İçeriğe git

Resim

General Marcus Jonathan ve yeni patch

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Lightbringer81

Lightbringer81

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 13 Ekim 2012 - 09:51 ÖS

arkadaşlar bildiğiniz üzer stormwind girişinde duran general marcus jonathan'ı mop ile gelen scenario'lardan biri olan Theramore's Fall da kaybettik ve artık onun yerinde Hammond Clay diye birisi var benim merak ettiğim eskiden Elwynn Forest'te Hogger'ı öldürünce Marcus Jonathan gelip onu Stockade'e götürüyordu ve take us to the stockades Andromath gibi karizmatik bir laf söylüyordu benim merak ettiğim hogger ölünce yine marcus jonathan mı geliyor yoksa hammond clay mi geliyor yoksa tamamen kalkmış mı oyun sürem olmadığı için deneyemiyorum yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim
  • 0

#2 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 13 Ekim 2012 - 11:35 ÖS

Wow'da zaman senin levelına göre akar, eğer 10 levelda hogger kesiyorsan sen vanilla zamanında oynadığından o npc yaşıyor olacaktır. Tıpkı dk questlerine başlarken lich kingin orda olması gibi.
  • 0

#3 Lightbringer81

Lightbringer81

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2012 - 12:11 ÖÖ

zaten 85 leveldayken gidip denemiştim cata zamanında direk general geldi aldı götürdü ama biraz mantıksız olmuş sonuçta lich king le marcus jonathan bir değil . marcus jonathan'ı değiştirebilirler ama lich king giderse tüm dk quest line dağılmış olur biraz garip geldi
  • 0

#4 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2012 - 09:32 ÖÖ

Adrina Lima geliyor (vay vay vay) diyip gidiyor.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı