İçeriğe git

Resim
- - - - -

PvP item'lardaki lvl sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2012 - 04:54 ÖS

Arkadaşlar PvP item'ları dizmeye çalışıyorum fakat birşey dikkatimi çekti.NPC deki itemlar 458 lvl fakat armoryden baktığımda 464lvl olarak görünüyor.Hatta http://www.wowhead.com/npc=65166 burada 458 fakat item üzerine gelindiğinde detaylarında farklı görünüyor.Sebebi nedir acaba?

Birde bu Jewelcraft rare gemlerin tariflerini nereden öğreneceğiz ben bulamadım.Yada henüz rare gemler çıkmadımı.
  • 0

#2 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 18 Ekim 2012 - 11:34 ÖÖ

Ben neden buraya yazılan cevapları göremiyorum çok ilginç, 6 cevap yazılmış hiçbirini göremiyorum.Muhtemelen bu mesajıma verilen cevaplarıda göremeyeceğim :) olurda göremezsem ilgili ve yetkili arkadaşlardan biri sorunumu çözerse memnun olurum.
  • 0

#3 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2012 - 07:21 ÖS

bende görmüyorum (arkadan bir çocuk:kral çıplak!! :D)
  • 0

#4 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2012 - 07:45 ÖS

Betadayken epiklerdi o itemlar, ancak oyun piyasaya çıkınca so an güncellemesiyle rare yapıldılar.

Mesela justice kıyafetleri de 450 ilvl idi, ve reputation gerektiriyordu, onlar da 458'e yükseltildi. Armory ne olarak gösteriyordur bilmiyorum onları.
Ama şu an oyun içinde gördüğünüz değerlere güvenin. Gerisini sallayın düzelir bir kaç haftaya.
  • 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#5 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2012 - 09:29 ÖS

Teşekkür ederim bilgilendirme için bende biraz araştırdım emin olmamakla beraber bir bug olduğunu sanıyorum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı