İçeriğe git

Resim

Darkmoon Tiger Deck?

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 BoRriZ53

BoRriZ53

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti
  • LocationAnkara , Rize

Yazma tarihi: 08 Ekim 2012 - 10:08 ÖÖ

arkadaşlar darkmoon yeni başladı bugun ve çok sağlam trinketler yapabiliyoruz bildiğniiz gibi..
inscription olan charımla nasıl str Deck'ini yapabilirim ?
wowhead dan felan biraz araştırdım 7 parça olan rakamlı birşeyler istiyor..
tam olarak çözemedim bilgisi olan var mı lütfen?
ayrıca inscrition charım 85 lvl şuan.. bu decki yapmam için pandaria ya gidip lvl kasmam gerekli mi?

• 0

Resto Druid 641 ilvl @ Twisting Nether

Raekor Barbarian @ Diablo 3 (250+ paragon)

Shaman @ T.N. (Liberator of Orgrimmar) (retired)

#2 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2012 - 11:42 ÖÖ

Nasıl yapıldığına dair ayrıntılı bilgim yok ama AH'da 80k diyor satanlar. 1 hafta sonra darkmoon bitecek 15-20k ya düşecek. Satın almaya çalışanlar bunu göz önünde bulundurun. Cata başı da volcano için aynı şey olmuştu =)
  • 0

Resmi ekleyen

#3 acid

acid

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 08 Ekim 2012 - 12:56 ÖS

Bu kartların destelerini oluşturmak niyetindeysen şimdiden kolay gelsin çünkü bu iş çok zahmetli , str deck yapıcam demişsin o kartlar random olarak düşüyor yani şu seti sırasıyla yaparım diyemezsin bol herb bol sabır lazım yada para,ben tsunami yapana kadar bi taraflarım çatladı artık tek kart kalmıştı onuda darkmoon fest bitmeden seve seve parasını bayıldımda öyle tamamladım
O decki yapman için max insc ve bol herb kasman gerekli desteği oluşturunca darkmoon adasına gidip desteğe karşılık trinketi alıcan tabii festival zamanında oda her ay 1 hafta sürüyor bildiğim kadarıyla
  • 0

#4 Anytk

Anytk

Senior Sergeant

• Banned
  • 256 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2012 - 09:38 ÖS

bencede aynı şekilde , çok zahmetli bir iş, sen darkmoon'un bitmesini bekle, ahden ucuza al :)

Konu Anytk tarafından 08 Ekim 2012 - 09:50 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Echell

Echell

Zygor Keeper

• Moderators
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2012 - 11:11 ÖS

Inscription mesleğini 600.e getirdiğinde Darkmoon Card of Mists, 605.e getirdiğinde Mystery of the Mists kartlarını basmaya başlayacaksın. Buradan random olarak 32 karttan herhangi biri çıkabilir, istenilen 8 kartı tamamladığından 4 görevden birini almaya hak kazanacaksın. Görevi teslim ettiğinde alabilirsin belirttiği itemi.

Burada ayrıntılı açıklaması var, istersen bakabilirsin nasıl yapıldığına.

Konu Echell tarafından 08 Ekim 2012 - 11:17 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı