hafta sonunda epic adam hazır taki çoluk çocuk zırlamaya başlayıp TBC çıkana kadar. ama ağlamalarınız işe yaramış bugün bluepost gelmiş reputationlar ve dailyler ile ilgili. kısaca oyun yine mario varimsi havasına dönecek

vanilla zamanında oyundan hiç sıkılmazdım. niye yapacak o kadar çok iş vardıki. yeni adam açmaya normal oyuncular biraz çekinirdi niye öyle al paketi akşam sabahına 90 lvl yapayım yoktu. kas babam kas kas babam günlerce hatta haftalarca. adamı kastınmı? allah meslek kasmam lazım kas kas kas mesleği kastınmı mesleklerinde özellik kazanmak isteyenler mesela leatherworking mesleği 3 sçeneği var o görevleri bulacan yapacan v.s.

kısaca vanillada vardıda vardı. ha şimdi bazı meslekleri güzel yapmışlar mesela tailoring train ile çok fazla item gelmiyor craft için ama 90 lvl olup fantionlara repute kasarsan oldukça güel craft recipeler var. düşünün çanta için bile exalted olmanız lazım.

ama dediğim gibi bebeler ağlayınca blizzard da ticari kaygının derdince olunca yapıtırdı bugün blue postu repute ve dailyler için. ee ağlamayana meme yok demişler. memeyi ağzınıza vericek blizzard az bekleyin ilk update de sorununuz çözülür.

Bu bebeye günde 35 tane questi amele gibi yapmanın zaman kaybı dışında nasıl bi emek olduğunu açıklar mısın mr. PRo...

Sence bizim sevmeme sebebimiz zırlayan bebe olmamızsa, bence senin bunu sevmeme sebebin gerçek hayatta boş beleş takılan bi amele olduğundur...

Attığın postlarda diğer insanlara hakaret edemezsin...

Konu Silvernight tarafından 05 Ekim 2012 - 03:15 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Resmi ekleyen

#22 Deactive

Deactive

Üye

• Members
  • 106 İleti
  • LocationRussia

Yazma tarihi: 05 Ekim 2012 - 03:15 ÖS

Arkadaslar nedir bu kin hirs :)
Butun oyunculari mutlu etmenin bir yolu yok. Cogunluk ne isterse adamlar onu yapiyor.
Vanillaci arkadaslar bir ilginc zaten onlara soz yok :) Bari siz ugrasmayin adamlarla :)

Earning reputation with various factions has long been an important part to World of Warcraft and as time has gone on, we've made tweaks and changes to the system to make it more interesting and to give players access to unique items. For example, we recently hotfixed the game to apply a change to some reputation items which you can read about in our recently updated blog that allows players to purchase certain items much sooner. And we're not done!

Coming in a future patch, earning reputation is going to become much more fluid. Basically, once one of your characters has reached at least Revered reputation with a faction, all other characters on the same Battle.net account will then earn reputation with the same faction at twice the rate. Going one step further, and as an added bonus, your main character who reached Revered will also begin to earn double the reputation as he or she climbs to Exalted.

Here's a simplified break down:
  • Any single character earns Revered reputation with a faction
  • All other characters on the Battle.net account begin to earn double reputation for that one same faction
  • The Revered character earns double reputation as he or she works toward Exalted
  • ???
  • Profit
We’ll keep you posted as this change is closer to being implemented. In the meantime, we’d love to hear your feedback!

Eger bahsettiginiz post bu ise zaten cok degisen bir olay yok. Revered oyle yada boyle bir sekilde main karakteriniz ile olucaksiniz buda yaklasik 20 gun felan surer heralde. Alt karakter kasanlara yarayacak yada exalted yapmak isteyenlere.

Konu Deactive tarafından 05 Ekim 2012 - 03:24 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#23 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2012 - 03:36 ÖS

Bu Vanilla tayfasından fenalık geldi artık bana."Ben Vanilla oyuncusuyum, ben harikayım, ben bir taneyim, kimse benim gibi olamaz, hödödö bödödö..." Bu ne bitmez tükenmez bir ego, nasıl bir hırs anlamadım. Sanki Blizzard oyunu sadece sizin için yapmış da sonradan başkaları sizin hakkınıza tecavüz etmiş gibi bir havanız var. Resmen aportta bekliyosunuz, birisi oyunun halinden şikayet etse de girip içimdekileri kussam diye. Blizzard sizin sayfanızı kapatalı çok olmuş efendi; anla artık.

sana cevap versem seni adam yerine koymuş olurum dimi ?

Bu bebeye günde 35 tane questi amele gibi yapmanın zaman kaybı dışında nasıl bi emek olduğunu açıklar mısın mr. PRo...

Sence bizim sevmeme sebebimiz zırlayan bebe olmamızsa, bence senin bunu sevmeme sebebin gerçek hayatta boş beleş takılan bi amele olduğundur...

Attığın postlarda diğer insanlara hakaret edemezsin...

hakaret anlayışına bağlı. okuduklarını hakaret olarak görürsen hakaret olur. adam kafa bulmuş dersen eğlence olur neyi nasıl ve ne şekilde okuduğuna bağlı, kısa anlatabildiklerim senin anladığın kadarından ibarettir.
  • 0

#24 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2012 - 04:08 ÖS

Burada hem adama cevap verip hem üste çıkmaya çalışman hayranlık uyandırıcı açıkçası

hakaret anlayışına bağlı. okuduklarını hakaret olarak görürsen hakaret olur. adam kafa bulmuş dersen eğlence olur neyi nasıl ve ne şekilde okuduğuna bağlı, kısa anlatabildiklerim senin anladığın kadarından ibarettir.

Benim şahsına söylediklerimi de öyle algılamadıysan ne mutlu sana. Böyle devam. Bol şans...
  • 0

Resmi ekleyen

#25 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2012 - 04:10 ÖS

Sen bana cevap verme zaten, hatta kimseye cevap verme. Yazacağın her seviyesiz yazı okuyanlarda mide bulantısı yapıcak. Yanlış yerde propoganda yapıyorsun. Burdan sana oy çıkmaz.

Konu lAmonRA tarafından 05 Ekim 2012 - 04:10 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#26 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 06 Ekim 2012 - 04:30 ÖS

Bana yazcak bişey kalmamış:D
  • 0

Bıraktım yokum

#27 wowish

wowish

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 16 Aralık 2012 - 05:51 ÖS

ya tank kasıyorum bıde questle reputaion mı kasıcaz ya bliz gene koydun cocugu arkadada duşta ağlayan kadın bıraktın :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı