İçeriğe git

Resim

temple of the jade serpent istilası ve jc mounth

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 desertli0n

desertli0n

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2012 - 12:18 ÖS

arkadaşlar ben dün 90 wl'e tamamladım lakin söyle bir sorun var pek görev yapmadan tamamladım yani dungeonla beraber kastım jc yi fulledim panter almak için araştırıken bir videoda The Arboretum'tan alındıgını gördüm onunda Temple of the Jade Serpent'ın girişinin yakınında oldugunu öğrendim tabi bu bilgi yanlışta olabilir bu bir tahmin sorum ise şu Temple of the Jade Serpent'in giriş bölgesi işgal halinde bu işgali kaldırıcak quest zinciri nerden başlıyor nerden alabilirim ? jc mounth almak daha farklı ise açıklarmısınız yada daha iyi bir şeçenek varmı ?

Konu desertli0n tarafından 14 Ekim 2012 - 12:20 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2012 - 01:46 ÖS

http://www.wowhead.com/quests=12.5785

the jade forest görevleri yapmadıklarıntek tespit edeceksine yapacaksın keza seni diğer fanctionların dane yönlendir takım görevzinn başlıyorr
  • 0

#3 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2012 - 09:36 ÖÖ

yani yukarıda yazılanlara bakılınca bu adam ne saçmalamış gibi görünüyor. ancak bu wow-turk sitesi için firefox chrome aklıma ne geldiyse denememe rağmen. ağır açlışması ve yetersizliğine bir çözüm bulamadım. evden işten farklı olarak 4 masa üstü ve 3 notebookda denedim site benim için tırt çalışıyor. aslında çalışmıyor bile diyebilirim. ve bu sorun sadece wow-turk sayfalarında mevcut.
artık konu ile alakalı kim yada kimler ilgileniyorsa. buna bir çözüm bulmaları gerekecek. ben tekrar yazayımda aynı martavalı okumasınlar artık

4 adet farklı konfigrasyonlara sahip desktop pc ve evimde bulunan 1 adet toshiba L1-HH notebook yine evimde bulunan 1 adet toshiba G50 Qosmio notebook ve iş yerinde bulunan 1 adet asus ile ie9 firefox ve chrome da wow-turk denedim. sonuç tırt.
  • 0

#4 Metket

Metket

Sergeant

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 09:25 ÖS

Sevgili kardeşim ilk bölgedeki görevleri yaptığında seni arboretum bölgesinde quest yapmaya gönderebilir veya 90 olduğunda dailyler açıldığında o bölgedeki dailyleri yaparak order of the cloud reputationını honored veya revered yaptığında gerekli malzemeyi alıp jc karekterinle bineği yapabilirsin.

bineği yapmak için 18000 gold değerinde ki (eğer guild şeyin varsa vendorlardan ucuza alma özelliğin) itemi alıp gerekli renkteki taşları topladığında yapabilirsin bineğini.
tabi ki jcyi 600 istiyor.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı