İçeriğe git

Resim
- - - - -

Şahsıma yapılan Terbiyesizlik

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 15 Ekim 2012 - 08:52 ÖÖ

Kendi çapımda Galthar efsaneleri isminde bir yazı dizisi oluşturup (hay aklımı kemireyim) bu forumda paylaşmak istedim. İkinci bir mesleğim proje ve kurgu yazarlığı. Buradaki arkadaşların iyi vakit geçirebilmesi için bir hikayemi paylaştım ve iyi kötü tepkiler gelmeye başladı.Kilitlenen konum da araştırılabilir Galthar Efsaneleri -Kadimlerin Uykusu- (pilot Bölüm) şeklinde bakıp o rezil manzarayı görebilirsiniz.

İşin garini şurda başlıyor:

Konuyu paylaşıyorum,hikaye ile ilgili yorum bekliyorum ve başta gelen destek yorumlarının hemen ardından biri geliyor resme gülüyor,ben içerleniyorum ve kızıyorum çünkü hikayemi okumadan alakasız bir yorum görmek göz zevkimi bozuyor.Eseruyar diye bir kullanıcımız (buraya yıllarını vermiş biri belliki) araya giriyor benim arkadaşla çözmem gerekeni avukatçasına araya girerek kötü bir şey dememişki sana diyor,biraz gereksiz yere çıkışıyor ben de iki kişli arasında ufak bir husumetti diyorum eseruyar arkadaşımız da sakinleşiyor olgunca ve olayı çözüyoruz.Başta o da niye çıkıştı çözemedim onu da...

Daha sonra ne tesaduf ise eseruyar kullanıcısı ile forumda arkadaş birisi geliyor (Elrohir) yazımı hayırdır pilot bölüm ne demek şeklinde boykot edip ,ben açıklama yaptığım zaman sıkma sallama diyor,ben kızıp yazı yazıyorum haklı olarak kayıtsız kalmamak adına.Her yazıma tahrik etmeye teşebbüs edici cevaplarla karşılık vererek daha yazma diyor(çocuk gibi ben laf gömdüm son lafı gömen ben olayım)..Bu böyle şahsıma hakaretlerle sürüp gidiyor..Daha sonra stafflardan Silverknight gelip nasıl bir drama dönüyor burada diyor (arkadaşın utanmasa ana avrat sövecek itin poposuna sokacak aklı sıra beni sen benim yaptığım sözde dramada mısın?) ,elrohir de maşallah bana: Yalanlara bak,sallamay devam et, Angut,naylon,drama queen,hasta herif... herşeyi diyor ve sonra ben sana ne zaman hakaret ettimki diyebiliyor ? Arkadaş birine sallama demek yalancısın demektir ve hakarettir en olmadı böyle göreceksin konuyu.İşte böyle adamların (eseruyar a lafım yok) saldırısına uğramışım. Yahu beni bu forumdan öyle soğuttunuz ki ve benim ne terbiyesizliğimi görmüştünüz bu olaydan önce? Wookie konunun sonunda noktayı koymus olsa bile(wookie en takdir ettiğim insandır forumda) ben susamadım bunu yazdım. Silverknight isimli staff ,nasıl olurda arkadaş ayrımı yapabilir? Arkadaşın olabilir ama bana hakaret etmiş,başından olayı köpürtmüş senin arkadaşın zaten .Neden gidip de bana -1 leri yapıştırmışlar ben çok haksızım gibi.(Silverknight ne alaka bu olayda?) Bu arkadaşımın başı belada dur onu haklı göstereyim psikolojisi nedir? Bir staffa yakışır mı? Bir staff bana arkadaşını korumak amaçlı eksi veriyor? Bir staffın adil ve objektif bakması gerekir olaya.Ne şanski elrohir ile o da arkadaş.Elrohir bana hakaret ediyor uyarı bile almıyor,aksine staffın desteğine sahip ki beraber eksi veriyorlar bana
Bu tür olaylarda wow türk yönetim ailesi dikkatli olsun ve yetki vereceği insanları daha adil ve sinir toleransı dengeli insanlar arasından seçsin lütfen. Nasıl bir drama dönüyor burda diyeceği yerde arkadaşlar konuyu kili,tleyelim böyle birbirinizi kırmayın demek yerine ne agresif bir yöntemdir? Olan sonunda niye bana oluyor? Teşekkür ederim okuduğunuz için herkes herşeyi bilsin istedim.
Şimdi ben burda ezilmeye çalışan taraf ve haksız gösterilmeye çalışılan taraf olmuyor muyum? Ne mantıkla yazımı boykot etmeye kalkmışlardı. Bir staff bana hakaret eden adamın arkasında ve utanmadan da bana eksi puan veren adamın arkasında. (puan umrumda değil,amaç bilmeden etmeden arkadaş kollamaya çalışmak). İnanın içimde kanser hücresi gibi yayılıyor bu terbiyesizlik yüzünden adam gibi uyuyamadım bile. Gerçekler bilinsin istiyorum. Ben bir sanatçıyım arkadaş, sanatı severim kollarım afedersiniz bana kötüsün işinde de deseler,ben ufak bir kitleyede hitap etsem,bu görevimle hafta sonları çeşitli projelere katılarak anamızın babamızın eline bakmadan ek işimizi yapoıyorsak kendimizi artık evlenecek duruma kendimiz getirdiysek çalıştık diye oldu. Kimsenin benim sanatıma ve mesleğime,mesleğimle ilgili malumatım olan şeylere dil uzatmaya,yalan demeye hakkı yoktu.Adamın asabını bozup,sert ama seviyeli bir cevap alınca , buna drama diyen insanın haklılığı nedir ki benim gözümde?

Not: Kardeşim de bu forumda ve bazı arkadaşlar da ,gelin beni haklı gösterin veya kendinizi beni destelemekle sorumlu tutun demedim ve kendi gururumu kendim korudum.Hiçbir arkadaşıma da bu bana eksi atan arkadaşlara hadi sizde bunlara eksi atın olayını empoze etmedim.

Konu jujinko tarafından 15 Ekim 2012 - 09:10 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#2 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 15 Ekim 2012 - 12:53 ÖS

Temizleyip kilitliyorum
adminler bakar duruma...

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.