İçeriğe git

Resim
- - - - -

[A] 2.7+ RBG Grubu

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 terrormaster

terrormaster

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 12 Ekim 2012 - 10:55 ÖÖ

selam arkadaşlar eu-alliance aktif bi rbg grubu oluşturmak istiyorum ilgilenen olursa özel msj yada ingame olarak bana ulaşabilir, arena 2.2+ yapmış veya rbg 2.5+ yapmış,en az full honor gearlı arkadaşlar benimle özel mesaj veya oyun içinden irtibata geçerse sevinirim

http://eu.battle.net...un/Tijen/simple
  • -2
Resmi ekleyen

#2 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 19 Ekim 2012 - 09:55 ÖS

Selam sevgili arkadaşım... Ben ilgileniyorum teklifinle...Ama rbg tecrübem pek var sayılmaz...Arena tecrübem...Nasıl desem...Arkadaşımla arena yaptık...WOTLK den beri arena takılmıyorum ben pek ama 2060+ idi...2100 e hiç vurmadım ama....Warriorum...Verilen görevi elimden geldiğince yaparım belki yeterli de olmayabilir sizin için.Yeterli değil derseniz de alınmam...Ama hani günde 1-2 saat online olabiliyorum malum diplomatlık sınavlarına hazırlık içerisindeyim...O 1-2 saati de olduğunca güzel değerlendirmek istiyorum...Prot tecrübem var , arms tecrübem var...İstersen özel konuşabiliriz...Şu an full honor pointedlı 2 parça da conquest pointli bir warriorum...Kafamın bastığını düşünüyorum...

Sürekli bir RBG grubun olduğu sürece elimden gelenin en iyisini yaparım...Yeterki oyunda bulunduğum sürenin hakkını alabileyim...Xrealm e sıcak bakıyorum...Yeteri kadar iyi değilsem de kibar ve dürüst olarak bunu bana bildirebilirsiniz...Benim açımdan hiçbir sakıncası yok :)

Konu fat1hxxx tarafından 19 Ekim 2012 - 09:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 terrormaster

terrormaster

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 12:14 ÖS

selam, ilgin için teşekkürler grubumuzda 2 tane warrior var ve aktifler, sadece mage ihtiyacımız var ratingimiz 2250 civarı ve yukarı doğru ilerliyor arena 2.2 üzeri exp i olan veya rbg de 2.5 üzeri rating yapmış mage arkadaşları bekliyoruz =)
  • 0
Resmi ekleyen

#4 terrormaster

terrormaster

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2012 - 12:32 ÖS

selam ilgin için teşekkürederim, grubumuzda aktif dk sayısı oldukça fazla bazen 4 Dk girdiğimiz bile oluyor, öncelikli olarak classına hakim bi Mage e ihtiyacımız var, ancak her ihtimale karşı real id ni özel mesaj olarak gönder istersen spot olursa haber veririm, iyi oyunlar
  • 0
Resmi ekleyen

#5 smart

smart

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 14 Kasım 2012 - 07:14 ÖS

Konu güncel ise Frostmane aliance arms warrior 2v2 1900 exp

http://eu.battle.net...e/Smartt/simple
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor