İçeriğe git

Resim
- - - - -

challenge mode ve rated bg için adam arıyorum!

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Veqeta

Veqeta

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti
  • LocationFrance/Strasbourg

Yazma tarihi: 10 Ekim 2012 - 05:28 ÖÖ

Alliance tarafından challenge mode ve rated bg için adam arıyorum kısacası ama eyer pve raid'i için olsun rbg için olsun oluşan bir grup var ise ve adam'a ihtiyaç var ise girebilirim.
Server'ım Stormscale ama yeni oluşan Cross realm ile bildim kadarıyla EU da ki bütün server lar ile bağlatı kurabiliyorum.beni party'e aldınız da mesela birbimizi görebiliyor dungeon veya bg yapabiliyoruz.(bilmeyenler için söyledim sadece) her neyse benim ana karakterim Death Knight Full PVP ve PVE dizili ve mop için son derece yeterli.BG de olsun Raid de olsun Tank'lık ve FC'lik yapabilirim.ayrıca tek çarım yok bir çok çarım var hepsi de yolda 1 2 haftaya kalmaz hepsi 90 olup full pvp ve pve dizilmiş olur ana karekterim gibi.Monk haricinde bütün class lara hakimim,her spec de her class da oynuyabilir ve iyi bir performans gösterebilirim.bu arada çok uzun oldu ama Cross realm olayını o kadar çözmüş değilim ama 3v3 arena team girilebiliyorsa bir başka realm de ki birisi ile arena da yapabiliriz :)
ana karekterimin linki: (guild de ki bütün çarlar bana aittir onlara da bakaiblirsiniz isterseniz)
http://eu.battle.net...e/Veqeta/simple
  • 0

#2 racersler146

racersler146

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 11 Ekim 2012 - 04:21 ÖS

dostum istersen ekle beni

TurkeyS#2939 bende gelebilirim retri pala
  • 0

#3 madafakajons

madafakajons

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2012 - 03:13 ÖS

ally da zor.
  • 0

#4 Veqeta

Veqeta

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti
  • LocationFrance/Strasbourg

Yazma tarihi: 28 Ekim 2012 - 11:30 ÖS

ally da zor.

o nedenmiş yaa? Alliance'lar ölmedi daha :))
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı